Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • A man viewing water pipes and flow charts on multiple monitors, sustainability reporting.

   StruxureWare

   Yenilikçi yazılımlar ile kurumsal sistemlerinizden en iyi şekilde faydalanın ve enerji verimliliği elde edin. Entegre yazılım platformumuz olan StruxureWare ile bina operasyonlarınızı nasıl optimize edebileceğinizi keşfedin.

   Daha fazlasını öğrenin
   • Yazılım Paketleri Sağlık Hizmetleri

    StruxureWare for Healthcare, kritik verilere tesis çapında görünürlük ve erişim olanağı sağlayarak hastanelerin finansal sağlığını ve hastalarının sağlıklarını korumalarının yanı sıra personel verimliliğini, hastane güvenliğini ve bakım ortamını optimum hale getirmelerine yardımcı olur.

   • Gıda ve İçecek için StruxureWare

    Sınıfının en iyisi entegre yazılım operasyonların sürdürülebilirliğini ve tedarik zinciri ve üretim sürecinin verimliliğini geliştirirken gıda güvenliği ve enerji tasarrufunu artırır.

   • Su ve Atık Su

    Proses ve enerji verimliliğini sahadan kuruma kadar kontrol ederken su tedariki, toplama ve arıtma sistemlerinde görünürlük elde edin. Kamu hizmetleri kuruluşları operasyonel mükemmelliği artırırken enerji tüketimini ve toplam sahip olma maliyetini azaltıyor.

   • Veri Merkezleri

    Yenilikçi veri merkezi altyapı yönetimi (DCIM) yazılımı binalardan sunuculara kadar görünürlük sağlar. Kullanıcılar veri merkezinin yaşam döngüsü boyunca enerji tüketimini azaltabilir, çalışma zamanını koruyabilir ve planlama ve operasyon performansını artırabilir.

    People in a meeting, sustainability consulting, corporate performance management

    Zorluklar

    Kurumunuzdaki kaynak kullanımını yönetmek, enerji tüketimini azaltmak ve üretim verimliliğini artırmak için kritik önemdedir. Operasyonunuza olanak tanıyan ve kolaylaştıran yazılım, bu kapsamlı kurumsal görünümü elde etmek için kullanışlı olabilir.
    Facilities manager using energy monitoring software on a multiple screen view, industrial energy management.

    Sizin için özel olarak oluşturulmuş yazılım

    StruxureWare bir makineyi veya kurumunuzu yürütmenize yardımcı olur

    Değer Önerisi

    • Default Alternative Text Birlikte çalışabilirlik Performans ve kullanılabilirliğinizi aşağı çeken bilgi silolarınız mı var? StruxureWare yardımcı olabilir.
    • Earth icon Dijitalleştirme StruxureWare yazılımıyla dijitalleştirilmiş bir kurum hayaliniz gerçeğe dönüştürülüyor, kontrol tamamen size veriliyor. Uzun süredir Afrika'da

    Gerçekler

    • Default Alternative Text Global kurumlar, daha iyi kararlar almak amacıyla bilginin kilidini açmak için öngörücü analitiklerden faydalanıyor
    • Blue Graph up icon Kurumlar, yükselen enerji talebini frenlemek için her olası verimlilik fırsatını değerlendirmelidir
    • Default Alternative Text Dijitalleştirme, gerçek zamanlı verileri görme ve tepki verme becerimizi artırarak verimliliğimizi en üst düzeye çıkarır
    • Default Alternative Text Nesnelerin İnterneti, varlıkları daha iyi yönetmemize ve kendi kendini iyileştiren ağlar oluşturmamıza yardımcı olabilir
    • Blue smart city icon Kentleşme trendleri, şehirlerin daha akıllı olmasını gerektirir ya da aksi takdirde global ortamın gerisinde kalması riskiyle karşı karşıya kalmasına neden olur.
    • Blue mobile device icon Bulut ve mobilin her tarafa yayılması; şirketleri, müşteri ilişkileri stratejileri üzerinde yeniden düşünmeye zorlamaktadır