• Casual team discussing energy and sustainability around a computer, sustainability consulting

  Enerji ve sürdürülebilirlik hizmetleri

  İlk olarak, enerji açısından verimli, maliyet etkinliği olan ve sürdürülebilir bir kurum düşünün. Ardından, bu vizyonu gerçeğe dönüştürmek için, büyük veri yönetimini de içeren, enerji ve sürdürülebilirlik hizmetlerimizi keşfedin.

  Tanıtım yazısını okuyun Trendler hakkında bilgi edinin
 • Default Alternative Text

  Sustainability Checks in at Hilton

  International hotelier finds Schneider Electric improves efficiency, experience and innovation at every level of its properties.

  Watch the video
  • Büyük veri yönetimi için hazır mısınız? Kurumsal enerji ve sürdürülebilirlik yönetimi

   Kurumsal seviyede bir bulut platformunun analiz için kurumsal verileri nasıl topladığını ve bir araya getirdiğini ve verimliliği artırarak maliyetleri düşürdüğünü öğrenin

   Commercial building with lots of windows for energy efficiency, smart buildings in smart cities.

   Kurumsal verimliliğinizi ve karlılığınızı artırın

   Enerji Üniversitesi

   Schneider Electric Enerji Üniversitesi ile istediğiniz her yerde enerji verimliliği eğitimleri sizi bekliyor!

   Hemen ücretsiz kaydolun.

   Keşfet

   Gerçekler

   • Blue earth Europe-Africa icon Avrupa'da doğal gaz fiyatları bir yıl içinde %50'den fazla yükseldi
   • Default Alternative Text %86'sı şu anda tesis verilerini izlemek için Excel kullanıyor, ancak yalnızca %33'ü bu durumdan memnun - tabloların %88'i hatalar içeriyor.
   Overview shot of two pairs of hands reviewing big data analytics in forms of charts and graphs on paper and a tablet, sustainability reporting.

   Zorluklar

   Kurumsal şeffaflığınızı artırmalı ve belirlediğiniz enerji ve sürdürülebilirlik hedeflerinizi hem şirket içinde hem de şirket dışında karşılamalısınız. En önemli öncelikleriniz işletme maliyetlerini azaltmak, enerji maliyetlerinde dalgalanma riskini düşürmek ve güç güvenilirliği sağlamaktır. Mevcut durumunuzu ve hedeflerinize ulaşabilmek için kaynak verimliliği projelerinizi nasıl önceliklendirmeniz gerektiğini tam olarak anlamak için doğru verilere ihtiyacınız var. Bu büyük hedefleri küçük bir ekip ve sınırlı bir bütçeyle gerçekleştirmelisiniz.