Turkey

Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Oteller

  Oteller için Çözümler

  Oteller için Çözümler

  Ana faktörler

  • Yenilikçilik, tasarım ve yeni fonksiyonlarla pazarda lider olun.
  • Her farklı otel grubu arkası için bir kimlik geliştirerek misafirlerinize net ve sabit bir değer sunun.
  • Enerji maliyetinin artmasıyla verimlilik, işin devamı açısından önemlilik arz etmektedir.
  • Çevreye duyarlılık: şirketin taahhütlerinden biridir ve çalışanlar ve misafirler çevreye her geçen gün daha fazla duyarlı olmaktadır.

  Oteller

  Schneider Electric ne yapabilir?

  • Misafir Odası Kontrolü - Misafir Odası Kontrolü - Misafir odaları bir oteldeki alanın yaklaşık %70'ini teşkil eder ve misafir deneyiminin temelini oluşturur. Aydınlatma, sıcaklık ve panjurlar, kasa, mini-bar, kapı giriş sistemi odanın bazı kilit öğeleridir. Yenilikçi çözümler, enerji tüketimini azaltabilir ve müşteri deneyimini iyileştirebilir. Misafir odasının bina yönetim sistemine ve mülk yönetim sistemine entegrasyonu da sunulan değeri artırabilir.
  • Bina Yönetimi - Oteller, birbirine paralel işleyen birçok süreci içeren karmaşık binalardır: Özel misafir yönetim sistemleri, özel eğlence sistemleri, HVAC yönetim sistemleri, giriş ve CCTV sistemleri. Bu sistemler güçlü bir IP altyapısı ve bir merkezi kontrol noktası gerektirir. Temel avantaj yatırımın ve bakım maliyetinin azalması ve farklı süreçlerin görünürlüğünün artmasıdır. Bu çözümlerin her bir otelin boyutuna ve karmaşıklığına göre uyarlanması gerekir.
  • Enerji Verimliliği - Oteller, enerji tüketimi konusunda oldukça duyarlıdır ve çevre dostu yaklaşımla iletişim kurarlar. HVAC, sıcak su, aydınlatma ihtiyaçları otellerin genel ve özel alanlarında bulunur. Schneider Electric’in enerji etkin çözümleri, misafir konforu ile ekonomi karşılaştırması göz önünde bulundurularak otel pazarına uygulanabilir.

  Başarı Öyküleri

  Marriot Sidney - Avustralya (pdf 1 mb)
  TAC 2006 dünya çapında Otel Referans Listesi - Avustralya (2006) (pdf 1 mb)
  Sheraton - Cezayir (pdf 1 mb)
  The Westin Resort - Makau (1998) - 6 yıl içinde 1.500.000$ tasarruf (pdf 1mb)
  Adelaide Hilton - Avustralya (2007) (pdf 1 mb)
  Hilton Americas-Houston Oteli - ABD (2006) (pdf 1 mb)
  The Landmark Mandarin Oriental (Hong Kong) - Hong Kong (2004) (pdf 1 mb)