• Default Alternative Text

  7/24 çalışmayla yılda 6.7 milyon ton çelik

  Hiçbir zaman durmayan bir çelik üretim tesisi kurmak cesaret isteyen bir fikirdir. ArcelorMittal, Schneider EcoStruxure™ Plant çözümüyle 7/24 çalışırken üretimi daha çevre dostu hale getirerek çelik kalitesini iyileştiriyor.To forge a steelmaking plant that never stops is a bold idea. ArcelorMittal improves steel quality while making production more environmentally friendly, running 24/7 using Schneider EcoStruxure™ Plant.

  Şimdi izleyin EkoYürüyüşü keşfedin
 • Default Alternative Text

  Dünyanın en SÜRDÜRÜLEBİLİR ofisi

  Tükettiğinden daha fazla enerji üreten SÜRDÜRÜLEBİLİR bir ofis oluşturmak cesaret isteyen bir fikirdir. Deloitte, Schneider EcoStruxure™ Building ile rahatlığı ve enerji verimliliğini sağlamak için IoT bağlantısını kullanıyor.

  Şimdi izleyin EkoYürüyüşü keşfedin
 • Default Alternative Text

  2050: Karbonsuz GELECEK

  Karbonsuz bir GELECEĞE doğru hızla ilerlemek çarpıcı bir amaçtır. Milyonlara temiz enerji sağlamak, eskiyen bir ulusal şebekenin yükseltilmesi anlamına geldiğinde bu amaç daha da çarpıcı hale gelir. Enel, Schneider EcoStruxure™ Grid'i kullanarak başarıya ulaşıyor.

  Şimdi izleyin EkoYürüyüşü keşfedin
 • Default Alternative Text

  Yaşam kurtaran GÜVENİLİRLİK

  Modern, sürdürülebilir bir çocuk hastanesi kurmak cesaret isteyen bir fikirdir. Nemours Children's Hospital, Schneider EcoStruxure™ Power ile acil durum jeneratörlerinin yaşam kurtaran enerjiyi en fazla 10 saniyede tekrar sağlamasını ve sağlık ekiplerinin GÜVENİLİRLİK için temiz, kesintisiz güce sahip olmasını mümkün kılıyor.

  Şimdi izleyin EkoYürüyüşü keşfedin
 • Default Alternative Text

  DİJİTAL filmin sihri

  Hollywood dışında ödüllü efektler oluşturmak cesaret isteyen bir fikirdir. Schneider, beş aydan kısa bir sürede Animal Logic için her şeyiyle hazır bir veri merkezi kurdu ve Animal Logic şimdi Schneider EcoStruxure™ IT ile DİJİTAL film sihirleri yapıyor.

  Şimdi izleyin EcoStruxure'ı Keşfedin

  EcoStruxure™: Her Seviyede İnovasyon

  Yeni bir enerji dünyası için güç ve otomasyonu her seviyede inovasyonla baştan tanımlıyoruz.
  Schneider Electric olarak IoT özellikli çözümlerin sorunsuz bir şekilde ve gerçek zamanlı olarak bağlanmasını, veri toplamasını, analiz etmesini ve harekete geçmesini mümkün kılıyor, daha gelişmiş güvenlik, verimlilik, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik sunuyoruz.
  Burada bağlı ürünler, edge kontrol ve uygulamaları, analitikler ve hizmetlerle her seviyede inovasyon söz konusudur.
  Yeni nesil aktif enerji yönetimi ve otomasyon mimarisine hoş geldiniz: EcoStruxure.
  Default Alternative Text
  Standart Alternatif Metin

  EcoStruxure™ ürününü keşfedin

  Günümüzün dijital dünyasında rekabet edebilmenizi sağlayan tek ve açık bir IoT sistemi olan EcoStruxure™ oyunun kurallarını değiştiriyor. Güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve iş bağlanabilirliği hakkında daha fazlasını hemen bugün keşfedin. Şimdi indirin
  Standart Alternatif Metin
  Schneider Electric, IoT'nin geleceği ve IoT değerinin nasıl sağlanacağı konularında gözlemlerini öğrenmek için dünyanın dört bir yanından sayıları 2500'ü aşan işletme yöneticilerinin katıldığı bir anket gerçekleştirdi.  • 3D+E ile Yeni Enerji Dünyası Daha Fazla Elektrik


   2040 yılı itibariyle enerji talebi açısından elektrik talebinde 2 kat daha hızlı büyüme

   Daha fazla bilgi edinin
   Default Alternative Text
  • Verimli ve Bağlantılı Binalar

   Binalarda inovasyon konusunda talep her zamankinden daha fazla. Schneider Electric geleceğin binalarını oluşturmak için yıkıcı teknolojileri kullanıyor.

   Hikayeyi gör
   Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
  • Endüstriyi otomasyonla dönüştürüyoruz

   Schneider Electric, verimliliği artırmak, daha fazla değer yaratarak bunları kontrol edebilmek için Endüstriyel Nesnelerin İnternetinin potansiyelini açığa çıkarmak konusunda sektöre yardımcı oluyor.

   Hikayeyi gör
   Default Alternative Text
  • Yeni bir enerji paradigması

   Enerjiyi üretme ve tüketme yöntemlerimiz artık oldukça farklı. Schneider Electric'in güç dağıtımını yeniden tanımlamak için yeni teknolojileri nasıl kullandığını bu interaktif rehber aracılığıyla öğrenin.

   Yeni IoT dönemini keşfedin
   Default Alternative Text

   Aktif Enerji Yönetimi ile yeni fırsatlar yaratın

   Gerçek zamanlı ve uzun vadeli tasarruflar sağlamak ve pazarda rekabet avantajı elde etmek için enerji tüketimini ve çevresel etkiyi azaltın.
   E-kitabı indir

   EcoStruxure™ Başarı Öyküleri

   • Standart Alternatif Metin Internap
   • Standart Alternatif Metin Shedd Aquarium

   • Standart Alternatif Metin SA Power Networks
   • Standart Alternatif Metin Siasun

   • Standart Alternatif Metin Cenevre Havalimanı

   IoT ve Sürdürülebilir Girişim

   4/12/2017

   IoT bağlantısı, gerçeğe dayanan kararlar almak, varlık performansını optimize etmek ve daha iyi bir kar marjı için sürdürülebilirlik çalışmalarını mali açıdan ölçmek amacıyla operasyonel zeka sağlar.