Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • osaka japan at night smart cities

   Elektrik dağıtım şirketleri

   Modern elektrik tesisatı akıllı bir tesisattır. Yardımcı hizmetler için yenilikçi çözümlerimiz sayesinde gelişen zorlukları aşın ve müşterilerinizin bugünkü ve yarınki ihtiyaçlarını karşılayın.

   E-kitabı okuyun Web seminerlerine bakın
   energy management consultant with hard hat in front of window and power station

   Zorluklar

   Kamu hizmetleri, operasyonel mükemmellik sağlarken aynı zamanda maliyetleri ciddi oranda düşürmeli, uçtan uca süreçleri hızlı şekilde sayısallaştırmalı ve operasyonel performansını geliştirmelidir. Kamu hizmetleri, kapasite sorunlarına rağmen, düşük aralıklı üretim riskli zorunlu talep kısıntısı ve kesintilerle yüksek talep saatlerini dengeleyebilmelidir. Peki cevap ne? Enerji satışlarının ötesinde bir büyüme sağlamak için akıllı ağlar, yeni iş modelleri ve yeni müşteri hizmetleri.

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız?

   • Tools icon Operasyonel mükemmellik Maliyetleri düşürerek, güvenli ve güvenilir operasyonlar sağlayarak ve şebeke istikrarını koruyarak, değişen enerji dünyasında daha üretken hale gelmenize yardımcı oluruz.
   • Graph up icon Enerji dağıtımında uzmanlık Gelin, şebekelerin yönetimini değiştirelim. Müşteri hizmetlerinizi geliştirmek, yenilenebilir yönetmeliklere uyum sağlamanıza ve şebeke esnekliğinden faydalanmanıza yardımcı olmak için yeni hizmetler sunuyoruz.
   • Virtual synchronous generation for distributed generation

    Enabling a plug and play integration of renewable energy without compromising grid stability

    Discover how
    Renewable energy
   • Invest in the right technologies for your smart grid roadmap

    Today, energy and utility companies are faced with a highly competitive market in which they find themselves having to reduce their costs and create new revenue streams, all the while providing a reliable and safe service to end-customers.

    How to help utilities plan ahead
    Helping utilities plan ahead
   • Dream Big: The future of reliability for utilities

    Reliability is at the forefront of utilities’ concerns, and rightly so. How can they improve it ?

    Discover it
    The future of reliability for utilities
   • How smart grids will reach their potential

    In this interview with Edifícios e Energia magazine, Alain Glatigny, Smart Grid Innovation Vice President at Schneider Electric, provides suggestions for what the European Union must do to support smart grids development.

    Learn more
    Smart grids to reach their potential