Turkey

Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Default Alternative Text

  Akıllı dağıtım şebekelerinin güçlendirilmesi

  Elektrik dağıtım tesisleri kuralları değiştiren karbonsuzlaştırma, dijitalleştirme ve yerelleşmeden gitgide daha fazla etkilenmektedir. Bu yeni çağda başarılı olmanıza yardımcı olacak ne gibi stratejiler ve yenilikçi çözümler mevcut?

  Raporumuzu okuyun
 • Default Alternative Text

  Elektrik dağıtım şirketleri için cesur bir fikir

  Tüm düzeylerde dijitalleşme ve otomasyon, kullanıcıları şebekeye bağlamak ve geleceğin ihtiyaçlarına karşı hazırlamak adına hayati önem taşır. Otomasyon, insan kaynakları gereksinimlerinin sonsuza kadar değiştiğini anlayacak - Steve Cox, Mühendislik Direktörü ve Teknik Direktör, Electricity North West, BK. #WhatsYourBoldIdea? (#Senin Cesur Fikrin Ne?)

  Söyleşiyi izleyin Açık oturumu izleyin
 • Default Alternative Text

  Elektrik Dağıtım Şirketleri için EcoStruxure™

  Modern bir dağıtım şirketi, akıllı bir dağıtım şirketidir. Elektrik Dağıtım Şirketleri için yenilikçi çözümlerimiz sayesinde zorlukları aşın ve müşterilerinizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayın.

  E-kitabı okuyunWeb seminerlerine bakın
 • Default Alternative Text

  Fırtınada bile GÜVENİLİR

  En şiddetli fırtınalarda 1,5 milyon hanenin elektriğinin kesilmemesini sağlamak cesaret isteyen bir fikirdir. SA Power Networks, geniş ağını GÜVENİLİR bir şekilde izlemek ve yönetmek için Schneider EcoStruxure™ Grid çözümünü kullanarak Güney Avustralya'daki insanların en zorlu hava koşullarında güvende olmasına yardımcı oluyor.

  Videoyu izleyin

  Elektrik Dağıtım Şirketleri için EcoStruxure™

  Standart Alternatif Metin

  Elektrik Dağıtım Şebekeleri için EcoStruxure™ - Başarı Hikayeleri

  • Fırtınada bile GÜVENİLİR SA Power Networks, geniş ağını GÜVENİLİR bir şekilde izlemek ve yönetmek için Schneider EcoStruxure™ Grid çözümünü kullanarak Güney Avustralya'daki insanların en zorlu hava koşullarında güvende olmasına yardımcı oluyor. Hikayeyi okuyun
  • Enel - Parlak ve bağlantılı bir geleceğe destek Karbonsuz bir GELECEĞE doğru adım atarken Enel, EcoStruxure™ Grid ile eskiyen şebekesini yükseltiyor ve başarıyı garanti altına alıyor. Nasıl olduğunu görün
  Standart Alternatif Metin

  Modern elektrik dünyasında başarıyı yakalayın

  Elektriğe olan talep giderek artacak. Enerji verimliliğini artırmak, yenilik yapmak, iş modellerini çeşitlendirmek ve trendleri yakından takip etmek bu çağda dağıtım şirketlerinin başarılı olması için temel faktörler. Bu raporda daha fazlasını okuyun
  • Talep yönetimi uygulaması EcoStruxure™ ADMS, enerji talebi zirve yaptığında ne yapmayı planlıyor?
  • Şebeke güvenilirliğini güvence altına alma EcoStruxure™ ADMS fırtınadan önce şebekeyi nasıl güçlendiriyor ve sonrasında şebekenin nasıl hızla toparlanmasını sağlıyor?