• Default Alternative Text

  Dünyanın en SÜRDÜRÜLEBİLİR ofisi

  Tükettiğinden daha fazla enerji üreten SÜRDÜRÜLEBİLİR bir ofis oluşturmak cesaret isteyen bir fikirdir. Deloitte, Schneider EcoStruxure™ Building ile rahatlığı ve enerji verimliliğini sağlamak için IoT bağlantısını kullanıyor.

  Şimdi izleyin
 • Default Alternative Text

  Verimli ve Bağlantılı Binalar

  Artan kentsel nüfusla beraber artan elektrik kullanımı ile binalarda inovasyon yapılması konusunda her zamankinden daha fazla talep mevcuttur. Schneider Electric'in geleceğin binalarını oluşturmak amacıyla yıkıcı teknolojileri nasıl kullandığını görmek için interaktif hikayemizi inceleyin.

  Hikayeyi gör
 • Default Alternative Text

  Akıllı Bina Sistemleri

  Akıllı bina burada. Binalarınızı boyutu ne olursa olsun, enerji açısından daha verimli, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu hale getiren bina otomasyonu ve yönetim sistemindeki en son gelişmeleri ve EcoStruxure Building'i keşfedin.

  Büyük binaları inceleyinKüçük ve orta ölçekli binaları inceleyin
 • Default Alternative Text

  Bina Enerji Yönetimi

  Schneider Electric, Navigant Research Leaderboard'un Bina Enerji Yönetimi Sistemleri konulu raporunda yeniden 1 numarada olmaktan ötürü gurur duyuyor.

  Daha fazla bilgi

  EcoStruxure™ Building

  EcoStruxure™ Building, tasarımdan entegrasyona ve devreye almaya kadar binanıza en iyi mühendislik verimliliğini getirir. Varlık ve enerji performans hizmetlerimizle birlikte, binanızın yaşam boyu verimliliğini sağlayarak içindekilere verimlilik ve konfor getiriyoruz.
  Standart Alternatif Metin
  • Digitized power distribution for the digital world

   In today’s digital world, power distribution in buildings is undergoing a fundamental and irreversible change.

   Learn more
   Default Alternative Text
  • Akıllı Bina Stratejisi Yeni Verdantix Raporu

   Verdantix'in yeni raporu, EcoStruxure™'ı daha düşük maliyetler ve daha yüksek verimlilikle geliştirilmiş bina deneyimleri oluşturmak için Nesnelerin İnternetinden (IoT) faydalanan akıllı bir bina stratejisinin belkemiği olarak konumlandırıyor.

   Şimdi indirin
   Default Alternative Text
  • Sensörlerden İş Becerisine Kadar İlk 5 IoT Tahmini

   Dünya genelindeki iş dünyası uzmanlarından değerli bilgiler edinin. IoT'nin geleceğinin işletmenizi nasıl etkileyeceğini görmek için raporu okuyun.

   Raporu indir
   Standart Alternatif Metin
   • Standart Alternatif Metin
    Bina Sistemleri Akıllı bina burada. Binalarınızı boyutu ne olursa olsun, enerji açısından daha verimli, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu hale getiren bina otomasyonu ve yönetim sistemindeki en son gelişmeleri keşfedin. > Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    Oteller Her seviyede inovasyonla toplantı odalarından misafir odalarına, otel operasyonlarının her çeşidi için daha düşük maliyet ve sürdürülebilir değer sağlayan yenilikçi çözümler. Nasıl olduğunu keşfedin
   • Standart Alternatif Metin
    Sağlık Hizmetleri Acil servisten idari ofise kadar güvenliği, güvenilirliği ve konforu sağlayın ve hastanenizin finansal verimini artırın. Her seviyede yeniliklerle daha fazlasını gerçekleştirin. Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    Yaşam Bilimleri Dünyadaki ilaç üreticileri ve biyoteknoloji firmaları, düzenlemelere uyum sağlamak, maliyetleri düşürmek ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmak için EcoStruxure Building'i kullanıyor. Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    Bankacılık ve Finans Dünya genelindeki bankacılık ve finans kuruluşları, sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek, operasyonel riski yönetmek ve dijital dönüşümlerinde başarılı olmak için EcoStruxure Building'i kullanıyor. Daha fazlasını öğrenin
   • Standart Alternatif Metin
    Binalar için IoT Yaşayanların rahat, güvende ve bağlantılı hissetmelerini sağlayan bir ortam için yenilikçi çözümler. > Nasıl olduğunu keşfedin

   Bina Yönetim Sistemlerini Hedef Alan Siber Tehditlere Karşı Savunma

   Siber saldırı tehdidi büyük boyutlara ulaşırken, bina yönetim sistemlerinin (BMS) bütünlüğüne daha fazla dikkat edilmelidir. Bu tanıtım yazısı, var olan tehditleri tanımlamakta ve BMS'ye özgü bir "Derinlemesine Savunma" metodolojisinin uygulanması için yaklaşımlar önermektedir.
   Tanıtım yazısını indirin

   IoT ve Sürdürülebilir Girişim

   4/12/2017

   IoT bağlantısı, gerçeğe dayanan kararlar almak, varlık performansını optimize etmek ve daha iyi bir kar marjı için sürdürülebilirlik çalışmalarını mali açıdan ölçmek amacıyla operasyonel zeka sağlar.

   #1 Bina Enerji Yönetimi

   4/12/2017

   Schneider Electric, Navigant Research Leaderboard'un Bina Enerji Yönetimi Sistemleri konulu raporunda yeniden 1 numarada olmaktan ötürü gurur duyuyor.