Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Operators in power station control room working with technical challenges, sustainability reporting.

   Veri Merkezi Soğutma Çözümleri

   Soğutucu ve ekonomizör tesislerinden bilgisayar odası klimalarına ve hava muhafazasına kadar entegre soğutma

   • Veri Merkezi için Soğutma Olanakları

    Güncel olmayan ve verimsiz bir soğutma sistemi, içinde bulunduğunuz sektör ne olursa olsun, kazancınızı artırmak konusunda önemli bir etkiye sahiptir.

   • TACC: Stampede Süper Bilgisayarın Soğutulması

    Austin'deki Texas Üniversitesi bünyesinde yer alan Texas Gelişmiş Bilişim Merkezi, Schneider Electric ile birlikte Stampede Süper Bilgisayar'ı yarattı. InRow Soğutma çözümü, 8.000 feet karelik benzersiz veri merkezlerinde işlemeleri gereken iş yüklerinin soğutulmasına yardım etmek için mükemmel bir seçim oldu. Bu sistem, en zorlu yüklerin şartları altında bile veri merkezinin son derece soğuk tutulmasını gerektiriyor.

   • DataBank: ‘Soğuk’ Bir Sunucu Barındırma Tesisi

    DataBank, kritik uygulamaların ve bilgi varlıklarının kullanılabilirliğini sağlamak için titiz tasarım, test ve bakım standartlarını muhafaza edebilecek, uygun maliyetli bir çözüme ihtiyaç duyuyordu. Artık veri merkezi sunucu barındırma tesisi, Schneider Electric'in veri merkezi çözümleriyle soğuk kalıyor ve daha verimli hale geliyor.

   • Cogeco Veri Hizmetleri: Soğuk Bir Yer için Soğuk Çözümler

    Barrie Ontario'daki Cogeco Veri Hizmetleri bünyesinde yer alan yeni önde gelen sunucu barındırma tesisinin ekipmanlarını soğutmak için EcoBreeze soğutma ekipmanlarımızı nasıl kullandığını görün.

    İki kişi, bir ağ veri merkezinde bir dizüstü bilgisayara bakıyor

    Zorluklar

    Artan ısı yoğunluklarıyla başa çıkarken çalıştırma maliyetlerini düşürmeniz gerekir. Daha yüksek yoğunluklu BT ekipmanlarının neden olduğu yetersiz hava akışı veya soğutma; erken ekipman arızalarına, sistem çökmelerine, rastgele yeniden başlatmalara ve kötü sistem performansına neden olan sorunlu bölgeler oluşturur.

    Değer Önerisi

    • Standart Alternatif Metin Güvenebileceğiniz Soğutma Çözümleri İster yeni bir veri merkezi inşa ediyor ya da ister mevcut bir veri merkezini yeniliyor olun, sağlıklı bir veri merkezi ortamı için etkili bir soğutma çözümü seçmenize yardımcı olabiliriz. Enerji tüketen her bir BT ekipmanı, eşit miktarda ısı üretir. Ortamınız için yanlış teknoloji, daha yüksek maliyetlere ve kesinti riski artışına neden olabilir.
    • Standart Alternatif Metin Etkin, Esnek ve Güvenilir Ağ ve sunucu odalarından her boyuttaki veri merkezlerine kadar önemli BT ortamlarında neredeyse her türlü soğutma ihtiyacı için kapsamlı bir çözüm portföyü sunuyoruz.
    Bir Schneider Electric çalışanı bir kişiye bir veri merkezini gösteriyor

    Soğutma Çözümleri

    Ağ kabinetlerinden veri merkezlerine kadar BT ekipmanları için soğutma çözümleri sunumu.

    Gerçekler

    • Standart Alternatif Metin Herhangi bir BT ortamındaki neredeyse bütün kritik soğutma sorunlarına yönelik çözümlerimiz verimli, esnek ve güvenilirdir.
    • Standart Alternatif Metin InRow soğutması, üniteyi kabin sırasına yerleştirirken soğutma kaynağını ısı yüküne yakınlaştırır, hava karışımını minimuma düşürür ve öngörülebilir bir soğutma mimarisi sağlar.
    • Standart Alternatif Metin EcoBreeze çözümü, büyük tesisler için en uygun toplam sahip olma maliyetini sağlayan modüler bir hava ekonomizörüdür.
    • Standart Alternatif Metin Kabin ve oda hava dağıtım sistemleri, yetersiz hava dağılımı problemlerini çözmenin uygun maliyetli bir yoludur.
    • Standart Alternatif Metin Termal muhafaza ürünlerimiz, geniş bir uygulama yelpazesine hitap ederek verimlilik kazançları elde etme esnekliğini sağlar ve herhangi bir BT ortamında soğutma güvenilirliğini artırır.
    • Standart Alternatif Metin Global varlığımız, ürünlerimizin dünyanın dört bir yanında kolayca bulunabilmesini sağlar.