Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Ev sinema sisteminizi Schneider Electric ev aletleri ve enerji çözümleri ile donatın

  Ev Sinema Sistemi

  • Ev sinema sisteminizi Schneider Electric ev aletleri ve enerji çözümleri ile donatın Dimmerler Dimmerlerle her odada ışığı ayarlayabilirsiniz ve her zaman en iyi ortamı sağlayabilirsiniz.
  • Ev sinema sisteminizi Schneider Electric ev aletleri ve enerji çözümleri ile donatın Anahtar-prizler Dekorasyonunuza uygun seçenekleriyle akıllı anahtar ve prizler evinizi daha konforlu, güvenli ve enerji tasarruflu hale getirir.
  • Ev sinema sisteminizi Schneider Electric ev aletleri ve enerji çözümleri ile donatın İletişim için akıllı anahtar-prizler İletişim için akıllı anahtar ve prizler evinizi daha konforlu, güvenli ve enerji tasarruflu hale getirir.
  • Ev sinema sisteminizi Schneider Electric ev aletleri ve enerji çözümleri ile donatın KNX Akıllı Sistem KNX aydınlatma, ısıtma, klima ve panjur/stor kontrolü gibi ana bina fonksiyonlarını tek bir akıllı sistemde toplar.

  Bugünün öne çıkanı