Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Aerial View Of Water Treatment Plant In Dekalb Illinois, water management.

   Su ve atık su

   Tuzdan arındırma ve atık su arıtma işletmeleri, dünya üzerindeki toplumlara temiz su sağlar. Biz de bunu güvenli ve verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı oluruz.

   Projenizi başlatın
   • Müşteri referansları ve kaynakları Anglian Water: Schneider Electric ile Suyun Akışını Devam Ettirmek

    Anglian Water, İngiltere'nin en büyük su ve atık su şirketidir. Entegre bir sızıntı ve basınç yönetimi sisteminin bu kamu şirketinin su kaybı yönetimi maliyetlerini azaltmasına ve düzenlemelere uygunluğu sağlamasına nasıl yardımcı olduğunu izleyin.

   • Tirol, Avusturya'da Fritzens WWTP: Net Sıfır Enerji Tüketimini Gerçeğe Dönüştürmek

    Schneider Electric sayesinde proses optimizasyonunun, Fritzens atık su arıtma tesisini bir enerji tüketicisinden bir enerji üreticisine nasıl dönüştürdüğünü öğrenin.

    Daha fazla okuyun
    Default Alternative Text
   • Sydney Deniz Suyu Arıtma Tesisi: Tüm elektrik, otomasyon ve enerji yönetimi ihtiyaçları için tek bir adresten alışveriş yapmanın avantajlarından faydalanma

    Sydney’in günde 250 milyon litre kapasiteli deniz suyu arıtma tesisi, bileşenler ve bütüncül bir yaklaşımın sorunsuz entegrasyonuyla homojen proses kontrol sitemimiz sayesinde ayda yaklaşık 1500 MW/sa enerji tasarrufu gerçekleştiriyor.

    Daha fazla okuyun
    Default Alternative Text
   • Tanıtım Yazısı: Üç Adımda Pompalama Sistemleri Toplam Sahip Olma Maliyetinin Azaltılması

    Elektrik kullanım maliyeti, endüstriyel pompalama sistemleri için toplam sahip olma maliyetinin (TCO) artan bir kısmını temsil etmeye başlamıştır. Bu tanıtım yazısında TCO'nun sınırlı bir yatırımla nasıl azaltılacağı anlatılmaktadır.

    Daha fazla okuyun
    Hydro electric dam with grassland and hills, water management, energy efficiency.
    Water leaking from a joint between two large pipes, water management.

    Zorluklar

    Schneider Electric, temel su endüstrisi zorluklarının ele alınmasına yardımcı oluyor: altyapı bakımı / modernizasyonu, enerji ve operasyon maliyetlerinin düşürülmesi, artan düzenlemelere uyum, saha ve veri güvenliği ve çok daha fazlası.
    İki çocuk çeşmeden su içmeye çalışıyor

    Su ve Atık Su Çözümlerimiz ...

    ... enerji tüketiminde %30'a varan tasarruf, operasyonel verimlilikte %25 artış ve toplam sahip olma maliyetinde %20 düşüş sağlayın.