Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Ne olursa olsun BAĞLI KALIN

   Hava ne durumda olursa olsun 4000 öğrencinin birinci sınıf eğitime BAĞLI KALMASINI sağlamak zorlu bir iştir. Bainbridge Island'ın okul bölgesi, öğrencilerin öğreniminin hiçbir şekilde kesintiye uğramaması için Schneider EcoStruxure™ IT ile okullarındaki bağlantıyı teminat altına alır.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   DİJİTAL filmin sihri

   Hollywood dışında ödüllü efektler oluşturmak cesaret isteyen bir fikirdir. Schneider, beş aydan kısa bir sürede Animal Logic için her şeyiyle hazır bir veri merkezi kurdu ve Animal Logic şimdi Schneider EcoStruxure™ IT ile DİJİTAL film sihirleri yapıyor.

   Şimdi izleyin

   EcoStruxure™ IT

   Bağlantılı bir dünyada kritik bilgilerin ve verilerin korunması hiç olmadığı kadar önemli. Veri merkezinizin fiziksel altyapısının, IoT'den kaynaklanan gelecekteki taleplerle beraber, kullanılabilirliği veya operasyonel verimliliği etkilemeden bulutta ve edge'de gerçekleşen büyümeyi destekleyecek şekilde hızla adapte olabileceğinden emin olabilirsiniz.
   Standart Alternatif Metin
   • Veri Merkezleri Edge'de esneklik

    Bulut bilişimin kurumsal şirketler tarafından kullanımı hızla artıyor. Bundan sonra IT fiziksel altyapısı için hangi seviyede esnekliğe ihtiyacınız olduğunu öğrenin.

   • Ready for take off

    See how one idea can become a viral phenomenon with the right data center solutions.

    • Bir şebeke veri merkezinde dizüstü bilgisayara bakan iki adam, enerji yönetim yazılımı, enerji verimliliği.
     Veri Merkezleri Bütün veri merkezi ve kullanım ömrü döngüsü için lider fiziksel altyapı çözümleri sağlayıcısı. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Veri Merkezi ve Ağ Sistemleri Veri merkezi yönetimi çözümlerimiz ve hizmetlerimiz, işletmenizin içinde bulunduğumuz bulut bilişim, büyük veri ve IoT çağında hızla gelişmesine yardımcı olacaktır. Daha Fazlasını Öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Bulut ve Hizmet Sağlayıcıları Dijitalleşmenin ölçeğinin ve hızının arttığı bugünlerde çözümlerimiz; bulut, telekom ve ortak kullanım sağlayıcılarının geleceğe güvenle bakabilmelerine yardımcı olmaktadır. Daha fazlasını öğrenin
    • Banka şubesindeki banka memuru
     Bankacılık ve Finans Bankacılık ve finans müşterilerinin, sürdürülebilir büyüme elde etmelerine, çalışma risklerini yönetmelerine ve dijital dönüşümleri kapsamında başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz. Daha fazlasını öğrenin

    Bulut bilişim neden esnekliği yeniden düşünmemizi gerektirir?

    Bulut bilişimin kurumsal şirketler tarafından kullanımı hızla artıyor. Bulut tabanlı uygulamalara olan bağımlılığın artması, işletmelerin yerinde yani "Edge"de kalan fiziksel altyapı ekipmanlarının (güç, soğutma, ağ kurma) yedekliliğini yeniden düşünmeleri gerektiği anlamına geliyor.
    Tanıtım yazısını indirin

    EcoStruxure™ Başarı Öyküleri

    • Standart Alternatif Metin Green Mountain

    • Standart Alternatif Metin Internap
    • Standart Alternatif Metin Telefonica