Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Manager and worker talking on production floor, industrial automation, machine control, hoisting.
   Kaldırma kontrolünüzü ve işinizi daha akıllı hale getirin

   Kaldırma kontrolü

   • Vinç uygulamaları için optimize edilmiş çözümler

    Vinç uygulamalarınızın arıza süresini kısaltıp bakım ihtiyacını en aza indirmeyi öğrenin ve Schneider Electric’in müşteriye özel güvenlik çözümlerini keşfedin. Normların ve standartların karmaşıklığı arasında yol gösteren uzmanlarımızın yardımıyla makinelerinizin tasarımına odaklanın.

   • Vinç uygulamaları için kablosuz uzaktan kontrol

    Schneider Electric’in yeni Kablosuz Harmony eXLhoist ile vinçlerin tek elle çalıştırılmasını ve aynı zamanda güvenliğin iyileştirilmesini sağladığını keşfedin.

    A blurred out man motioning towards an object above him, industrial automation, hoisting, machine control.

    Zorluklar

    Endüstriyel vinçler veya İnşaat vinçleri, Liman vinçleri veya Kendi kendini kaldıran vinçler, odak noktanız ne olursa olsun, bir ağır yük kaldıracı veya vinç üreticisi olarak, devamlı suretle güvenlik norm ve standartlarına uygun, daha akıllı vinç sistemleri tasarlayıp üretmenin yenilikçi yollarını ararsınız.
    Overhead crane inside industrial plant, hoisting, industrial automation, machine control.

    Daha akıllı vinçler ve kaldırma ekipmanları için çözümler

    Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

    • Default Alternative Text Daha akıllı kaldırma çözümleri için iş ortağınız Kaldırma ve vinç kontrol sistemlerinde 70 yılı aşkın deneyime sahip olan Schneider Electric, daha düşük maliyetle daha güvenli, etkili, bağlantılı ve esnek vinçleri hızlı bir şekilde üretmenizi sağlıyor.
    • Graph up icon MachineStruxure MachineStruxure otomasyon çözümü daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.