Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Default Alternative Text
  Verimli performansa ve benzersiz özelliklere sahip ekonomik transformatör çözümleri

  Orta Gerilim Transformatörler

  Verimli performansa ve benzersiz özelliklere sahip ekonomik transformatör çözümleri

Man inspecting metal coils, mineral processing

Zorluklar

Enerji maliyetleri artarken yüksek düzeyde enerji verimliliği ve kullanılabilirlik sağlayan transformatörlere olan ihtiyacınız da artar. Ayrıca yasal baskılar, toplam sahip olma maliyeti hesaplamanın vazgeçilmez olduğu daha çevreci ekipmanlara geçişi zorunlu kılmaktadır.
 • Çözümler

  Her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için yağlı orta güç, yağlı dağıtım ve kuru tip transformatörler, biçimsiz çekirdek teknolojili transformatörler ve akıllı transformatörler üretiyoruz.
 • Değer Önerisi

  En yeni dünya standartlarını dikkate alarak iç mekan ve dış mekan uygulamaları ve çok düşük kayıplar için son derece kompakt ve esnek son teknoloji ürünü transformatörler sunuyoruz.
 • Ayrım

  50 yıldan fazla deneyim ve dünya çapında geniş bir endüstriyel platform ile çok yönlülük ve esneklik sunan Schneider Electric size, ihtiyaçlarınızı karşılayan transformatörler sunmaktadır.
Sunset behind a electric power distribution station

Transformatör serimizi keşfedin

Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) hesaplama, yeni bir transformatör satın alırken ve iki farklı çözümü karşılaştırırken işletme giderlerini değerlendirmek için anahtar niteliktedir. TCO, satın alma, işletme ve bakım maliyetlerini içerir. Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric sizi, cazip bir TCO ile tamamen uyumlu bir transformatör sağlayarak destekleyecektir.