Turkey

Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Default Alternative Text
  Her türde ve her karmaşıklık seviyesindeki paketleme makinelerinin etkili otomasyonu

  Paketleme otomasyonu çözümleri

 • Schneider Electric ile paketleme makinelerinin otomatikleştirilmesi

  Dünyanın bir numaralı paketleme makinesi otomasyonu şirketi olan Schneider Electric, her türde ve her karmaşıklık seviyesindeki paketleme makinelerinin etkili ve verimli bir şekilde otomasyonu için sunduklarını sergilemek amacıyla ´MachineStruxure´ çözümünü kullandı.

 • Paketleme otomasyonu için bir numaralı ortağınız

  Dünya çapında 100.000’den fazla paketleme makinesinin otomasyonu Schneider Electric ürün ve çözümleriyle sağlanıyor!

  Default Alternative Text

  Zorluklar

  Hızla değişen trendler, tüketim malları sektörünü bir ürünün tasarımıyla satış noktasına teslimi arasındaki zaman aralığını kısaltmaya zorluyor. Dolayısıyla, paketleme makineleri de pazara ulaşma süresini azaltma ve daha kolay entegrasyon sağlama gereksinimlerine tabi oluyor. Paketleme makinesi üreticileri, bu koşullar altında dahi karlı bir şekilde sofistike makineler geliştirmek ve üretmek için gerekli teknolojilere ve ortaklara ihtiyaç duyuyorlar.
  Default Alternative Text

  Paketleme otomasyonu çözümlerimiz

  Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

  • Standart Alternatif Metin

   Paketleme

   Schneider Electric, paketleme makinelerinde dünyanın öncü otomasyon çözüm sağlayıcılarından biridir. Schneider Electric, MachineStruxure ile, hem paketleme makinesi üreticilerinin hem de tüketim malları endüstrisinin karşı karşıya kaldığı kritik sorunların çözümü için gereken teknolojilerden ve geniş bir hizmet yelpazesinden oluşan bir paket tasarlamıştır.

  • Yukarı oklu grafik simgesi

   MachineStruxure

   MachineStruxure otomasyon çözümü daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.