Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Solar power thermal panels placed on top of a roof in a village, solar electricity

   Sürdürülebilirlik

   Sürdürülebilirlik, stratejimizin özünü oluşturur

   Misyonumuz, işletmelerin enerji sorunlarını aşmasına yardımcı olmak ve işletme verimliliğini artırırken küresel ısınmayı 2°C sınırının altında tutmak. Etik ve sorumlu davranışı müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve tedarikçilerimizle; çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla ilişkilerimizin odağına yerleştiriyoruz. Toplumun sorumluluk sahibi bir işveren olan kurumsal üyelerinden biri olmak istiyoruz. Yeni gelişen ekonomilerde, enerjiye erişimi olmayan 1,3 milyar insana güvenilir enerji sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Gelişmiş ekonomilerde, yakıt açısından fakirlik yaşayan yüzlerce milyon insanın sorunlarına yanıt veriyoruz.
   • A demo of how to use an electrical wattage tester, access to energy, electricity generation Schneider Electric Vakfı: Sürdürülebilir topluluklar oluşturma
   • An observatory on a snowy mountain at dusk, environmental sustainability Schneider Electric Vakfı: İklim değişikliği konusunda farkındalığı artırma
   • Schneider Electric showing electrical distribution products to a village, sustainable urban development. Schneider Electric Vakfı: Dünya genelinde ve yerel seferberlik kampanyalarını destekleme
   • Strateji ve Sürdürülebilirlik Raporu Önemli Noktalar 2014-2015

    Gezegenimizdeki karbon ayak izini dengeleyen ve herkesin enerjiye ulaşım hakkını destekleyen yenilikçi çözümlerimizi keşfedin.

    Keşfet
    Smiling volunteers cleaning up park, environmental sustainability
   • Yıllık Rapor Kayıt belgesi 2014

    Yıllık Rapor (Kayıt Belgesi de denir), Grubun stratejisi, işleri, yönetimi, mali beyanları, ayrıca sürdürülebilir kalkınmaya olan güçlü bağlılığımız hakkında detaylı bilgi sağlar.

    İndir (pdf, 7,13 Mb)
    Eolas Green Data Center Operations building in Grenoble, France
    • Kamboçya'da sürdürülebilirliği enerji eğitimi vererek geliştirme

     Schneider Electric, 2008'den bu yana Enerjiye Erişim programı aracılığıyla Center Kram Ngoy'u (CKN), sosyal haklardan yoksun Kamboçyalı gençlerin ve CKN eğitmenlerinin eğitim ve mesleki entegrasyonu ve girişimciliğin geliştirilmesi için destekliyor.