Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Schneider Electric güvenlik çözüm ve ürünleri ile evinizin güvenliğini sağlayın

   Daha güvenli bir ev

   Evinizi ve sevdiklerinizi akıllı güvenlik çözümleri ile koruyun.

   Daha güvenli bir ev

   Schneider Electric güvenlik çözüm ve ürünleri ile evinizin güvenliğini sağlayın

   Tehlikelere karşı önlem alın

   Evinizdeki emniyetiniz planlı bir uygulamaya bağlıdır. Elektrikli ev cihazları söz konusu olduğunda, günlük emniyetten acil durumlara kadar çok farklı akıllı çözümler mevcuttur. Bunların birçoğu kolay kullanılabilir, ama ailenizin sağlığı için sağladıkları fayda çok değişken olabilir. Aşağıdaki bölümde evinizi emniyetli kılmak için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

   Schneider Electric güvenlik çözüm ve ürünleri ile evinizin güvenliğini sağlayın

   Evinizi koruyun

   Hırsızlık, yangın ve elektrik kazalarına karşı koruma. Evinizi yenilemeyi planlıyorsanız hiçbir şekilde ödün vermemeniz gereken şeylerden birinin güvenlik olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

   Güvenli ev akıllı evdir. KNX otomasyon sistemi evde olmadığınızda evinizin dışarıdan siz evdeymişsiniz gibi görünmesini sağlar. Diğer çözümler geceleri evinizi izler ve siz evde olmadığınızda hareket dedektörleriyle eve izinsiz giriş olduğunda alarmı çaldırır. Ailenizi korumanın başka yolu da her odada merkezi bir sisteme bağlı duman dedektörleri kullanmaktır. Bir yangın durumunda evin neresinde olursanız olun hemen fark edersiniz.

   Evinizde gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz.

   Schneider Electric güvenlik çözüm ve ürünleri ile evinizin güvenliğini sağlayın

   Elektrik çarpması – Nasıl korunabilirsiniz?

   Elektrik çarpmaları heryıl yüzlerce insanı etkileyen ev kazaları arasında en önemli nedenler arasında yer alır. Kendinizi emniyete almak için size basit ipuçları sunuyoruz.

   Güvenliğinizin ilk koşulu anahtar ve prizlerinizin kalitesidir. Çocuk koruma kapakları bulunan prizlere çocuklarınız parmaklarını ve metal cisimleri sokamaz ve böylece elektrik çarpması riski azalır. Tüm plastik parçalar darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Priz ve anahtarlar için çocuklarınızın müdahale edemeyeceği sıva altı montaj sistemi kullanın. Çocuğunuz ne kadar yaramaz olursa olsun bu ekipmanları duvardan sökemez.

   Bir başka husus da evdeki en riskli yer olan banyo. Islak ortamlarda elektrik akımlarına karşı çok daha hassas olursunuz. O yüzden saç kurutma makinesi ve tıraş makinesi kullanmadan önce ellerinizi kurulayın. Bunlar suya düşerse kesinlikle almaya çalışmayın! Önce fişi çıkarın. Bu çok basit ve bilindik görünüyor, ama bunu yapmayı unutan o kadar çok insan var ki... Hasarlı bir elektrikli cihazınız varsa değiştirin. Banyonuzu kaçak akım rölesiyle koruyun. Bu cihaz ilk şok belirtisinde elektriği keser.

   Kendinizi ve ailenizi korumak için her şeyden önce bilgiye önem verin!

   Yıldırıma, yangınlara, hırsızlığa

   Evde güvenlik söz konusu olduğunda hiçbir şeyi şansa bırakamazsınız. Hem yıldırım hem de yangınlar ölümcül sonuçlar doğurabilir. Riski azaltmak için yapabileceğiniz şeyler var.

   Bugünün öne çıkanı

   • Çocuk odasını Schneider Electric ürünleri ile yenilemek için harika fikirler Enerji Verimliliği için En Önemli 10 İpucu
   • Teknisyen bulun? > Size yakın Schneider Electric iş ortağı, yardımınıza hazır.