Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Karşınızda EcoStruxure™ Power

   IoT bağlantılı çözümler, elektrik dağıtım sisteminizi her yönüyle iyileştirmeye hazır. Öngörücü bakım için gerçek zamanlı verilerle ve akıllı analizlerle kontrol tamamen sizde olsun.

  • Default Alternative Text

   Yaşam kurtaran GÜVENİLİRLİK

   Modern, sürdürülebilir bir çocuk hastanesi kurmak cesaret isteyen bir fikirdir. Nemours Children's Hospital, Schneider EcoStruxure™ Power ile acil durum jeneratörlerinin yaşam kurtaran enerjiyi en fazla 10 saniyede tekrar sağlamasını ve sağlık ekiplerinin GÜVENİLİRLİK için temiz, kesintisiz güce sahip olmasını mümkün kılıyor.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   Yeni bir enerji paradigması

   Enerjiyi üretme ve tüketme yöntemlerimiz artık oldukça farklı. Schneider Electric™'in güç dağıtımını yeniden tanımlamak için yeni teknolojileri nasıl kullandığını bu interaktif rehber aracılığıyla öğrenin.

   Yeni IoT dönemini keşfedin
  • Default Alternative Text

   Geleceği yeniden tanımlıyoruz

   Açık entegrasyon, gerçek zamanlı faaliyetler ve analizlerin yanı sıra artırılmış siber güvenlik katmanları ile EcoStruxure Power, akıllı cihazlar ve dijitalleştirmenin getirdiği yeni fırsatları; artırılmış güvenilirlik, güvenlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik olarak sunuyor.

   Videoyu izleyin E-kitabı görüntüleyin

   EcoStruxure™ Power

   EcoStruxure Power, kayda değer finansal faydalar sağlamak için daha güvenli, güvenilir ve verimli bir güç sunar. IoT özellikli geleceğe yönelik çözümler, size özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmıştır ve bu şekilde de çalışır. Dijitalleştirilmiş AG ve OG çözümlerimiz inovasyonla destekleniyor ve bağlanabilirlik, gerçek zamanlı operasyon ve akıllı analitikleri geliştiriyor.
   Standart Alternatif Metin
   • Güç dağıtımı, dönüşüm geçiriyor

    Tesislerden elektrik prizlerine uzanan geleneksel doğrusal yol; daha entegre, daha bağlı ve gerçek zamanlı olaylara daha hızlı yanıt veren bir yöntem olan dijitalleştirilmiş loT iletim modeline dönüşüyor.

   • Digitized power distribution for the digital world

    In today’s digital world, power distribution in buildings is undergoing a fundamental and irreversible change.

    Learn more
    Default Alternative Text
   • Yeni enerji dünyasını inşa ediyoruz

    Karbondan arındırma, merkeziliği azaltma ve dijitalleştirme gibi 3D trendlerinin yol açtığı yeni enerji dünyasında kamu hizmetleri veren şirketlerin yenilenmesi ve gelişmesi gerekiyor.

   • Orta Gerilim Teknik Kılavuzu

    Elektrik şebekelerini, orta ve alçak gerilim tekliflerini kapsayan en güncel IEC standartlarına uygun olarak tavsiye etmek, tasarlamak, kurmak, çalıştırmak, denetlemek ve muhafaza etmek konularında eksiksiz destek alın.

    Daha fazlasını öğrenin
    Default Alternative Text
    • Sahip olduğunuz elektriksel sistemin size söyleyecekleri var EcoStruxure Power ile sisteminize kulak verin. Smart Panels çözümü ile güç dağıtımını izleyin, ihtiyaçları önceden tahmin edin, endişeleri giderin ve varlıkları uzaktan kontrol edin. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Büyük düşün. Ortak ol. Schneider Electric İş Ortağı Programı, en son trendlere ayak uydurmak ve rekabet avantajını korumak için kullanabileceğiniz yazılım, araç ve eğitim kaynakları sunar. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Güç ve Şebeke Sistemleri Yenilikçi güç yönetimi çözümleri ile şebeke sistemlerinizin çalışma zamanını ve verimliliğini en üst düzeye çıkarın. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     İşiniz için EcoStruxure Enerji tüketiminizi optimize edin, sağlıklı ve verimli bir çevrenin devamlılığını sağlayın, eskiyen tesisleri güncelleyin ve entegre çözümlerinize her an, her yerden bağlanın. Daha fazlasını öğrenin

    Gizli performansı ve enerji tasarrufunu ortaya çıkarın

    Enerji kullanımı, tesis yönetimi için en önemli konulardan biridir ve binaların en fazla enerji tüketen yapı oldukları tespit edilmiştir. Oysa çoğu bina sahibi ve işletmecisi gücü ölçmek ve yönetmek konusunda yeterli donanıma sahip değildir.
    Daha fazlasını öğrenin

    EcoStruxure™ Başarı Öyküleri