• Bank corporate office building

  Finans ve bankacılık

  Çözümlerimiz, dünya genelindeki bankaların ve finans kurumlarının daha verimli, çevik ve bağlı olmalarına yardımcı olur. Bu da karı ve değeri maksimize etmek gibi daha önemli konulara odaklanmak için daha fazla zaman ayırabileceğiniz anlamına gelir.

  Ürün serimizi keşfedin
  Finance executives exploring digital technology

  Zorluklar

  Finans sektörü çalkantılı zamanlardan geçmiştir. Global ekonomik kriz müşteriler ve yatırımcıların güvenini sarsmıştır. Artan çevre ve tüketici koruma kanunları sektör üzerindeki baskıyı artırmaktadır. Son olarak, hızla değişen dijital hizmet sektörü güvenilir bir fiziksel altyapıya ihtiyaç duymaktadır. Bu, temel hizmetleri korumak, yeni hizmetler eklemek ve rekabette kalmak için kritik önemdedir.

  Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız?

  • Partner icon Schneider Electric, dünya çapında bir enerji yönetimi uzmanıdır. Çözümlerimiz bankacılık ve sigorta müşterilerimizin enerji, karbon ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olurken müşteri tabanlarına hizmet sağlamaya, kazançlarını geliştirmeye ve paydaş değerini artırmaya odaklanmalarını sağlıyor.
  • Prosumer icon Schneider Electric, finans sektörü için desteklerini bağlılıkla sürdürmektedir. Hızlı bir veri merkezi için ölçeklendirilebilir, modüler ekipmanlar ve sistemler ve küçük BT altyapısı yönetimi konularındaki uzmanlığımızın yanı sıra kapsamlı hizmet portföyümüz, iş sürekliliği zorunluluklarını desteklemeye yönelik bağlılığımızın güvenceleridir.
  • Banco ABC Brasil

   Schneider Electric, Banco ABC Brasil'e ölçeklendirilebilir ve modüler bir veri merkezi çözümü sunmak için IBM ile iş ortağı oldu.