Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Male workers using laptop near an oil well, oil and gas, energy management  

   Digitizing Oil & Gas

   Today, Oil & Gas companies must embrace big data and the Internet of Things to get ahead in the industry. Take a look at our interactive story to see how IoT is helping transform the way they do business.

   Read our story
  • Default Alternative Text

   CERAWeek 2017

   How will the new energy landscape change your business? Understand the trends and the challenging market dynamics.

   Learn more
  • Default Alternative Text

   Petrol ve gaz

   Global bir iş ortağının yardımıyla petrol ve gaz işletmenizde güvenliği artırın, verimlilik sağlayın ve dijitalleşmeyi teşvik edin. PCIC Europe'a katılın ve uzmanlarımızla yerinde tanışın!

   Oturumlarımıza bakın Buradan kaydolun

   Hizmetler

   Schneider Electric, sisteminizin güvenilirliğini, verimliliğini, konforunu ve üretkenliğini koruyup geliştirerek, size güç, otomasyon & kontrol ve bina yaşam döngüsü çözümleri sunar.  Müşteri destek hizmetlerimiz, proses ve altyapınızı her yerde ve her ihtiyacınız olduğunda maksimum operasyonel performansta tutmak için, ihtiyacınız olan deneyim ve kaynak seviyesini seçebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

   Daha fazla bilgi için iletişime geçin

   Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve teknik destek hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Müşteri Hizmetleri Merkezi ile iletişime geçin.


   Bizimle İletişime Geçin

   • Bizimle İletişime Geçin