Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
  Müşterilerinizin Daha Akıllı seçimler yapmasına yardım edin

  Konut Tüketicisi Bağlılığı

  Müşterilerinizin Daha Akıllı seçimler yapmasına yardım edin.

Power lines in a silhouette look at night with sunset in the background, electric utilities, access to energy.

Zorluklar

Müşterilerinizin katılımıyla şebekenin kontrolünü ele geçirin

Kamu hizmetleri kuruluşları müşterilerine, enerji kullanımları ve kullanımlarının aylık enerji faturalarını nasıl doğrudan etkilediği hakkında daha bilgili olmalarını sağlayacak araçlar, seçenekler ve yanıtlar vermenin yanı sıra şebeke güvenilirliğini artırmak ve karbon emisyonlarını azaltmak ister.

 • Çözümler

  Sonunda eksiksiz bir konut enerji yönetimi çözümü şebekeniz için özelleştirildi ve müşterileriniz tarafından kişiselleştirildi. Yenilikçi bir teknolojiyle tasarlanan Wiser, enerji verimliliği ve talep yanıtlama girişimlerinizi gerçekleştirirken müşterilerinizin aktif katılımını sağlamanıza yardımcı olur. Wiser, program gereksinimlerini karşılamanız, müşterilerinizin güvenini tazelemeniz ve şebekenizi dengelemeniz için sizi güçlendiren tek iş ortağınızdır.
 • Değer Önerisi

  Wiser, müşterilerinizi eğitmenizi ve katılımlarını sağlamanızı kolaylaştırır. Müşterilerinize, paradan tasarruf etmelerine ve verimliliği artırmalarına yardımcı olacak kullanımı kolay bir sistem sağlayarak müşteri hizmetlerinizi iyileştirin ve markanıza güç katın.
 • Farklılaşma

  Wiser, müşterilerinizin karmaşık kamu hizmetleri fiyat yapılandırmalarını anlamasına ve tarihte bir ilk olarak bu yapılara dahil olmasına olanak tanır. Enerji kullanımını akıllı hale getiren tüketiciler artık, enerji maliyetlerini yönetebilir ve azaltabilir, verimliliği artırabilir ve karbon ayak izini hiç olmadığı kadar küçültebilir. Wiser’ın kullanımı kolay arayüzleriyle müşterileriniz kontrolü ellerinde bulundurduklarını hisseder. Schneider Electric'in en yeni çığır açan çözümü Wiser, kamu hizmetleri düşünülerek sıfırdan oluşturulan bağlantılı termostatlar, bulut hizmetleri ve dijital arayüzlerden oluşan bir platformdur. Bu platform, şebekenin verimli ve güvenilir olmasını sağlayarak müşterilerinizin enerji verimliliği ve tepe talep girişimlerine aktif olarak katılmasına olanak tanır. Wiser, sezgisel termostat kontrolleri, güçlü hava durumu tahminleri ve alarmlar, bilgi mesajları ve kamu hizmetleri ve ev sahibi arasında kalıcı bir ilişkiyi destekleyen özelleştirilebilir enerji verimliliği ve tepe talep deneyimleriyle üstün bir dijital deneyim sağlar. Bunların hepsi termostat, mobil, tablet ve web arayüzleriyle birleştirilmiş bir dijital deneyim üzerinden sağlanır.