Turkey

Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Casual team discussing energy and sustainability around a computer, sustainability consulting

  Enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik hizmetleri

  İlk olarak, enerji açısından verimli, maliyet etkinliği olan ve sürdürülebilir bir kurum düşünün. Ardından, bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için, büyük veri yönetimini de içeren, enerji ve sürdürülebilirlik hizmetlerimizi keşfedin.

  Tanıtım yazısını okuyun Trendler hakkında bilgi edinin
 • Büyük veri yönetimi için hazır mısınız? Kurumsal enerji ve sürdürülebilirlik yönetimi

  Kurumsal seviyede bir bulut platformunun analiz için kurumsal verileri nasıl topladığını ve bir araya getirdiğini ve verimliliği artırarak maliyetleri düşürdüğünü öğrenin

Commercial building with lots of windows for energy efficiency, smart buildings in smart cities.

Kurumsal enerji verimliliği ve karlılığınızı artırın

Enerji Üniversitesi

Schneider Electric Enerji Üniversitesi ile istediğiniz her yerde enerji verimliliği eğitimleri sizi bekliyor!

Hemen ücretsiz kaydolun.

Keşfet

Gerçekler

 • Blue earth Europe-Africa icon Avrupa'da doğal gaz fiyatları bir yıl içinde %50'den fazla yükseldi
 • Default Alternative Text %86'sı şu anda tesis verilerini izlemek için Excel kullanıyor, ancak yalnızca %33'ü bu durumdan memnun - tabloların %88'i hatalar içeriyor.
Overview shot of two pairs of hands reviewing big data analytics in forms of charts and graphs on paper and a tablet, sustainability reporting.

Zorluklar

Kurumsal şeffaflığınızı artırmalı ve belirlediğiniz enerji verimliliği ve sürdürülebilirlik hedeflerinizi hem şirket içinde hem de şirket dışında karşılamalısınız. Enerji verimliliği sağlamak için en önemli öncelikleriniz işletme maliyetlerini azaltmak, enerji maliyetlerinde dalgalanma riskini düşürmek ve güç güvenilirliği sağlamaktır. Mevcut durumunuzu ve hedeflerinize ulaşabilmek için kaynak verimliliği projelerinizi nasıl önceliklendirmeniz gerektiğini tam olarak anlamak için doğru verilere ihtiyacınız var. Bu büyük hedefleri küçük bir ekip ve sınırlı bir bütçeyle gerçekleştirmelisiniz.