Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   IoT’nin imalatçılar için değeri

   Nesnelerin İnterneti, bir teknoloji çözümü olmaktan çıkıp, ticari dijital dönüşümün en önemli unsurlarından biri olmaya doğru ilerlemektedir. Neden IoT’ye yatırım yapmalısınız? Çözümleri nasıl dağıtıyorsunuz? Ölçeklendirmenin en iyi yolu nedir? Endüstri analisti IDC’den öğrenin.

   IDC e-kitabını indirin
  • Default Alternative Text

   Önceliğimiz İNOVASYON

   Ayrıca bunu EcoStruxure™ ile her seviyede yapıyoruz. Schneider Electric'in IoT özellikli ürünler, bağlı ürünler, edge kontrolü, uygulamalar, analizler ve hizmetlerden oluşan bir İNOVASYON portföyü ile cesaret isteyen fikirlerin gerçeğe dönüşmesini nasıl sağladığını keşfedin.

   Şimdi izleyin Müşteri Başarı Hikayesi
  • Default Alternative Text

   2020: SIFIR İSRAF

   2020 yılına kadar üretim tesislerinde SIFIR İSRAF yapılmasını hedeflemek cesaret isteyen bir fikirdir. Schneider EcoStruxure™ ile Whirlpool Corporation, sürdürülebilir strateji hedefine ulaşmak ve bunu devam ettirmek için verilerden ve uzman desteğinden yararlanıyor.

   Videoyu izleyin
  • Default Alternative Text

   İnovasyon Zirvesi Dünya Turu

   Dijital Ekonomide yarışın gerisinde kalmamak için cesur fikirler ve inovasyonun yardımı şarttır. Schneider Electric'in İnovasyon Zirveleri de sizi bu çağa öncülük etmeye hazırlamak için düzenlenir.

   Daha fazlasını öğrenin

   EcoStruxure™ : Nesnelerin İnterneti kullanımına uygun mimari ve platform

   EcoStruxure; Schneider Electric'in Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapı ve Endüstriler için Nesnelerin İnterneti özellikli, hemen çalışmaya başlayabilen, açık, birlikte çalışabilir mimarisi ve platformdur.

   EcoStruxure; Güç, BT, İnşaat, Makine, Tesis ve Şebekeden oluşan 6 uzmanlık alanındaki Bağlı Ürünlerden Egde Kontrolüne, Uygulamalara ve Hizmetlere kadar tüm seviyelerde sizleri yenilikle buluşturur. Böylece müşterilerimize güvenlik, güvenilirlik, operasyonel verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlantı konularında üstün değerler sunabiliriz.

   Öne Çıkan Müşteri Hikayelerimiz

   • ArcelorMittal

    ArcelorMittal, Schneider EcoStruxure™ Plant çözümüyle 7/24 çalışırken üretimi daha çevre dostu hale getirerek çelik kalitesini iyileştiriyor.

   • Hilton Garden Inn Dubai Mall of the Emirates

    ABD dışındaki en büyük Hilton Garden Inn, artık Hilton'un en verimli ve sürdürülebilir otellerinden biri.

   • SA Power Networks

    En şiddetli fırtınalarda 1,5 milyon hanenin elektriğinin kesilmemesini sağlamak cesaret isteyen bir amaçtır.

   • Telefónica

    Schneider EcoStruxure™'ın BT'si sayesinde Telefónica'nın Alcalá veri merkezi, raf başına 14 kW işlem kapasitesiyle aynı anda güvenilir hizmetler sunabilmektedir.

   • Tüprag

    Tüprag verimli, güvenli ve güvenilir bir elektrik dağıtım sistemi sayesinde her yıl 13 milyon ton altın üretiyor.

   İzle | Nesnelerin İnterneti: Dijital Ekonomiye Güç Verme Serisi

   Nesnelerin İnterneti, işletmelerle tüketicilerin etkileşim yöntemini değiştiriyor. Yenilikçi teknolojilere yepyeni erişim yöntemlerini, yükselen müşteri beklentilerini ve veri yığınlarını görmekteyiz. Yeniliklerden etkilenmeyen hiçbir sektör kalmayacak. Sponsorluğunu Schneider Electric'in üstlendiği bu çok özel CNBC serisi, dijital ekonomiye geçiş sürecindeki eğilim ve teknolojileri inceleyecek.
   • GreenTown Labs Ideas Challenge

    Greentown Labs ortaklığı ile, US'deki en büyük teknoloji bazlı kuluçka merkezine, yenilikçi girişimci olarak sponsor olmanın gururunu yaşıyoruz.


    Daha fazla Bilgi

    Default Alternative Text
   • İnovasyon Zirvesi 2016 Açılış Konuşmasının Önemli Noktaları

    Schneider Electric CEO'su Jean-Pascal Tricoire, elektriğin daha fazla kullanıldığı, daha fazla karbondan arındırılmış, merkezi olmayan ve dijitalleştirilmiş yeni bir enerji dünyası için gücü ve otomasyonu yeniden tanımlayan ve Life Is On stratejisinin her yerde, herkes için ve her zaman var olmasını sağlayan Schneider yeniliklerini her seviyede sunuyor. Her oturumun önemli noktalarını gösteren aşağıdaki videoyu izleyin.

   • Innovation Summit Dünya Turu

    Zirvelerimizi keşfedin ve hızla değişen dünyamızda kendinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenin.

    Dijital devrimin bir parçası olun!
    Innovation Summit World Tour

    EcoStruxure hakkında bilgiler

    • 21.000 Tek bir ekosistemdeki sistem entegratörü ve ortakların sayısı
    • 1,5 milyon Yönetilen varlık
    • 40'ın üzerinde Ticari dijital hizmet
    Standart Alternatif Metin

    EcoStruxure™ ürününü keşfedin

    Günümüzün dijital dünyasında rekabet edebilmenizi sağlayan tek ve açık bir IoT sistemi olan EcoStruxure™ oyunun kurallarını değiştiriyor. İşinizde güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlantı için Nesnelerin İnternetinden yararlanmanın size neler katacağını keşfedin. Şimdi indirin
    Standart Alternatif Metin