Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Otel lüksü ve VERİMLİLİĞİ

   Çin'deki otellerin artan taleplerini karşılarken aynı zamanda da enerji tüketimini düşürmek zorlu bir iştir. Marriott, sağladığı %10 ila %15 enerji tasarrufunun yanı sıra konuklarına da birinci sınıf bir deneyim sunarak Schneider EcoStruxure™ Building ile lüksü ve VERİMLİLİĞİ bir araya getiriyor.

   Şimdi izleyin
  • Default Alternative Text

   Verimli ve Bağlantılı Binalar

   Artan kentsel nüfusla beraber artan elektrik kullanımı ile binalarda inovasyon yapılması konusunda her zamankinden daha fazla talep mevcuttur. Schneider Electric'in geleceğin binalarını oluşturmak amacıyla yıkıcı teknolojileri nasıl kullandığını görmek için interaktif hikayemizi inceleyin.

   Hikayeyi gör
  • Default Alternative Text

   Akıllı Bina Sistemleri

   Akıllı bina burada. Binalarınızı boyutu ne olursa olsun, enerji açısından daha verimli, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu hale getiren bina otomasyonu ve yönetim sistemindeki en son gelişmeleri ve EcoStruxure Building'i keşfedin.

   Büyük binaları inceleyinKüçük ve orta ölçekli binaları inceleyin

   EcoStruxure™ Building

   EcoStruxure™ Building, tasarımdan entegrasyona ve devreye almaya kadar binanıza en iyi mühendislik verimliliğini getirir. Varlık ve enerji performans hizmetlerimizle birlikte, binanızın yaşam boyu verimliliğini sağlayarak içindekilere verimlilik ve konfor getiriyoruz.
   Standart Alternatif Metin
   • Digitized power distribution for the digital world

    In today’s digital world, power distribution in buildings is undergoing a fundamental and irreversible change.

    Learn more
    Default Alternative Text
   • Akıllı Bina Stratejisi Yeni Verdantix Raporu

    Verdantix'in yeni raporu, EcoStruxure™'ı daha düşük maliyetler ve daha yüksek verimlilikle geliştirilmiş bina deneyimleri oluşturmak için Nesnelerin İnternetinden (IoT) faydalanan akıllı bir bina stratejisinin belkemiği olarak konumlandırıyor.

    Şimdi indirin
    Default Alternative Text
   • Sensörlerden İş Becerisine Kadar İlk 5 IoT Tahmini

    Dünya genelindeki iş dünyası uzmanlarından değerli bilgiler edinin. IoT'nin geleceğinin işletmenizi nasıl etkileyeceğini görmek için raporu okuyun.

    Raporu indir
    Standart Alternatif Metin
    • Standart Alternatif Metin
     Bina Sistemleri Akıllı bina burada. Binalarınızı boyutu ne olursa olsun, enerji açısından daha verimli, sürdürülebilir ve kullanıcı dostu hale getiren bina otomasyonu ve yönetim sistemindeki en son gelişmeleri keşfedin. > Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Oteller Her seviyede inovasyonla toplantı odalarından misafir odalarına, otel operasyonlarının her çeşidi için daha düşük maliyet ve sürdürülebilir değer sağlayan yenilikçi çözümler. Nasıl olduğunu keşfedin
    • Standart Alternatif Metin
     Sağlık Hizmetleri Acil servisten idari ofise kadar güvenliği, güvenilirliği ve konforu sağlayın ve hastanenizin finansal verimini artırın. Her seviyede yeniliklerle daha fazlasını gerçekleştirin. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Yaşam Bilimleri Dünyadaki ilaç üreticileri ve biyoteknoloji firmaları, düzenlemelere uyum sağlamak, maliyetleri düşürmek ve sürdürülebilir bir şekilde çalışmak için EcoStruxure Building'i kullanıyor. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Bankacılık ve Finans Dünya genelindeki bankacılık ve finans kuruluşları, sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek, operasyonel riski yönetmek ve dijital dönüşümlerinde başarılı olmak için EcoStruxure Building'i kullanıyor. Daha fazlasını öğrenin
    • Standart Alternatif Metin
     Binalar için IoT Yaşayanların rahat, güvende ve bağlantılı hissetmelerini sağlayan bir ortam için yenilikçi çözümler. > Nasıl olduğunu keşfedin

    Bina Yönetim Sistemlerini Hedef Alan Siber Tehditlere Karşı Savunma

    Siber saldırı tehdidi büyük boyutlara ulaşırken, bina yönetim sistemlerinin (BMS) bütünlüğüne daha fazla dikkat edilmelidir. Bu tanıtım yazısı, var olan tehditleri tanımlamakta ve BMS'ye özgü bir "Derinlemesine Savunma" metodolojisinin uygulanması için yaklaşımlar önermektedir.
    Tanıtım yazısını indirin

    IoT ve Sürdürülebilir Girişim

    4/12/2017

    IoT bağlantısı, gerçeğe dayanan kararlar almak, varlık performansını optimize etmek ve daha iyi bir kar marjı için sürdürülebilirlik çalışmalarını mali açıdan ölçmek amacıyla operasyonel zeka sağlar.

    #1 Bina Enerji Yönetimi

    4/12/2017

    Schneider Electric, Navigant Research Leaderboard'un Bina Enerji Yönetimi Sistemleri konulu raporunda yeniden 1 numarada olmaktan ötürü gurur duyuyor.