Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   DİJİTAL dünyanın güvenebileceği veriler

   Dünyanın en yüksek yoğunluklu veri merkezlerinin birinden güvenli bulut hizmetleri sağlamak cesur bir amaçtır. Schneider EcoStruxure™'ın BT'si sayesinde Telefónica'nın Alcalá veri merkezi, müşterilerin gittikçe DİJİTALLEŞEN hayatlarına ayak uydurabilmektedir. Üstelik raf başına 14 kW işlem kapasitesinden de ödün vermez.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   Ne olursa olsun BAĞLI KALIN

   Hava ne durumda olursa olsun 4000 öğrencinin birinci sınıf eğitime BAĞLI KALMASINI sağlamak zorlu bir iştir. Bainbridge Island'ın okul bölgesi, öğrencilerin öğreniminin hiçbir şekilde kesintiye uğramaması için Schneider EcoStruxure™ IT ile okullarındaki bağlantıyı garanti altına alır.

   Videoyu izleyin
  • Default Alternative Text

   Veri Merkezi Modernizasyonu Risklerini Dengelemek

   Veri Merkezini modernize etmek kolay bir iş değildir. Başarılı bir modernizasyon için bulut, kolokasyon ve sınır bilişimin doğru bir şekilde planlanması gerekir. Bu alanlarda yaptığınız tercihler, işletme performansı üzerinde büyük etkiler oluşturabilir."

   Rapora ulaşın
  • Default Alternative Text

   Gelecek parlak fikriniz

   Mükemmel bir fikrinizin olduğunu ve fikrin bir anda dünyaya yayıldığını hayal edin.
   Veri merkeziniz de bu parlak fikre hazır mı?

   Videoyu izleyin

   EcoStruxure™ IT

   Bağlantılı bir dünyada kritik bilgilerin ve verilerin korunması hiç olmadığı kadar önemli. Veri merkezinizin fiziksel altyapısının, IoT'den kaynaklanan gelecekteki taleplerle beraber, kullanılabilirliği veya operasyonel verimliliği etkilemeden bulutta ve edge'de gerçekleşen büyümeyi destekleyecek şekilde hızla adapte olabileceğinden emin olabilirsiniz.
   Standart Alternatif Metin

   EcoStruxure for Data Center'ı Keşfedin

   Birbirine bağlı cihazların verilerini işlenebilir bilgilere dönüştürerek veri merkezinizi nasıl daha dayanıklı, verimli ve güçlü kılabileceğinizi öğrenin. Web seminerine erişin

   EcoStruxure for Data Center hakkında bilgiler

   • %30 Altyapı kullanımındaki artışın oranı
   • %30 Yanlış alarmlardaki azalma oranı
   • %60 Daha hızlı dağıtım oranı
   Standart Alternatif Metin
   • Veri Merkezleri ve Ağ Sistemleri

    Veri merkezinin ve yaşam döngüsünün tamamı için sunulan fiziksel altyapı çözümlerinin önde gelen sağlayıcısı biziz.

    Daha fazlasını öğrenin
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Veri Merkezleri Bulut içerisinde ve Edge kapsamında

    Önde gelen IT sektörü uzmanları, veri merkezi pazarındaki son trendleri, zorlukları ve fırsatları tartışıyor.

    • Standart Alternatif Metin
     Bulut ve Hizmet Sağlayıcıları Dijitalleşmenin ölçeğinin ve hızının arttığı bugünlerde çözümlerimiz; bulut, telekom ve kolokasyon sağlayıcılarının geleceğe güvenle bakabilmelerine yardımcı olmaktadır. Daha fazlasını öğrenin
    • Banka şubesindeki banka memuru
     Bankacılık ve Finans Bankacılık ve finans müşterilerinin, sürdürülebilir büyüme elde etmelerine, çalışma risklerini yönetmelerine ve dijital dönüşümleri kapsamında başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz. Daha fazlasını öğrenin

    Müşteri Hikayeleri – EcoStruxure™ IT

    • Animal Logic

     Perde arkasına giderek dağıtımı hızlı yapılan ve önceden üretilen veri merkezimizin LEGO Filmi, Matrix ve de Muhteşem Gatsby'nin çıktığı animasyon ve görsel efekt stüdyosuna nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

    • Bainbridge Island Okul Bölgesi

     EcoStruxure™ IT, mükemmel bir öğrenme ortamında eğitimin devamlılığını sağlar. Ağın tamamında gerçek zamanlı görünürlük sunarak okulların her zaman açık kalmasını mümkün kılar.

    • Telefónica

     EcoStruxure™ IT sayesinde, Telefónica'nın Alcalá veri merkezi kabin başına 14 kW işlem kapasitesiyle aynı anda güvenilir hizmetler sunabilmektedir. Telefónica'nın kapasitesini artırırken maliyet verimliliğini nasıl geliştirdiğini öğrenin.

    • Internap

     Kolokasyon sağlayıcısı Internap; modüler ve genişletilebilir ürünlerimizi, güvenilir veri işleme için özel bir veri merkezi altyapısı çözümüyle birleştirerek sektörün yönünü belirliyor.

    • İnovasyon Zirvesi Dünya Turu

     İnovasyon Zirvelerimizi keşfedin ve hızla değişen dünyamızda kendinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenin. Dijital Ekonomiye Güç vermeye hazırlandığımız, 5-6 Nisan'da Paris'te düzenlenecek olan İnovasyon Zirvemize katılın.

     Dijital devrimin bir parçası olun!
     Innovation Summit World Tour