Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Electric utility substation at sunrise, electric power distribution, electric utilities.
   Verimli performansa ve benzersiz özelliklere sahip ekonomik transformatör çözümleri

   Orta Gerilim Transformatörler

   Verimli performansa ve benzersiz özelliklere sahip ekonomik transformatör çözümleri

   Man inspecting metal coils, mineral processing

   Zorluklar

   Enerji maliyetleri artarken yüksek düzeyde enerji verimliliği ve kullanılabilirlik sağlayan transformatörlere olan ihtiyacınız da artar. Ayrıca yasal baskılar, toplam sahip olma maliyeti hesaplamanın vazgeçilmez olduğu daha çevreci ekipmanlara geçişi zorunlu kılmaktadır.
   • Çözümler

    Her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için yağlı orta güç, yağlı dağıtım ve kuru tip transformatörler, biçimsiz çekirdek teknolojili transformatörler ve akıllı transformatörler üretiyoruz.
   • Değer Önerisi

    En yeni dünya standartlarını dikkate alarak iç mekan ve dış mekan uygulamaları ve çok düşük kayıplar için son derece kompakt ve esnek son teknoloji ürünü transformatörler sunuyoruz.
   • Ayrım

    50 yıldan fazla deneyim ve dünya çapında geniş bir endüstriyel platform ile çok yönlülük ve esneklik sunan Schneider Electric size, ihtiyaçlarınızı karşılayan transformatörler sunmaktadır.
   Sunset behind a electric power distribution station

   Transformatör serimizi keşfedin

   Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) hesaplama, yeni bir transformatör satın alırken ve iki farklı çözümü karşılaştırırken işletme giderlerini değerlendirmek için anahtar niteliktedir. TCO, satın alma, işletme ve bakım maliyetlerini içerir. Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric sizi, cazip bir TCO ile tamamen uyumlu bir transformatör sağlayarak destekleyecektir.