• osaka japan at night smart cities

  Elektrik dağıtım şirketleri

  Modern elektrik tesisatı akıllı bir tesisattır. Yardımcı hizmetler için yenilikçi çözümlerimiz sayesinde gelişen zorlukları aşın ve müşterilerinizin bugünkü ve yarınki ihtiyaçlarını karşılayın.

  E-kitabı okuyun Web seminerlerine bakın
  energy management consultant with hard hat in front of window and power station

  Zorluklar

  Kamu hizmetleri, operasyonel mükemmellik sağlarken aynı zamanda maliyetleri ciddi oranda düşürmeli, uçtan uca süreçleri hızlı şekilde sayısallaştırmalı ve operasyonel performansını geliştirmelidir. Kamu hizmetleri, kapasite sorunlarına rağmen, düşük aralıklı üretim riskli zorunlu talep kısıntısı ve kesintilerle yüksek talep saatlerini dengeleyebilmelidir. Peki cevap ne? Enerji satışlarının ötesinde bir büyüme sağlamak için akıllı ağlar, yeni iş modelleri ve yeni müşteri hizmetleri.

  Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız?

  • Tools icon Operasyonel mükemmellik Maliyetleri düşürerek, güvenli ve güvenilir operasyonlar sağlayarak ve şebeke istikrarını koruyarak, değişen enerji dünyasında daha üretken hale gelmenize yardımcı oluruz.
  • Graph up icon Enerji dağıtımında uzmanlık Gelin, şebekelerin yönetimini değiştirelim. Müşteri hizmetlerinizi geliştirmek, yenilenebilir yönetmeliklere uyum sağlamanıza ve şebeke esnekliğinden faydalanmanıza yardımcı olmak için yeni hizmetler sunuyoruz.
  • Virtual synchronous generation for distributed generation

   Enabling a plug and play integration of renewable energy without compromising grid stability

   Discover how
   Renewable energy
  • Invest in the right technologies for your smart grid roadmap

   Today, energy and utility companies are faced with a highly competitive market in which they find themselves having to reduce their costs and create new revenue streams, all the while providing a reliable and safe service to end-customers.

   How to help utilities plan ahead
   Helping utilities plan ahead
  • Dream Big: The future of reliability for utilities

   Reliability is at the forefront of utilities’ concerns, and rightly so. How can they improve it ?

   Discover it
   The future of reliability for utilities
  • How smart grids will reach their potential

   In this interview with Edifícios e Energia magazine, Alain Glatigny, Smart Grid Innovation Vice President at Schneider Electric, provides suggestions for what the European Union must do to support smart grids development.

   Learn more
   Smart grids to reach their potential