• Default Alternative Text
  Dünyanın daha yeşil olmasına katkı sağlarken verimli ve güvenli bir şekilde üretin.

  Proses otomasyonu çözümleri

  • PlantStruxure ile Peynir Üretimi

   South Caernarfon Creameries eski yöntemle, yani elle peynir yapmaya başladı ancak büyüdükçe, üretim istikrarını korumak için bir otomatik prosese ihtiyaç duyduklarını hemen kavradı. Fabrikanıza kullanımı kolay proses kontrolünü getirecek olan PlantStruxure™ mimarisiyle tanışın.

  • Kömür madeni otomasyonuyla kirlenmek

   Terk edilmiş kömür madenlerinin temizlenmesinde bir lider olan RecyCoal, makinelerinden en iyi şekilde faydalanmak için proses otomasyonunu entegre etmeliydi. Eskiden manuel olarak yapılan bir çalışmayı otomatik hale getirmek, izlemek ve sürdürmek için PlantStruxure™ mimarisine başvurdular.

  • Güç tüketiminin azaltılması

   Schneider Electric's PlantStruxure™ Çözümünün Avustralya'nın Wide Bay Water Corporation'ın en büyük atık su arıtma tesisinde güç tüketimini %12,5 azaltmasına nasıl yardımcı olduğunu görün.

  • Enerji ve üretim verimliliğinin artırılması

   Schneider Electric's PlantStruxure™ çözümünün, kamu kuruluşu etanol üreticisi Total'i nasıl Brezilya'nın biyo-yakıt endüstrisinin ön cephesine taşıdığını öğrenin.

   Two men with hard hats discuss business at plant.

   Zorluklar

   Sorunlarınız global ekonominin dalgalı hali nedeniyle katlanmıştır. Bu tip bir ortamda bir proses otomasyon sistemindeki talep artar ve basit düzenleyici işlevlerin kapasitesini aşar. Prosesi otomasyonunuz, sadece tesisinizi yönettiğiniz bir araç olmaktan çıkar ve enerji tüketiminizi azaltan, maliyetleri düşüren ve emisyonları azaltan bir araç haline gelir Üretim ve iş kararlarını destekler ve tesisinizi ve operasyonlarınızı geleceğe hazırlar.
   Engineers looking at plans

   Proses Otomasyonu Çözümlerimiz

   Neden Schneider Electric

   • Handshake icon 40 yıllık deneyim. Tüm farklılığı yaratır. Sorunlarınızı anlıyoruz! Proses otomasyonu ve enerji yönetiminde bir lider olan Schneider Electric'te biz, 40 yıldan uzun süredir endüstri için çözümler üretiyoruz. Uygulamalarınızın benzersiz olduğunu bildiğimiz için prosesinizin daha hızlı, verimlilik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilen esnek ve güvenli mimariler sunuyoruz.
   • Time icon Bugün yatırım yapın. Yarın demode kalmayın. PlantStruxure, entegre otomasyon teklifidir. PlantStruxure, operasyonlarınızın ilk tasarımdan modernleştirilmeye kadar daha verimli olmasını sağlayan tam yaşam döngüsü hizmetleriyle uzak, ayrık, karma ve sürekli proses uygulamalarımızı bir araya getirir. Atölyeden satışa kadar PlantStruxure, otomasyon tekliflerimiz ile kanıtlanmış ve entegre teknolojiler kullanan ve güçlü endüstriyel yazılım portföyünden faydalanan açık ve standart Ethernet mimarisi arasından bağlantı sağlar.

   Gerçekler

   • Blue Graph up icon Nesnelerin İnternetinden en iyi şekilde faydalanın, operasyonel mükemmellik elde edin ve genel iş performansınızı geliştirin.
   • Blue mobile device icon Tabletiniz ve akıllı telefonunuzla tesisatınızdaki sorunları gerçek zamanlı olarak teşhis edin.
   • Blue continuity icon Talep üzerine arızasız bir şekilde 600 milyon saatten uzun bir süre ile 1 numaralı Güvenlik Sistemi.
   • Blue time icon Modicon M580 ile uygulama değişikliği sırasında üretim kaybı olmadan geliştirme süresinden %25 tasarruf sağlayın.
   • Blue Graph Down icon PlantStruxure PES sayesinde enerji tüketiminizi %30'a kadar azaltın.
   • Blue Schneider One icon Doğru bir bakış açısıyla yönetin, en iyi bilgilerle çalışın, sezgisel bir kolaylıkla tasarlayın ve işinizi koruyun.