Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text
   Schneider Electric, akıllı ve enerji verimliliği yüksek pompalama uygulamalarında ortağınızdır

   Pompalama kontrol çözümleri

  • Pompalama kontrol çözümleri basitleşti

   MachineStruxure’ı ve kapsamlı önceden programlanmış fonksiyon bloğu kitaplığını temel alan pompalama otomasyon çözümünün nasıl makineleri daha hızlı bir şekilde tasarlayıp üretmenizi, bununla da kalmayıp daha verimli ve güvenilir olan, %30’a varan enerji tasarrufu sağlayan pompalama sistemleri sunmanızı sağladığını keşfedin.

  Businessman holding camera up to take a photo isolated on white background - 64567 : shutterstock, machine control, energy management, mining industry

  Zorluklar

  Su ve atık su, ticari binalar, endüstri veya sulama; Odak noktanız ne olursa olsun. Müşteri memnuniyetini artırmak için daha güvenli, daha güvenilir ve enerji verimliliği daha yüksek makineleri daha düşük maliyetle ve daha kısa bir tedarik süresiyle üretmelisiniz. Kontrol Çözümü tercihiniz, tasarım ve geliştirmeden makinenin uygulanması ve bakımına kadar her aşamada fark yaratmanızda her zamankinden daha belirleyici bir faktördür.
  pipes in facility, water management, oil and gas, mineral processing

  Pompalama kontrol çözümlerimiz

  Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

  • Water pump icon

   Pompalama

   Schneider Electric, maliyet ve enerji verimliliği açısından optimize edilmiş ve kullanım ömrü boyunca performansı en üst düzeye çıkarılmış pompalama çözümlerini hızlı bir şekilde tasarlamanızı sağlayan MachineStruxure™ otomasyon çözümlerini sunuyor.

  • Yukarı oklu grafik simgesi

   MachineStruxure

   MachineStruxure otomasyon çözümleri daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.