Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Eviniz, her zamankinden daha güvenli

   Evinizi, test edilmiş elektrik güvenlik çözümlerini kullanarak aileniz ve değerli eşyalarınız için daha güvenli bir yer haline getirin.

  Evinizi daha güvenli bir alana dönüştürün

  Elektrik sisteminizin en son değişiklikleri kapsamasını sağlamak, evinizin emniyetini sağlamak açısından önemlidir. Daha güvenli bir ortamın ve kesintisiz bir güç kaynağının keyfini çıkarabilmek için, düzenli kurulum iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi esastır. Schneider Electric'in sunduğu endüstri lideri teknolojiler ile evinizin emniyetini artırabilirsiniz ve bu sayede kafanız rahat olur.

  Gerçekler

  • 70 milyon Avrupa'da elektrik güvenliği olmayan hane sayısı
  • %40 Evdeki elektrik kazalarında 9 yaşın altındaki çocukların dahil olduğu ölümlerin oranı
  • 350.000 İngiltere'de her yıl elektrik çarpması nedeniyle ciddi yaralanmalara maruz kalan kişi sayısı
  • 12 Avrupa'da her gün evde çıkan yangın sonucu ölen insan sayısı
  • %50 Yangın kazalarının elektrik hatalarından kaynaklanan oranı
  • %5 güvenli elektrik tesisatının konut değerindeki payı
  • Elektriksel güvenlik bileşenleri

   Kurulumunuzun güvenliği için önemli olan beş temel alanı inceleyin. Elektrikle ilgili riskleri en aza indirin ve evinizde güvende olduğunuzu hissedin.

   Evin korunmasına dair ilkeler

   • Standart Alternatif Metin İnsanların korunması Arızalı bir priz veya güç kablosu elektrik çarpmasına neden olabilir. Kaçak akım tahrikli devre kesicilerimiz, kaçak akımı algılar ve elektrik çarpmalarını önlemek için gücü 15 milisaniyeden daha kısa bir sürede keser.
   • Standart Alternatif Metin Evin korunması Elektrik arızaları, evde yangın çıkmasına neden olabilir. Akıllı panolarımız, evinizdeki elektrik tesisatının güvenliğini kontrol ederken, duman dedektörlerimiz herhangi bir duman belirtisini en kısa sürede tespit eder.
   • Standart Alternatif Metin Elektronik cihazların korunması Elektronik cihazların çoğu elektrik kesintilerine karşı duyarlıdır. Geniş aşırı gerilim koruması ve parafudur ekipmanı yelpazemiz, cihazlarınızı gerilim düşüşü ve aşırı gerilimlere karşı korur.

   Evdeki elektrik korumasının temellerini keşfedin

   Elektrik çarpması, yangın ve dalgalanma riskini en aza indirgemek için evinizdeki elektrik kurulumunu elektrik arızalarına karşı nasıl koruyacağınızı öğrenin.
   • Elektrik çarpmalarına karşı korunuyor musunuz? Elektrik, günlük hayatımızı daha kolay ve daha rahat hale getiren birçok aygıta güç sağlar. Ancak elektrik akımları zararlı da olabilir. Evinizdeki elektrik çarpması tehlikelerini nasıl en aza indireceğinizi öğrenin.
   • Elektrik kaynaklı yangınlara karşı korunuyor musunuz? Kısa devre, elektrik kaynaklı yangınların en yaygın nedenidir. Aşırı yüklenmiş bir soket veya bozuk bir kablo, evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini tehlikeye atabilir. Kendinizi yangına neden olabilecek risklere karşı nasıl koruyacağınızı keşfedin.
   • Aşırı gerilim kaynaklı hasarlara karşı korunuyor musunuz? Aşırı gerilimlerin yaklaşık %80'i yıldırım çarpması veya elektrik kesintilerinden değil, evin içinden kaynaklanır. Kapsamlı Square D™ Ev-Aşırı Gerilim Korumasının, değerli ekipmanlarınızı korumanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakın.

   Evinizi nasıl daha güvenli hale getirebilirsiniz?

   İnsanları ve elektronik cihazları daha iyi koruyabilmek için evinizdeki elektrik panosunu güvenlik cihazlarımızla iyileştirin. Kolay kurulum için talimatlarımızı uygulayın.
   • Elektrik kurulumumu nasıl genişletebilirim? Evinizdeki yaşam alanını genişletmek için evinizin mevcut elektrik kablo düzeninde yapmanız gereken değişiklikleri keşfedin.
   • Parafudur kurulumu nasıl yapılır? Schneider Electric parafudurunu nasıl doğru bir şekilde kuracağınızı öğrenin. Evinizdeki koruma seviyesini artırmak için kurulum kılavuzumuzdaki talimatları adım adım uygulayın.
   Standart Alternatif Metin

   En iyi elektrik koruması

   Ailenizle birlikte daha güvenli bir ev ortamında vakit geçirmenin ve rahatlamanın keyfini çıkarın. Güvenlik ürünlerimiz ve çözümlerimiz, evinizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı görünmez elektrik tehlikelerine karşı korur; böylece daha huzurlu bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.