Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Get the latest insights on digital transformation

   Discover best practices from our Executive Vice President of IoT & Digital Offers, and Microsoft’s General Manager of Worldwide Manufacturing & Resources, Çağlayan Arkan.

   Watch the video
  • Default Alternative Text

   Top 3 challenges for adopting AI

   Learn what they are – and how to overcome them – in this feature from Microsoft’s Lance Olson and our own Cyril Perducat.

   Read the article
  • Default Alternative Text

   Endüstri 4.0 & EcoStruxure™ Platformu

   IoT özellikli uygulamaların omurgası. Bağlantılı işletmenizi temel teknoloji platformumuzu kullanarak dönüştürür.

   Videoyu izleyin
  • Default Alternative Text

   IoT’nin imalatçılar için değeri

   Nesnelerin İnterneti, bir teknoloji çözümü olmaktan çıkıp, ticari dijital dönüşümün en önemli unsurlarından biri olmaya doğru ilerlemektedir. Neden IoT’ye yatırım yapmalısınız? Çözümleri nasıl dağıtıyorsunuz? Ölçeklendirmenin en iyi yolu nedir? Endüstri analisti IDC’den öğrenin.

   IDC e-kitabını indirin

   Endüstri 4.0 & EcoStruxure™ Platformu

   Dijital dönüşüm, sınıfının en iyisi OT çözümlerini en yeni IT teknolojisi ile birleştirerek operasyonlarınızda potansiyeli açığa çıkarır ve Endüstri 4.0 (Endüstriyel Nesnelerin İnterneti) çözümlerini kullanmanıza izin verir.
   • EcoStruxure Platformunun Anlaşılması

    IoT özellikli uygulamaların omurgası. Bağlantılı işletmenizi temel teknoloji platformumuzu kullanarak dönüştürür.

   • Nesnelerin Endüstriyel İnterneti'nin (IIoT) Değerini Ortaya Çıkarma

    Cyril Perducat, IIoT'yi, Yapay Zekayı (AI) ve EcoStruxure'un müşterilerimize getirdiği değeri tartışmak için Hardwired'de bir sohbete katıldı.

   • IoT Ekosisteminden Faydalanma

    Açık standart tabanlı yaklaşımımız Industrial Internet Consortium, IEEE ve Open Interconnect Consortium gibi sektör standartları kuruluşlarıyla yaptığımız işbirlikleri ve Microsoft, PTC, ARM, Dell, Cisco, Intel, Hewlett-Packard Enterprise, SIGFOX, Salesforce, Kinvey ve IBM gibi sektör liderleriyle yaptığımız teknoloji ortaklıkları yoluyla güç kazanıyor.

    Verileri eyleme geçirilebilir iş analizlerine dönüştürmek

    EcoStruxure platformları, her müşterinin endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm yolculuğunu hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlar.
    • Standart Alternatif Metin
     Siber güvenlik stratejisi Yöneticileri, şirketlerinin Dijital Dönüşümlerine rağmen geceleri uyutmayan nedir? Siber güvenlik. EcoStruxure Platformu, güçlü bir duruş oluşturmaya yardımcı olabilir.
    • Standart Alternatif Metin
     Sermaye Giderleri (CapEx) ve İşletme Giderleri (OpEx) Dijitalleştirme, inovasyon sayesinde, dijital hizmetler de dahil olmak üzere, bir projenin yaşam döngüsüne değer katar.
    • Standart Alternatif Metin
     Hızlı bir Dijital Dönüşüm yolculuğu İnovasyonda ortaklık, belirli müşteri sorunlarını çözerek dijital dönüşümü hızlandırmanın tek yoludur.
    • Standart Alternatif Metin
     Sınırda IoT Verimliliği ve güvenliği geliştirmek için yerel analitik, yazılım tanımlı sınır (edge) ve gerçek zamanlı bilgilerden yararlanın.
    • Standart Alternatif Metin
     Verinin gerçek değeri İmalatın geleceğini şekillendirmek için yapay zeka, makine öğrenimi ve insan/makine bağlantısını kullanın.
    • Standart Alternatif Metin
     IoT ve Enerji Enerji esnekliğinin, mikro şebekelerin ve bir üreten tüketici (prosumer) kültürünün değeri nedir? Sürdürülebilirlik ve verimlilik.
    Standart Alternatif Metin

    Yık ya da yıkıl

    İnovasyon dünyasında, yıkımı kucaklamalıyız. CEO’muz Jean-Pascal Tricoire, çağının ötesinde düşünmeyi ve müşterilerimizin küresel bir dijital ekonomide başarılı olmalarına yardımcı olmayı hedefliyor. Daha fazla bilgi

    Öne Çıkan Müşteri Hikayelerimiz

    • ArcelorMittal

     ArcelorMittal, Schneider EcoStruxure™ Plant çözümüyle 7/24 çalışırken üretimi daha çevre dostu hale getirerek çelik kalitesini iyileştiriyor.

    • BAE Hilton Garden Inn Dubai Mall

     ABD dışındaki en büyük Hilton Garden Inn, artık Hilton'un en verimli ve sürdürülebilir otellerinden biri.

    • SA Power Networks

     En şiddetli fırtınalarda 1,5 milyon hanenin elektriğinin kesilmemesini sağlamak cesaret isteyen bir amaçtır.

    • Telefónica

     Schneider EcoStruxure™'ın BT'si sayesinde Telefónica'nın Alcalá veri merkezi, raf başına 14 kW işlem kapasitesiyle aynı anda güvenilir hizmetler sunabilmektedir.

    • Tüprag

     Tüprag verimli, güvenli ve güvenilir bir elektrik dağıtım sistemi sayesinde her yıl 13 milyon ton altın üretiyor.