• Evinizi sizin için tasarlanmış Schneider Electric ürünleri ile dekore edin

  Dekorasyon

  Dekorasyon, tasarım ve yenileme çalışmalarında akıllı enerjiyi unutmayın.

  Dekorasyon

  Evinizi sizin için tasarlanmış Schneider Electric ürünleri ile dekore edin

  Evinizi hayal edin

  Boya bir odayı canlandırıp odanın tüm görünümünü değiştirebilir. Aydınlatma ve elektrikli ekipmanlar büyük farklar yaratır ve sonrası için size parlak fikirler sunabilir.

  Size birkaç ilham verici ve geleceğe yönelik önerilerden bahsedelim. Bunları kullanarak evinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

  Evinizi sizin için tasarlanmış Schneider Electric ürünleri ile dekore edin

  Fark yaratan ayrıntılar

  Anahtar ve prizleri seçerken tarzınızı, tasarımınızı, malzeme ve renklerinizi değiştirerek ev dekorasyonunda yeniliğe kapılarınızı açın.

  Modern tarzda bir ev için metali tercih edebilirsiniz. Klasik ve şık bir duruş için cam yüzeyler idealdir. Metallerde alüminyum gibi basit tercihlerden titanyum gibi tarzlara varan birçok alternatif mevcut. Bir duvarı boyarken parlak mı mat mı olacağına karar verebildiğiniz gibi anahtar-priz için de bu tercihi yapabilirsiniz. Hem renkle hem de kontrastla oynayabilirsiniz. Anahtar, dimmer ve prizleri iç mekana uygun yapmayacaksanız tamamlayıcı bir tarz seçebilirsiniz. Rengin az kullanıldığı ortamlara anahtar-prizlerle renk katabilirsiniz. Minimalist tasarımınıza retro esintiler getirerek ya da parlak duvarlara koyu anahtarlar ekleyip cesur sonuçlar elde edebilirsiniz. Çözümlerimizde olasılıklar bitmiyor; ne kadar yaratıcı düşünürseniz o kadar farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

  Dekorasyon oyunları başlasın!

  Evinizi sizin için tasarlanmış Schneider Electric ürünleri ile dekore edin

  Sınırsız imkan

  Ev kontrol sistemleri söz konusu olduğunda demode kurallardan bahsederiz. Sizin yaşamınıza uygun olan çözümü burada bulacaksınız.

  Evinizde şık ve komplike bir tasarım bulunuyorsa, akıllı telefon kadar kolay programlanabilen ileri teknoloji ev kontrol cihazlarını seçebilirsiniz. Aile hatıralarıyla dolu daha klasik bir eviniz varsa, daha geleneksel dokusu olan cihazlara yönelebilirsiniz. Aydınlatmanızı tamamen görünmez yapabilir ya da sevdiğiniz eserleri vurgulayacak bir konuma getirebilirsiniz. Kontrolleri ev dekorasyonuna göre de şekillendirebilirsiniz ya da tamamen gizli tutabilirsiniz. Evinizdeki kontrol sistemleriyle yaşam tarzınızı eşleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

  Kuralları kendiniz koyun. Ve yarattığınız evin keyfini çıkarın.

  Ortamınızı yaratın

  Oda aydınlatmasında birçok husus göz önünde bulundurulmalıdır. Dikkati nereye çekmek istediğiniz büyük önem taşır.

  Büyük bir oturma odası ya da yatak odasında güzel bir eseri, aile fotoğraflarını ya da duvar kağıdını ön plana almak isteyebilirsiniz. Yemek odanızda yemek masası duvarlardan daha önemlidir, o yüzden gömme LED ışığı kullanabilirsiniz. Akıllı bir aydınlatma tasarımı ve diğer elektrikli ekipmanlar odanızın havasını değiştirirken daha derli toplu bir görünüm sunabilir. Hem konforlu hem de çok fonksiyonlu bir ev!

  Mükemmel uyum denen şey sizce de bu değil mi?

  Bugünün öne çıkanı

  • Çocuk odasını Schneider Electric ürünleri ile yenilemek için harika fikirler Enerji Verimliliği için En Önemli 10 İpucu
  • Teknisyen bulun? > Size yakın Schneider Electric iş ortağı, yardımınıza hazır.