Turkey

Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Businessman working at computer, energy management software, big data analytics.

  BİLGİ YÖNETİMİ

Technician in hard hat monitoring computer screens in control room, facility management software.

Zamanında sağlanan doğru verilerle, bilgiye dayanan kararlar alın

Metal sektörü operasyonları, çoğu birbiriyle bağlantılı olmayan, manüel olarak entegre edilen veya yetersiz ya da gereğinden fazla veri sağlayan çok sayıda sistem ve iş uygulamasından oluşur. Günümüzde karşımıza çıkan ana zorluk, tek bir gerçekliğe ulaşmak ve verileri, bilgiye dayalı karar alımını mümkün kılan anlamlı bilgilere dönüştürmektir.
 • Çözümler

  Üretim Yönetimi yazılımımız, proses olaylarına dair verileri akıllı bir şekilde toplar, bunların etkilerini ölçmenizi ve kök nedenleri teşhis etmenizi sağlar. Modüler bir yaklaşımla, mevcut operasyonlarda aksamaya yol açmaksızın sürekli iyileştirme programlarını desteklemek için fonksiyonlar kademeli olarak eklenebilir. Varlık Performansı, Tesis Ölçümleri, Envanter, Enerji, Bakım, Planlama, Maliyet.
 • Değer Önerisi

  Schneider Electric Tesis Yönetimi yazılımı birden fazla tesisi ve iş sistemini birbirine bağlayarak ilgili verileri toplar ve analiz için anlaşılması kolay, gerçek zamanlı bilgiler şeklinde sunar.
  Performans sorunlarını tespit edebilir, gerçek üretim maliyetlerini görebilir ve proses KPI’lerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz; ve bunların hiçbiri için bir veritabanına veya proses uzmanı personel bulundurmanıza gerek olmaz.
 • Farklılaşma

  Ölçeklendirilebilir platform, temel KPI’lerden tedarik zincirinin tamamının optimizasyonuna kadar ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre büyümenizi sağlar. Entegrasyon kolaylığı, İş Sistemleri, Laboratuvar Bilgi Sistemleri ve Hava Durumu Hizmetleri dahil Metal, Maden, Mineral uygulamalarını desteklemek üzere standart entegrasyonu mümkün kılar. Tutarlı kullanıcı deneyimi, yazılım paketinin yeni unsurlarını çabucak öğrenmenizi ve daha hızlı yatırım geri dönüşü elde etmenizi sağlar.

Faydalar

 • Engineers in steel forge control room, industrial automation, safety products
  Daha iyi üretim görünürlüğü
  Tesis genelinde daha yüksek operasyonel verimlilik
  Kolaylıkla gerçek performansı hedeflerle karşılaştırın
 • Steel worker working at an open electric steel furnace in an industrial foundry, industrial automation, mineral processing
  OEE, verim ve enerji tüketimi gibi kritik KPI’lerle bilgiye dayalı karar alımı
  Daha iyi ekipman performansı ve daha az plansız duruş süresi
 • Blast furnace pouring molten steel, mineral processing, manufacturing execution system
  Tesisinizin girdi ve çıktılarına dair daha doğru genel bilgiler
  Envanter ve malzemelerinizin hareketini yönetin ve izleyin