• Workers managing the conveyor belt in a packaging facility, industrial automation, machine control, original equipment manufacturer.
  Malzeme taşıma sistemlerinizi ve işinizi daha akıllı hale getirin!

  Malzeme taşıma kontrolü

  • Malzeme taşıma prosesinizi optimize edin

   Schneider Electric’in gömülü güvenlik dahil çeşitli bileşenleriyle malzeme taşıma proseslerinizi nasıl optimize edebileceğinizi öğrenin. Enerji tüketimini çeşitli özelliklerle nasıl azaltabileceğinizi ve operasyonları hızlandırabileceğinizi öğrenin.

  • Otomatik depolama için Enerji Verimliliği çözümü

   Gıda ve lojistik sektörüne çalışan bir üretici olan Syleps, rekabet avantajını artırmak üzere enerji verimliliğinden faydalanmasını sağlaması için Schneider Electric’in desteğini aldı.

   Tall forklift in large warehouse, industrial automation, machine control, energy efficiency.

   Zorluklar

   Odak noktanız ne olursa olsun - Depolama veya konveyör sistemleri, toplama ve ayrıştırma veya tam otomatik depo. Karlılığı artırmak için daha güvenli, bağlantı derecesi daha yüksek, daha esnek ve verimliliği daha yüksek makineleri daha düşük maliyetle ve daha kısa bir tedarik süresiyle tedarik etmelisiniz.
   Modern food factory production line, food and beverage, machine control, industrial automation.

   Malzeme taşıma sistemleri için çözümler

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

   • Default Alternative Text Malzeme Taşıma Depolama veya konveyör sistemleri, toplama ve ayrıştırma veya tam otomatik depo, odak noktanız ne olursa olsun, Schneider Electric daha bağlantılı, etkili, esnek ve güvenli malzeme taşıma sistemlerini hızlı bir şekilde üretmenizi mümkün kılan otomasyon çözümleri sunar
   • Graph up icon MachineStruxure MachineStruxure otomasyon çözümü daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.