Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   2050: Karbonsuz GELECEK

   Karbonsuz bir GELECEĞE doğru hızla ilerlemek çarpıcı bir amaçtır. Milyonlara temiz enerji sağlamak, eskiyen bir ulusal şebekenin yükseltilmesi anlamına geldiğinde bu amaç daha da çarpıcı hale gelir. Enel, Schneider EcoStruxure™ Grid'i kullanarak başarıya ulaşıyor.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   Fırtınada bile GÜVENİLİR

   En şiddetli fırtınalarda 1,5 milyon hanenin elektriğinin kesilmemesini sağlamak cesaret isteyen bir fikirdir. SA Power Networks, geniş ağını GÜVENİLİR bir şekilde izlemek ve yönetmek için Schneider EcoStruxure™ Grid çözümünü kullanarak Güney Avustralya'daki insanların en zorlu hava koşullarında güvende olmasına yardımcı oluyor.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   Yeni bir enerji dünyası

   Yeni enerji mega trendleri dünyadaki enerji sistemlerini kökten değiştiriyor. Schneider Electric'in yenilikçi ve bağlantılı teknolojilerle yeni bir enerji dünyası oluşturmak için bu trendleri nasıl benimsediğini keşfedin.

   Hikayeyi gör
  • Default Alternative Text

   Kamu hizmetleri sunan işletmeler için dijital dönüşüm

   Optimize edilmiş verimlilik ve en üst seviyeye çıkarılmış varlıklara yönelik dijital şebeke operasyonları

   Daha fazlasını öğrenin

   EcoStruxure™ Grid

   Sorunsuz yerel üretim ve şebeke kenarında (grid edge) entegrasyondan talep ile arz arasında köprü kurmaya kadar EcoStruxure™ Grid, şebekenizin sürdürülebilir ağlar için verimliliğini artırır.
   Standart Alternatif Metin
   • Yeni enerji dünyasını inşa ediyoruz

    Karbondan arındırma, merkeziliği azaltma ve dijitalleştirme trendlerinin yol açtığı yeni enerji dünyasında kamu hizmetleri veren şirketlerin yenilenmesi ve gelişmesi gerekiyor.

   • Değişime ayak uydurma

    Dağıtım işletmeleri, Dağıtılmış Enerji Kaynakları (DER) akınından düzenlemedeki belirsizliklere ve pazarın karmaşıklaşmasına kadar çeşitli zorluklarla karşılaşıyor. Değişime neden olan en önemli etkenleri ve işletmelerin bunlarla nasıl başa çıkabileceklerini keşfedin.

    Daha fazla bilgi
    Default Alternative Text
   • The future of energy is here

    Three major forces will reshape the way we generate, transport, distribute and consume electricity: Digitization, Decentralization and Decarbonization. Hear more in our Chief Strategy Officer, Emmanuel Lagarrigue’s Bloomberg “Future of Energy Summit” interview.

    • Standart Alternatif Metin
     Güç ve Şebeke Sistemleri Yenilikçi güç yönetimi çözümlerimiz ile sistemlerinizin çalışma sürelerini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Nasıl olduğunu keşfedin
    • Standart Alternatif Metin
     Elektrik Dağıtım Şirketleri Modern elektrik tesisatı akıllı bir tesisattır. Elektrik dağıtım şirketleri için yenilikçi çözümlerimiz sayesinde zorlukları aşın ve müşterilerinizin bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayın. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Mikro şebekeler Mikro şebekeler, çevre dostu, güvenilir, esnek ve verimli merkezi olmayan enerji sistemlerini etkinleştirir. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Akıllı Şehirler Gelecek, akıllı ve bağlı şehirlerindir. Enerji ve altyapı yönetimi çözümlerimiz, kent merkezlerinin daha akıllı ve yeşil hale gelmesine yardımcı olur. Daha fazlasını öğrenin

    Nasıl akılı bir işletme olursunuz

    Verimli akıllı şebekeleri işletme, üretim portföylerini karbondan arındırma ve yeni enerji müşteri hizmetleri sağlama.
    Daha fazla bilgi

    Akıllı şebeke ağ modelini oluşturma ve koruma

    1/1/0001

    energy management consultant with hard hat in front of window and power station

    Dünyanın her yerinden enerji tedarikçileri güvenilir, güvenli ve verimli enerji sağlama anlamında şebeke sorunlarıyla karşı karşıyadır. Dağıtım ağı altyapısının gerçek zamanlı bir modeli başarılı akıllı şebeke stratejileri uygulamanın önemli bir bileşenidir.