• Electric utility substation at sunrise, electric power distribution, electric utilities.
  Verimli performansa ve benzersiz özelliklere sahip ekonomik transformatör çözümleri

  Orta Gerilim Transformatörler

  Verimli performansa ve benzersiz özelliklere sahip ekonomik transformatör çözümleri

  Man inspecting metal coils, mineral processing

  Zorluklar

  Enerji maliyetleri artarken yüksek düzeyde enerji verimliliği ve kullanılabilirlik sağlayan transformatörlere olan ihtiyacınız da artar. Ayrıca yasal baskılar, toplam sahip olma maliyeti hesaplamanın vazgeçilmez olduğu daha çevreci ekipmanlara geçişi zorunlu kılmaktadır.
  • Çözümler

   Her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için yağlı orta güç, yağlı dağıtım ve kuru tip transformatörler, biçimsiz çekirdek teknolojili transformatörler ve akıllı transformatörler üretiyoruz.
  • Değer Önerisi

   En yeni dünya standartlarını dikkate alarak iç mekan ve dış mekan uygulamaları ve çok düşük kayıplar için son derece kompakt ve esnek son teknoloji ürünü transformatörler sunuyoruz.
  • Ayrım

   50 yıldan fazla deneyim ve dünya çapında geniş bir endüstriyel platform ile çok yönlülük ve esneklik sunan Schneider Electric size, ihtiyaçlarınızı karşılayan transformatörler sunmaktadır.
  Sunset behind a electric power distribution station

  Transformatör serimizi keşfedin

  Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) hesaplama, yeni bir transformatör satın alırken ve iki farklı çözümü karşılaştırırken işletme giderlerini değerlendirmek için anahtar niteliktedir. TCO, satın alma, işletme ve bakım maliyetlerini içerir. Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric sizi, cazip bir TCO ile tamamen uyumlu bir transformatör sağlayarak destekleyecektir.