Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   2050: Karbonsuz GELECEK

   Karbonsuz bir GELECEĞE doğru hızla ilerlemek çarpıcı bir amaçtır. Milyonlara temiz enerji sağlamak, eskiyen bir ulusal şebekenin yükseltilmesi anlamına geldiğinde bu amaç daha da çarpıcı hale gelir. Enel, Schneider EcoStruxure™ Grid'i kullanarak başarıya ulaşıyor.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   Fırtınada bile GÜVENİLİR

   En şiddetli fırtınalarda 1,5 milyon hanenin elektriğinin kesilmemesini sağlamak cesaret isteyen bir fikirdir. SA Power Networks, geniş ağını GÜVENİLİR bir şekilde izlemek ve yönetmek için Schneider EcoStruxure™ Grid çözümünü kullanarak Güney Avustralya'daki insanların en zorlu hava koşullarında güvende olmasına yardımcı oluyor.

   Videoyu izleyin Daha fazla bilgi için

   EcoStruxure™ Grid

   Sorunsuz yerel üretim ve şebeke kenarında (grid edge) entegrasyondan talep ile arz arasında köprü kurmaya kadar EcoStruxure™ Grid, şebekenizin sürdürülebilir ağlar için verimliliğini artırır.
   Standart Alternatif Metin

   Dijital şebekeyle tanışın

   Şebekeyi modern ve dijital hale getirmek, yardımcı aletlere gelişme fırsatı sunar. Güvenilirliği artırır, sürdürülebilirliği destekler, verimlilikle güvenliği geliştirir ve performansı yükseltir. Blog yayınını okuyun

   Enerji dünyasından bilgiler ve eğilimler

   • 75 milyon 2025'te Nesnelerin İnternetine bağlı olacak cihaz sayısı
   • %58 Global enerji talebinde 2040'a kadar görülecek artış
   • %72 2009'dan beri güneş enerjisinin fiyatında görülen düşüş
   Standart Alternatif Metin
   • Enerjinin yeni çağı Karbondan arındırma, merkeziliği azaltma ve dijitalleştirme trendlerinin yol açtığı yeni enerji dünyasında kamu hizmetleri veren şirketlerin yenilenmesi ve gelişmesi gerekiyor.
   • Günümüz, enerjinin geleceği Dijitalleştirme, Merkeziliği Azaltma ve Karbondan Arındırma; elektriği üretme, taşıma, dağıtma ve tüketme şeklimizi değiştiriyor. Daha fazlası için stratejilerden Sorumlu Başkanımız Emmanuel Lagarrigue'in "Future of Energy Summit" (Enerji Zirvesinin Geleceği) adlı Bloomberg röportajına bakın.
   • Potansiyelini ortaya çıkaran akıllı şebekeler
    Yardımcı Elektrikli Aletler için EcoStruxure Akıllı aletlerin yalnızca enerji sektöründeki satışlarıyla sınırlı kalmamak için akıllı ağlara, yeni iş modellerine ve yeni müşteri hizmetlerine de ayak uydurması gerekir. Hemen keşfedin
   • Termal enerji, güç hatları ve gün batımı
    Dijital Trafo Yeni çözümümüz; birlikte çalışma, siber güvenlik ve bağlantıyı bir araya getirip hayatınızı kolaylaştırmak için Nesnelerin İnternetinden faydalanır. Ayrıca topladığı, kaynağı sektörden kurumsal düzeye kadar uzanan alan verilerini varlık yönetimi için kullanır. Daha fazla bilgi edinin

   EcoStruxure™ Grid Müşteri Hikayelerini Okuyun

   • İnovasyon Zirvesi Dünya Turu

    İnovasyon Zirvelerimizi keşfedin ve hızla değişen dünyamızda kendinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenin. Dijital Ekonomiye Güç vermeye hazırlandığımız, 5-6 Nisan'da Paris'te düzenlenecek olan İnovasyon Zirvemize katılın.

    Dijital devrimin bir parçası olun!
    Default Alternative Text