• Manager and worker talking on production floor, industrial automation, machine control, hoisting.
  Kaldırma kontrolünüzü ve işinizi daha akıllı hale getirin

  Kaldırma kontrolü

  • Vinç uygulamaları için optimize edilmiş çözümler

   Vinç uygulamalarınızın arıza süresini kısaltıp bakım ihtiyacını en aza indirmeyi öğrenin ve Schneider Electric’in müşteriye özel güvenlik çözümlerini keşfedin. Normların ve standartların karmaşıklığı arasında yol gösteren uzmanlarımızın yardımıyla makinelerinizin tasarımına odaklanın.

  • Vinç uygulamaları için kablosuz uzaktan kontrol

   Schneider Electric’in yeni Kablosuz Harmony eXLhoist ile vinçlerin tek elle çalıştırılmasını ve aynı zamanda güvenliğin iyileştirilmesini sağladığını keşfedin.

   A blurred out man motioning towards an object above him, industrial automation, hoisting, machine control.

   Zorluklar

   Endüstriyel vinçler veya İnşaat vinçleri, Liman vinçleri veya Kendi kendini kaldıran vinçler, odak noktanız ne olursa olsun, bir ağır yük kaldıracı veya vinç üreticisi olarak, devamlı suretle güvenlik norm ve standartlarına uygun, daha akıllı vinç sistemleri tasarlayıp üretmenin yenilikçi yollarını ararsınız.
   Overhead crane inside industrial plant, hoisting, industrial automation, machine control.

   Daha akıllı vinçler ve kaldırma ekipmanları için çözümler

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

   • Default Alternative Text Daha akıllı kaldırma çözümleri için iş ortağınız Kaldırma ve vinç kontrol sistemlerinde 70 yılı aşkın deneyime sahip olan Schneider Electric, daha düşük maliyetle daha güvenli, etkili, bağlantılı ve esnek vinçleri hızlı bir şekilde üretmenizi sağlıyor.
   • Graph up icon MachineStruxure MachineStruxure otomasyon çözümü daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.