• Default Alternative Text

  Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT)

  Endüstriyel Nesnelerin İnterneti, sanayi şirketleri için büyük bir potansiyel taşıyor. IIoT'ye hazır teknolojilerimiz, endüstriyel operasyonları daha güvenli, daha güvenilir, verimli, karlı ve sürdürülebilir hale getirir.

  Bilgi alın
 • Default Alternative Text

  7/24 çalışmayla yılda 6.7 milyon ton çelik

  Hiçbir zaman durmayan bir çelik üretim tesisi kurmak cesaret isteyen bir fikirdir. ArcelorMittal, Schneider EcoStruxure™ Plant çözümüyle 7/24 çalışırken üretimi daha çevre dostu hale getirerek çelik kalitesini iyileştiriyor.

  Şimdi izleyin

  Sezgisel Endüstriler

  Benzeri görülmemiş olanaklar sunan Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) sayesinde endüstriyel otomasyon konusunda daha önce hiç bu kadar heyecanlı bir dönem yaşanmamıştı. 

  Schneider Electric, işinizi geliştirmek üzere gerçek değer sağlayabilecek en son teknolojilere sahip çözümlerimiz ile bu teknoloji dalgasında ön planda yer alıyor. Her Seviyede İnovasyon, size olan sözümüzdür; bu sözümüzü tesisler ve makineler için IoT özellikli, açık ve birlikte çalışabilir sistem mimarisi ve platformu olan EcoStruxure™ sayesinde yerine getiriyoruz.

  EcoStruxure Tesis ve Makine

  Standart Alternatif Metin

  Endüstriyel Nesnelerin İnterneti: Akıllı Üretim İşletmesi Evrimi

  Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT), yenileriyle değiştirmek için mevcut otomasyon sistemlerini söküp atmak demek değildir. Buradaki potansiyel, otomasyon sistemlerini kurumsal planlama, programlama ve ürün kullanım ömrü sistemleriyle birleştirme becerisinde yatar.
  Makaleyi indirin
  • Otomasyonun Geleceği

   Otomasyonun geleceği, operasyonel karlılığın, güvenlik ve sürdürülebilirliğin artırılması için yeni iş modelleri ortaya çıkarıyor. Kurumsal Yenilikçilik ve Pazarlama Müdür Yardımcısı Peter Martin, bu yeni heyecan verici vizyonu anlatıyor.

   Otomasyonun geleceği hakkında daha fazlasını öğrenin
  • Makinelerinizi daha da akıllı hale getirin Kolaylıkla.

   "Industry 4.0" veya "Endüstriyel Nesnelerin İnterneti" ... Bir sonraki sanayi devrimi burada… ancak bunun kaynağı akıllı makineler olacak.

   Akıllı Makineler hakkında daha fazla bilgi edinin
   Food and beverage manufacturing facility, machine control, distribution management.
   Standart Alternatif Metin

   Değişiklik beraberinde fırsatı getirir

   451 Research tarafından hazırlanan bu raporu indirin ve EcoStruxure™ mimarimizin nasıl yeni iş modelleri ortaya çıkardığını öğrenin. Kaydolun ve indirin
   • Standart Alternatif Metin Müşteri Başarı Hikayesi: Çin Ulusal İnşaat Malzemeleri

    Ortaklığı pekiştiren enerji yönetimi

   • Standart Alternatif Metin Müşteri Başarı Hikayesi: Siasun

    Yeni nesil endüstriyel robot geliştirme