Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text
   Malzeme işleme makineleri için makine kontrolü çözümü

   Malzeme işleme kontrolü çözümleri

   Enerji verimli HVAC/R ekipmanları geliştirip tasarlamanızı sağlamaya odaklanmaktayız.

  • Malzeme işleme makineleri için uygun maliyetli kontrol çözümümüzü keşfedin

   Malzeme işleme çözümlerinizi nasıl optimize edebileceğinizi öğrenin; hızlı bir şekilde uygun maliyetli ve yüksek enerji verimliliğine sahip malzeme işleme makineleri tasarlarken, bir yandan da makinelerin kullanım ömürleri boyunca performanslarını en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan eksiksiz otomasyon çözümlerimizi keşfedin.

  Default Alternative Text

  Zorluklar

  Metal, ahşap, taş, seramik veya cam işleme – odak noktanız ne olursa olsun. Müşteri memnuniyetini artırmak için daha güvenli, daha güvenilir ve enerji verimliliği daha yüksek makineleri daha düşük maliyetle ve daha kısa bir tedarik süresiyle tedarik etmelisiniz. Kontrol çözümü tercihiniz, tasarım ve geliştirmeden makinenin uygulanması ve bakımına kadar her aşamada fark yaratmanızda her zamankinden daha fazla belirleyici bir faktördür.
  Engineers at lathe controls in factory, machine systems, factory automation, process and machine systems, process control

  Malzeme işleme kontrolü çözümlerimiz

  Uygun maliyetli ve yüksek enerji verimliliğine sahip malzeme işleme makineleri için eksiksiz otomasyon çözümleri.

  Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

  • Default Alternative Text

   Malzeme işleme

   Schneider Electric, hızlı bir şekilde uygun maliyetli ve yüksek enerji verimliliğine sahip malzeme işleme makineleri tasarlarken, bir yandan da makinelerin kullanım ömürleri boyunca performanslarını en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan eksiksiz otomasyon çözümlerimizi sunar. Çözümlerimiz, önceden tanımlanmış “Test Edilmiş, Onaylanmış ve Belgelenmiş Mimariler (TVDA’lar)” ile makinenin pazara ulaştırılma süresini azaltmanızı sağlar.

  • Yukarı oklu grafik simgesi

   MachineStruxure

   MachineStruxure otomasyon çözümü daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.