Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   İşinizi geliştirin

   Desteğimizle işinizi nasıl oluşturacağınızı, yöneteceğinizi ve geliştireceğinizi öğrenin. Başarılı olmanız için yardımcı olma konusunda tutkuluyuz.

   Kayıt Ol/Oturum aç
   Varsayılan Alternatif Metin

   Artık bir yeni elektrikçisiniz

   Kendi işinizi nasıl başlatacak ve yürüteceksiniz? Nereden destek alacaksınız? Bir iş ortağı olarak ilk adımlarınızı Schneider Electric ile atın. Bu yoldaki her adımınızda sizin yanınızdayız.
   • İş kurma adımları

    Kendi elektrik şirketinizi kurmak ve işletmek sadece teknik beceriler değil, aynı zamanda ticari tavsiyeler, sermaye ve sağlam bir iş planı gerektirir. Bunun alternatifi, kendi deneyimine ve markasına sahip bir elektrik yüklenicisinin bayiliğini satın almaktır. Ancak sizin hayaliniz tamamen kendinize ait bir şirket kurmaksa, takip etmeniz gereken adımların kapsamlı bir özetini okumaya devam edin.

    Okumaya devam etmek için kaydolun veya oturum açın
    Default Alternative Text

    Tam erişim için kaydolun

    Elektrik işine girmek ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi öğrenin – enerji yönetimi ve otomasyon konularında dünya çapında uzmanlardan özel tavsiye ve destek alın.
    Bugün kaydolun