Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   İNOVASYONU teşvik ediyoruz

   Ayrıca bunu EcoStruxure™ ile her seviyede yapıyoruz. Schneider Electric'in IoT özellikli ürünler, bağlı ürünler, edge kontrolü, uygulamalar, analizler ve hizmetlerden oluşan bir İNOVASYON portföyü ile cesaret isteyen fikirlerin gerçeğe dönüşmesini nasıl sağladığını keşfedin.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   2020: SIFIR İSRAF azmi

   2020 yılına kadar üretim tesislerinde SIFIR İSRAF yapılmasını hedeflemek cesaret isteyen bir fikirdir. Schneider EcoStruxure™ ile Whirlpool Corporation, sürdürülebilir strateji hedefine ulaşmak ve bunu devam ettirmek için verilerden ve uzman desteğinden yararlanıyor.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   2050: Karbonsuz GELECEK

   Karbonsuz bir GELECEĞE doğru hızla ilerlemek çarpıcı bir amaçtır. Milyonlara temiz enerji sağlamak, eskiyen bir ulusal şebekenin yükseltilmesi anlamına geldiğinde bu amaç daha da çarpıcı hale gelir. Enel, Schneider EcoStruxure™ Grid'i kullanarak başarıya ulaşıyor.

   Şimdi izleyin EkoYürüyüşü keşfedin

   EcoStruxure™: Her Seviyede İnovasyon

   Yeni bir enerji dünyası için güç ve otomasyonu her seviyede inovasyonla baştan tanımlıyoruz.
   Schneider Electric olarak IoT özellikli çözümlerin sorunsuz bir şekilde ve gerçek zamanlı olarak bağlanmasını, veri toplamasını, analiz etmesini ve harekete geçmesini mümkün kılıyor, daha gelişmiş güvenlik, verimlilik, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik sunuyoruz.
   Burada bağlı ürünler, edge kontrol ve uygulamaları, analitikler ve hizmetlerle her seviyede inovasyon söz konusudur.
   Yeni nesil aktif enerji yönetimi ve otomasyon mimarisine hoş geldiniz: EcoStruxure.
   Default Alternative Text
   Standart Alternatif Metin

   EcoStruxure™ ürününü keşfedin

   Günümüzün dijital dünyasında rekabet edebilmenizi sağlayan tek ve açık bir IoT sistemi olan EcoStruxure™ oyunun kurallarını değiştiriyor. Güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve iş bağlanabilirliği hakkında daha fazlasını hemen bugün keşfedin. Şimdi indirin
   Standart Alternatif Metin
   Schneider Electric, IoT'nin geleceği ve IoT değerinin nasıl sağlanacağı konularında gözlemlerini öğrenmek için dünyanın dört bir yanından sayıları 2500'ü aşan işletme yöneticilerinin katıldığı bir anket gerçekleştirdi.   • 3D+E ile Yeni Enerji Dünyası Daha Fazla Elektrik


    2040 yılı itibariyle enerji talebi açısından elektrik talebinde 2 kat daha hızlı büyüme

    Daha fazla bilgi edinin
    Default Alternative Text
   • Verimli ve Bağlantılı Binalar

    Binalarda inovasyon konusunda talep her zamankinden daha fazla. Schneider Electric geleceğin binalarını oluşturmak için yıkıcı teknolojileri kullanıyor.

    Hikayeyi gör
    Aerial view of a smart city at night, smart buildings.
   • Endüstriyi otomasyonla dönüştürüyoruz

    Schneider Electric, verimliliği artırmak, daha fazla değer yaratarak bunları kontrol edebilmek için Endüstriyel Nesnelerin İnternetinin potansiyelini açığa çıkarmak konusunda sektöre yardımcı oluyor.

    Hikayeyi gör
    Default Alternative Text
   • Yeni bir enerji paradigması

    Enerjiyi üretme ve tüketme yöntemlerimiz artık oldukça farklı. Schneider Electric'in güç dağıtımını yeniden tanımlamak için yeni teknolojileri nasıl kullandığını bu interaktif rehber aracılığıyla öğrenin.

    Yeni IoT dönemini keşfedin
    Default Alternative Text

    Aktif Enerji Yönetimi ile yeni fırsatlar yaratın

    Gerçek zamanlı ve uzun vadeli tasarruflar sağlamak ve pazarda rekabet avantajı elde etmek için enerji tüketimini ve çevresel etkiyi azaltın.
    E-kitabı indir

    EcoStruxure™ Başarı Öyküleri

    • Standart Alternatif Metin Internap
    • Standart Alternatif Metin Shedd Aquarium

    • Standart Alternatif Metin SA Power Networks
    • Standart Alternatif Metin Siasun

    • Standart Alternatif Metin Cenevre Havalimanı

    IoT ve Sürdürülebilir Girişim

    4/12/2017

    IoT bağlantısı, gerçeğe dayanan kararlar almak, varlık performansını optimize etmek ve daha iyi bir kar marjı için sürdürülebilirlik çalışmalarını mali açıdan ölçmek amacıyla operasyonel zeka sağlar.