Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Gelişmiş Dağıtım Yönetim Sistemi (ADMS)

   Electric power substation, electric power distribution.

   Zorluklar

   Elektrik şirketleri endüstrinin yüzleştiği çok sayıda zorluğa karşı hazırlanıyor: daha fazla güvenilirlik ve daha az karbon emisyonu için artan yasal baskılar ve müşterilerin baskıları, dağıtık yenilenebilir enerji üretimi ve depolamanın benimsenmesi, ağır hava modellemeleri ve ağ kesintilerinde artış, iş gücü ve altyapının eskimesinin kaçınılmazlığı.
   • Çözümler

    Birleştirilmiş bir DMS, SCADA, OMS ve EMS çözüm olan Schneider Electric’in Gelişmiş Dağıtım Yönetim Sistemi (ADMS) dağıtım şirketlerine tanıdık bir kullanıcı deneyimi, veri modeli, entegrasyon çerçevesi ve güvenli bir altyapı içinde modüler ve esnek bir platform sağlar.
   • Değer Önerisi

    ADMS, dağıtım şirketlerinin daha güvenilir, emniyetli ve verimli enerji sunmasına olanak veren gelişmiş izleme, analiz, kontrol, optimizasyon, planlama ve eğitim fonksiyonları sağlıyor.
   Operators in power station control room working with technical challenges, sustainability reporting.

   ADMS Uygulamaları

   Schneider Electric ADMS çözümü, SCADA, OMS, DMS ve EMS teknolojilerini tek bir kapsamlı ağ yönetimi çözümünde bir araya getiren kontrol odası teknolojisinin gelişimini temsil eder. Schneider Electric Akıllı Şebeke çözümleri paketinin bir parçası olan çözüm, daha güvenli, güvenilir ve verimli güç yönetimiyle kamu hizmetleri kuruluşunuzun yeni nesil bir enerji sağlayıcısına dönüşmesine yardımcı olabilir.

   Avantajlar

   • Electrician working on transformer, electrical power distribution.
    Dağıtım ağıyla ilgili net ve tutarlı gerçek zamanlı tahminler sağlar
   • Operators in power station control room working with technical challenges, sustainability reporting.
    Sistem operatörleri, görevlendiriciler, planlama mühendisleri, güvenilirlik analistleri ve yöneticilerin bir ekip olarak çalışmasına ve ağ şebekesi bilgilerinin kullanıldığı şekilde sunumuna erişim sağlamasına olanak tanır
   • Power line technician using phone and tablet, sustainability reporting, internet of things.
    Olağan durumsal farkındalık, farklı ve hızlı bir şekilde değişen ortamda şebeke operasyonlarının verimli ve güvenilir bir şekilde yönetilmesini sağlar
   • Electric power substation, electric power distribution.
    Faydalar arasında daha fazla ağ güvenilirliği, gelişmiş operasyonel verimlilik, daha az operasyon maliyeti, daha fazla güvenlik, daha fazla emniyet, yasal uyumluluk desteği, daha iyi varlık kullanımı ve standartlar tabanlı entegrasyon bulunur.