• A creative team holding a meeting regarding a windmill, renewable energy, energy efficiency, sustainability consulting.
  Uçtan uca kurumsal sürdürülebilirlik çözümleri

  Sürdürülebilirlik Hizmetleri

  • SAC ile Higg Index web platformunun 2.0 sürümünü geliştirmeye yönelik ortaklığımız

   Schneider Electric, kurumlara, tekstil ürünlerinin tedarik zincirinin her noktasında, marka, ürün ve tesis seviyesinde ölçüm ve değerlendirme yöntemlerini standartlaştırmalarına yardımcı olan Sürdürülebilir Tekstil Koalisyonu Higg endeksi için teknoloji platformunu geliştirdi.

   A man using a tablet in front of a nearly finished constructed building, internet of things, smart city.
  • Kurumsal sürdürülebilirlik tutkunuzu paylaşıyoruz

   CEO Jean-Pasal Tricoire sürdürülebilirlikle ilgili düşüncelerini paylaştı

   Two business men in suits shaking hands, sustainability in business, sustainability consulting.

   Zorluklar

   Kurumsal şeffaflık talebi giderek daha yüksek sesle ifade ediliyor. Sürdürülebilirlik ölçütleri hakkında rapor oluşturmanız için paydaşlar, müşteriler, çalışanlar ve hissedarların gereksinimlerini karşılamalısınız. Ölçülebilir sonuçlar elde etmek için bir strateji geliştirmeli ve verimlilik projeleri uygulamalısınız. Riski azaltmalı, yenilikçiliği ve finansal performansınızı artırmalısınız.
   Aerial view of the Chicago skyline at night, smart city, city scape

   Uçtan uca kurumsal sürdürülebilirlik çözümleri

   Bir strateji tasarlamak, kurumsal sürdürülebilirlik verileri toplamak ve analiz etmekten müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak projeler hazırlamaya kadar tüm işleri biz yapıyoruz.

   Neden Schneider Electric ile çalışmalısınız

   • Default Alternative Text Bir Sürdürülebilirlik Stratejisi Geliştirin Müşterilerimizin bugün nerede olduklarını, nereye varmak istediklerini ve oraya nasıl ulaşacaklarını anlamalarına yardımcı olacak kapsamlı stratejiler sunuyoruz.
   • EcoXpert icon Verimli ve Sürdürülebilir Sonuçlar Elde Edin Enerji, su kullanımını ve atık çıktılarını azaltan çözümler uyguluyor ve müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. İlerlemenin sürdürülebilir olduğundan ve yeni verimliliklerin uygulamaya koyulduğundan emin olmak için sonuçlarınızı izlemeye ve iletmeye devam edeceğiz.

   Gerçekler

   • SE Default icon CEO'ların %84'ü, sürdürülebilirliğin tartışılan ve yönetim kurulu düzeyinde harekete geçilen bir konu olduğunu belirtiyor.
   • SE Default icon CEO'ların %76'sı, sürdürülebilirliğin temel işlerde sağlanmasının gelir artışına ve yeni fırsatlara yol açacağına inanıyor.
   • SE Default icon CEO'ların %93'ü, bir kuruluşun toplam etkisinin ölçülmesinin tek başına finansal ölçümleri kullanmaktan daha iyi karar alımı getirdiğine ve paydaşlar arasında daha güçlü bir itibara yol açacağına inanıyor.
   • SE Default icon 2006 yılından bu yana, Karbon Açıklama Liderliği Endeksi'nde (CDLI) listelenen şirketler, Global 500 şirketlerinin iki katından daha fazla getiriye sahip olmuştur.