• Default Alternative Text

  Makine kontrolü çözümleri

  Enerji açısından verimli, akıllı ve özelleştirilmiş makine kontrol çözümlerimiz sektörünüze operasyonel mükemmellik getirir. Uygulamanıza uyan yenilikçi makine otomasyonu ve kontrol sistemlerini keşfedin.

  Akıllı teklifimizi keşfedin
  • Hareket Kontrolü ortağınız

   Schneider Electric, makine uygulamanızın içinde Hareket Kontrolü ortağınızdır. Sunduğumuz eksiksiz Hareket Kontrolü çözümleri arasında bulunan hizmetler: özelleştirme, mühendislik ve destek. Örneğin: Hareket kontrol cihazımıza, servo hız kontrol cihazı, motor ve kartezyen robotlarımızla çalışan bir şişe ayrıştırma makinesi.

  • İtalya - MINIPACK-TORRE

   Minipack-Torre paketleme makinelerinde halihazırda NEXT kontrol cihazlarını kullanmaktadır.

  • Almanya - ALPHA LASER

   Alpha Laser, uygun maliyetli bir lazer kesme makinesi için Schneider Electric kontrolünü tercih etti.

  • İrlanda - TEKPAK Automation

   TEKPAK Automation, yenilikçi bir çözüm elde etmek için Schneider Electric'in paslanmaz robotlarını entegre ediyor.

   Daha fazla bilgi
   Default Alternative Text
   Prepare your machine for the future.

   Zorluklar

   Rekabet avantajını korumak, yenilikçi ve enerji verimliğine uyumlu makine tasarımları geliştirmeye yönelik klasik stratejilerin ötesinde tasarım süresini kısaltmayı ve üretim maliyetlerini düşürmeyi gerektirir. Çalışma ortamlarına sürekli olarak uyarlanabilen makineler için yeni teknolojiler ve insan davranışlarının değişmesi gerekir.
   Schneider Electric technicians discuss Industrial Production and Automation

   Makineler ve Ekipmanları için Çözümlerimiz

   Enerji verimliliği, kontrol tasarımı, teklif verme ve şartname süreçleri hakkında endişeleriniz varsa, başarılı olmanızı sağlayacak kaynaklara sahibiz.

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

   • Akıllı güç ve motor kontrolü simgesi Akıllı makineler: yeni nesil makineler Yarının makinesi yeni bireysel taleplere hızlıca yanıt verecek, daha güvenli, daha fazla bağlantılı, daha esnek ve daha verimli bir akıllı makinedir. Akıllı bağlantılı ürünleri temel alan makineler, önleyici bakım ve kullanıcılarla sezgisel işbirliği sayesinde verimliliği en üst düzeye çıkartırken çevresel ayak izi ve toplam sahip olma maliyetini en aza indirir.
   • Graph up icon Schneider Electric otomasyon çözümü MachineStruxure otomasyon çözümü daha akıllı makineler ve daha hızlı ekipmanlar yapmanızı, böylece işinizi daha etkili, karlı ve sürdürülebilir hale getirmenizi sağlar.