• Default Alternative Text

  Karşınızda EcoStruxure™ Power

  IoT bağlantılı çözümler, elektrik dağıtım sisteminizi her yönüyle iyileştirmeye hazır. Öngörücü bakım için gerçek zamanlı verilerle ve akıllı analizlerle kontrol tamamen sizde olsun.

 • Default Alternative Text

  Yaşam kurtaran GÜVENİLİRLİK

  Modern, sürdürülebilir bir çocuk hastanesi kurmak cesaret isteyen bir fikirdir. Nemours Children's Hospital, Schneider EcoStruxure™ Power ile acil durum jeneratörlerinin yaşam kurtaran enerjiyi en fazla 10 saniyede tekrar sağlamasını ve sağlık ekiplerinin GÜVENİLİRLİK için temiz, kesintisiz güce sahip olmasını mümkün kılıyor.

  Şimdi izleyin
 • Default Alternative Text

  Yeni bir enerji paradigması

  Enerjiyi üretme ve tüketme yöntemlerimiz artık oldukça farklı. Schneider Electric™'in güç dağıtımını yeniden tanımlamak için yeni teknolojileri nasıl kullandığını bu interaktif rehber aracılığıyla öğrenin.

  Yeni IoT dönemini keşfedin
 • Default Alternative Text

  Güç dağıtımının geleceği

  Bağlanabilirlik, gerçek zamanlı çalışma ve akıllı analizleri geliştiren yeni akıllı ve bağlantılı dijital AG ve OG çözümlerimizle - Masterpact MTZ havalı devre kesici dahil - elektrik dağıtımını baştan tanımladık. Hazır mısınız?

  Videoyu izleyin Masterpact MTZ'yi keşfedin

  EcoStruxure™ Power

  EcoStruxure Power, kayda değer finansal faydalar sağlamak için daha güvenli, güvenilir ve verimli bir güç sunar. IoT özellikli geleceğe yönelik çözümler, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır ve bu şekilde de çalışır. Dijitalleştirilmiş AG ve OG çözümlerimiz inovasyonla destekleniyor ve bağlanabilirlik, gerçek zamanlı operasyon ve akıllı analitikleri geliştiriyor.
  Standart Alternatif Metin
  • Digitized power distribution for the digital world

   In today’s digital world, power distribution in buildings is undergoing a fundamental and irreversible change.

   Learn more
   Default Alternative Text
  • Yeni enerji dünyasını inşa ediyoruz

   Karbondan arındırma, merkeziliği azaltma ve dijitalleştirme gibi 3D trendlerinin yol açtığı yeni enerji dünyasında kamu hizmetleri veren şirketlerin yenilenmesi ve gelişmesi gerekiyor.

   • Sahip olduğunuz elektriksel sistemin size söyleyecekleri var EcoStruxure Power ile sisteminize kulak verin. Smart Panels çözümü ile güç dağıtımını izleyin, ihtiyaçları önceden tahmin edin, endişeleri giderin ve varlıkları uzaktan kontrol edin. Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    Büyük düşün. Ortak ol. Schneider Electric İş Ortağı Programı, en son trendlere ayak uydurmak ve rekabet avantajını korumak için kullanabileceğiniz yazılım, araç ve eğitim kaynakları sunar. Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    Güç ve Şebeke Sistemleri Yenilikçi güç yönetimi çözümleri ile şebeke sistemlerinizin çalışma zamanını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarın. Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    İşiniz için EcoStruxure Enerji tüketiminizi optimize edin, sağlıklı ve verimli bir çevrenin devamlılığını sağlayın, eskiyen tesisleri güncelleyin ve entegre çözümlerinize her an, her yerden bağlanın. Daha fazlasını öğrenin

   Gizli performansı ve enerji tasarrufunu ortaya çıkarın

   Enerji kullanımı, tesis yönetimi için en önemli konulardan biridir ve binaların en fazla enerji tüketen yapı oldukları tespit edilmiştir. Oysa çoğu bina sahibi ve işletmecisi gücü ölçmek ve yönetmek konusunda yeterli donanıma sahip değildir.
   Daha fazlasını öğrenin

   EcoStruxure™ Başarı Öyküleri