Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Akıllı şehirler

   Gelecek, akıllı ve bağlı şehirlerindir. Enerji ve altyapı yönetimi çözümlerimiz, kent merkezlerinin daha akıllı ve yeşil hale gelmesine yardımcı olur.

   Videoyu izleyin Tanıtım yazısını indirin
  • Smart Cities: Strategic Focus on Real-time Infrastructure Control Systems

   This paper examines the importance of a strategic approach to real-time platforms and flexible operational teams. This helps reduce costs, optimize investments, mitigate emerging staffing crises, and enables a more resilient, efficient smart city.

   Read Story
   software industrial, man touching screen that is showcasing data drawings
  • Today’s Energy Stakes: Schneider Electric’s Response

   Schneider Electric is addressing today’s megatrends: urbanization, industrialization, and digitization, through innovative technology that brings energy efficiency, sustainability, and automation.

  • Tanıtım Yazıları ve Referanslar Akıllı Şehir Temel Taşı: Kentsel Verimlilik

   Akıllı şehirler, akıllı sistemlerle başlar. ‘Akıllı’ olmaya dönüşümde başarılı olan şehirler, baştan aşağı sistem merkezli bir yaklaşımı tamamen veri merkezli bir yaklaşımla birleştirerek kritik sistemlerini geliştiren şehirlerdir.

   Hikayeyi Okuyun
   Default Alternative Text
  • Akıllı Şehir Çağında Kent Mobilitesi

   Akıllı mobilite daha sürdürülebilir, akıllı, teknolojik ulaşım altyapısıyla Akıllı Şehirlerin temel taşlarından biridir.

   Hikayeyi Okuyun
   Moving traffic in the city
  • Akıllı Şehir Müşteri Referansları

   Dünya çapında 250'den fazla projemizden bazıları hakkında daha fazla bilgi edinin!

   Hikayeyi Okuyun
   Business people looking at energy efficiency plans, field service
   Traffic jam on highway during a midwest snowstorm.

   Zorluklar

   Şehirler; hızlı nüfus artışı, şehir sakinlerinin yüksek beklentileri ve genellikle ağır bütçe kısıtlamalarına bağlı sorunlar yaşıyor. Kalifiye şehir sakinlerini memnun ve muhafaza etmek ve iş ve yatırımları çekmek için, şehirlerin daha akıllı olması gerekiyor: daha verimli, yaşanabilir ve sürdürülebilir olmak için teknoloji kullanımı.
   Night aerial view of a busy city, Smart City, Buildings, Electric Utilities

   Kentsel verimliliğin dünyasına adım atın

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız?

   • Smart city icon

    Birlikte çalışma yoluyla akıllı şehirler oluşturuyoruz

    Şehirlerin daha verimli, yaşanılası ve sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Enerji açısından verimli çözümlerimiz ve hizmetlerimizle enerji tüketiminde %30'a varan tasarruf elde edin. Daha az trafik sıkışıklığı ve daha az emisyonla yaşanabilirliği artırın. Enerji ve su tüketimini azaltmak için tüm şehir departmanları, hizmetler ve kamu hizmetleri kuruluşları çapında performans görünürlüğüyle sürdürülebilirliği destekleyin.

   • Handshake icon

    5 adımlı yaklaşımımız

    Şehirlerin tasarlama, oluşturulma, yönetilme ve yenilenme biçimini şehirlerin acil ihtiyaçları için çözüm üreterek, daha fazla verimlilik için entegrasyon, gerçekleşmesini sağlayan işbirliği, dünyamızı değiştirmek için yenilikçilik aracılığıyla dönüştürüyoruz.

   Gerçekler

   • Mavi arama simgesi Schneider Electric, Navigant Research tarafından en iyi Akıllı Şehir tedarikçisi olarak tanımlanmıştır
   • Mavi el sıkma simgesi Schneider Electric, şehirlerde akıllı çözümlere odaklanan Barselona Mükemmellik Merkezini duyurdu
   • Standart Alternatif Metin Şehirler dünya yüzeyinin sadece %2'sini kapsar ancak enerji tüketiminin %75'ini gerçekleştirir
   • Standart Alternatif Metin Günümüzde şehirler dünya nüfusunun %50'sini barındırmaktadır; 2050 yılında bu oranın %70 olacağı tahmin edilmektedir
   • Blue partner icon Akıllı Şehir pazarında güncel kalın: bizi takip edin! @jgsmartcities