Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   Çeşitlilik ve Katılım

   Çeşitlilik, mirasımız ve geleceğimizdir. Bunun bir parçası olun.

   Çeşitlilik, Schneider Electric'in şirket tarihi, kültürü ve kimliğinin ayrılmaz bir parçasıdır. Kaynaşma, tüm farklı olanları nasıl algıladığımız ve onlara nasıl davrandığımızdır. Çeşitliliğin her şeklinin şirketimiz için gerçek bir değere dönüştüğü kapsayıcı bir kültür yaratmak istiyoruz.
   • Default Alternative Text Tüm erkek çalışanlarımıza #HeForShe hareketinin bir parçası olmalarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Schneider Electric'te biz hepimiz, bir şirket olarak bu pilot programda öncü olduğumuz için onur duyuyoruz.
   • Default Alternative Text Schneider Electric, Birleşmiş Milletler Kadınları tarafından IMPACT 10X10X10* Kurumsal Şampiyonları'ndan biri olarak seçildi
   • Default Alternative Text Schneider Electric CEO'su Jean-Pascal Tricoire, kadın eşitliğini ilerletmeye yaptığı somut katkılar için ödül aldı.
   • Her birimiz benzersiziz VİDEO – Bölüm 1

    Çeşitliliğin her şeklinin şirketimiz için gerçek bir değere dönüştüğü kapsayıcı bir kültür yaratmak istiyoruz.

   • Bunun bir parçası olun! VİDEO - Bölüm 2

    Çeşitlilik ve katılım Schneider Electric çalışanları için ne ifade ediyor? Hemen keşfedin!

    • #HeForShe Küresel dayanışmayı harekete geçirme seferberliğimiz

     IMPACT 10x10x10'daki 10 kurumsal şampiyondan biriyiz. Erkek çalışanlarımızın çok büyük bir kısmı da bu ilham verici girişime hızlı bir şekilde, gerçek bir bağlılıkla katılım sağladı.

     HeForShe Seferberlik Broşürü (pdf, 932 Kb)
     Default Alternative Text
    • Cinsiyet Eşitliğinin Desteklenmesi

     Geçtiğimiz yıl boyunca, iş yerinde kadınların ilerlemesi ve güçlendirilmesi politikalarını destekledik ve hayata geçirdik. Kurumsal davranış kalıplarımızı dönüştürerek, cinsiyet eşitliğini gündemimizde en üst sıraya yerleştirdik, ve çeşitliliği temel iş ve insan stratejimizin bileşenlerinden biri haline getirdik.

     Cinsiyet Eşitliğinin Desteklenmesi Broşürü (pdf, 1 mb)
     Default Alternative Text
    • Üst Düzey Yöneticilerin Yükümlülükleri

     Cinsiyet-dengeli bir şirket olabilmek, şirket kültürünü değiştirmekten geçiyor.
     Kültürün değiştirilmesine de en tepeden başlamak gerekiyor.

     Üst Düzey Yöneticilerin Yükümlülükleri Broşürü (pdf, 1,3 mb)
     Business colleagues looking at blueprint
    • Kadınların güçlendirilmesi

     Çalışanlarımızın cinsiyet ve diğer farklılıklarına bakılmaksızın, şirket içinde potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyabilecekleri, destekleyici ve uzlaşmacı bir çalışma ortamı oluşturulmasını teşvik ediyoruz.

     Kadınların Güçlendirilmesi Broşürü (pdf, 1,2 mb)
     Default Alternative Text
    • Broşür Schneider Electric'te Çeşitlilik ve Katılım Politikamız hakkında bilgi edinin

     Çeşitlilik ve katılım ilkeleri, Schneider Electric olarak verdiğimiz taahhütleri uygulama şeklimizi tanımlar ve bu ilkelerin şirket genelinde nasıl ele alınmaları ve uygulanmaları gerektiğini ana hatlarıyla belirler.

     Çeşitlilik ve Katılım Broşürü (pdf, 888 Kb)
     Default Alternative Text
    • Makale Cinsiyet Dengesi Global Şirketlerde İşleri Nasıl İyileştirebilir

     Pek çok global şirket, ekonomik dalgalanma ve değişik yaşam tarzları gibi yeni trendlere uyum sağlamak için çabalıyor. Araştırmalar, yeni fikir yokluğunun ve alternatif yaklaşımlara direnmenin günümüz iş ortamının durağanlığının başta gelen nedenlerinden biri olduğunu gösteriyor. Yine araştırmalar, global kuruluşların üst ve orta yönetim kademelerindeki önemli cinsiyet dengesizliğinin, iş sorunlarını çözmede bir yaratıcılık eksikliğine neden olduğunu gösteriyor. Bu makale, cinsiyet dengesinin artmasının büyüme ve yenilikler nasıl pekiştirdiğini inceliyor.

     Tamamını oku
     Default Alternative Text