Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Finans ve bankacılık

   Çözümlerimiz, dünya genelindeki bankaların ve finans kurumlarının daha verimli, çevik ve bağlı olmalarına yardımcı olur. Bu da karı ve değeri maksimize etmek gibi daha önemli konulara odaklanmak için daha fazla zaman ayırabileceğiniz anlamına gelir.

   Ürün serimizi keşfedin
  Finance executives exploring digital technology

  Zorluklar

  Finans sektörü çalkantılı zamanlardan geçmiştir. Global ekonomik kriz müşteriler ve yatırımcıların güvenini sarsmıştır. Artan çevre ve tüketici koruma kanunları sektör üzerindeki baskıyı artırmaktadır. Son olarak, hızla değişen dijital hizmet sektörü güvenilir bir fiziksel altyapıya ihtiyaç duymaktadır. Bu, temel hizmetleri korumak, yeni hizmetler eklemek ve rekabette kalmak için kritik önemdedir.

  Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız?

  • Partner icon

   Schneider Electric, enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında bir uzmandır

   Finansal hizmet müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını anlıyoruz ve dijital dönüşümünüz için altyapı güvenilirliği, karbon azaltımı ve en yüksek enerji verimliliği, yasa düzenlemelerine uyumluluk ve siber güvenlik risklerine karşı koruma sağlarken sermaye harcama ve çalışma maliyetlerini düşürmek için çözümler buluyoruz.

  • Prosumer icon

   Schneider Electric, Finansal Hizmetler sektörü için desteklerini bağlılıkla sürdürmektedir

   Bankacılık ve finans müşterilerinin sürdürülebilir büyüme elde etmesine, çalışma risklerini yönetmesine ve dijital dönüşümleri kapsamında başarılı olmasına yardımcı oluyoruz.

  • Banco ABC Brasil

   Schneider Electric, Banco ABC Brasil'e ölçeklendirilebilir ve modüler bir veri merkezi çözümü sunmak için IBM ile iş ortağı oldu.