Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Silhouette Of People On Greeting To The Sun Installation At Sunset.

   Let’s move the date!

   We’re partnering with Global Footprint Network to ensure that sustainable solutions for our planet are within reach. Together, we can move the date of Earth Overshoot Day.

   Learn more
  • Woman using an electric charging station to power her vehicle. Sustainability, EVlink

   Accelerating the energy transition in 4 dimensions

   Schneider Electric CEO, Jean-Pascal Tricoire says that the transition to low-carbon energy systems is achievable, but decision makers must act now to accelerate clean electrification, decarbonization and energy productivity improvement.

   Learn more
  • Default Alternative Text

   Joining the Climate Leadership Council’s Founding Members

   It is our corporate duty to fight climate change triggered by carbon emissions. We’re proud to be working with top global companies, NGOs and stakeholders on the Climate Leadership Council.

   Learn more
  • Default Alternative Text

   Envisioning a sustainable future

   Innovation is leading the way toward a carbon-neutral world. Discover how in our Strategy & Sustainability Highlights Report.

   Read the report

   Sürdürülebilirlik, stratejimizin özünü oluşturur

   Misyonumuz, işletmelerin enerji sorunlarını aşmasına yardımcı olmak ve işletme verimliliğini artırırken küresel ısınmayı 2°C sınırının altında tutmak. Etik ve sorumlu davranışı müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve tedarikçilerimizle; çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumlarla ilişkilerimizin odağına yerleştiriyoruz. Toplumun sorumluluk sahibi bir işveren olan kurumsal üyelerinden biri olmak istiyoruz. Yeni gelişen ekonomilerde, enerjiye erişimi olmayan 1,3 milyar insana güvenilir enerji sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Gelişmiş ekonomilerde, yakıt açısından fakirlik yaşayan yüzlerce milyon insanın sorunlarına yanıt veriyoruz.

   • Strateji ve Sürdürülebilirlik Raporu Önemli Noktalar 2014-2015

    Gezegenimizdeki karbon ayak izini dengeleyen ve herkesin enerjiye ulaşım hakkını destekleyen yenilikçi çözümlerimizi keşfedin.

    Keşfet
    Smiling volunteers cleaning up park, environmental sustainability
   • Yıllık Rapor Kayıt belgesi 2014

    Yıllık Rapor (Kayıt Belgesi de denir), Grubun stratejisi, işleri, yönetimi, mali beyanları, ayrıca sürdürülebilir kalkınmaya olan güçlü bağlılığımız hakkında detaylı bilgi sağlar.

    İndir (pdf, 7,13 Mb)
    Eolas Green Data Center Operations building in Grenoble, France
    • Kamboçya'da sürdürülebilirliği enerji eğitimi vererek geliştirme

     Schneider Electric, 2008'den bu yana Enerjiye Erişim programı aracılığıyla Center Kram Ngoy'u (CKN), sosyal haklardan yoksun Kamboçyalı gençlerin ve CKN eğitmenlerinin eğitim ve mesleki entegrasyonu ve girişimciliğin geliştirilmesi için destekliyor.