Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Default Alternative Text

  Neden Schneider Electric?

  Schneider Electric'i harika bir şirket yapan harika insanlardır.

  Seçim sizin. Olasılıklar sonsuz.

  Schneider Electric, yüksek performanslı bir kültür aracılığıyla profesyonel ve kişisel başarı için bir platform; çalışanların refahı; işbirliği yapan benzersiz ve farklı ekipler; meydan okuyan roller; sürekli beceri gelişimi ve çok daha fazlasını sunar. İster mühendislikte, ister saha hizmetlerinde, satış pazarlamada ya da global tedarik zincirinde çalışıyor olun, anlamlı bir hedef belirleyin. Schneider'ın istediği şey, müşterilerimizi her şeyin merkezine yerleştirmemize yardım edecek becerinizdir...
  • Anlamlı hedef

   Gezegene güvenilir ve güvenli enerji sunmak konusunda kararlıyız. Dünya çapında karbon ayak izini azaltmamız gerektiği için bu enerji sürdürülebilir olmalıdır. Bu olanaklar, gündemimizin en üst sıralarında yer alır.

   Sürdürülebilirlik
   Default Alternative Text
  • Anlamlı hedef Ödüller

   Müşterilerimiz, daha azıyla daha fazlasını yapabilmeleri için insanları güçlendirmenin yeni yollarını bulmamız konusunda her gün bize ilham veriyor. Verimlilik, sürdürülebilirlik, bağlanabilirlik, güvenilirlik ve güvenlik alanlarında küresel çapta tanınırlık kazanmış ve ödüllendirilmiş olmaktan onur duyuyoruz.

   Daha fazlasını öğrenin
   Default Alternative Text
   ^
   • Benzersiz şirket

    Üstün bir şirket, yalnızca çalışanları kadar üstün olabilir. Bu nedenle, global bir kuruluş olmanın getirdiği geniş çeşitlilik ve bireyselliği takdir ediyoruz. Anlatacak hikayeleri olan insanlarla çalışmak istiyoruz. Bizi enerji yönetimi ve otomasyonda global bir lider yapan şey, farklı profesyonellerden oluşan ağımızdır.

    Biz kimiz
    Default Alternative Text
   • Benzersiz şirket Life Is On stratejimizi devam ettirdiğimizden emin oluyoruz

    Siz uyanır uyanmaz, biz de uyanıyoruz. Çok aramanıza gerek yok. Teknolojimiz her yerde. Life is On stratejisini keşfedin.

   • Benzersiz şirket Dünyayı kurtaran şarkı

    Yeni filmimizin yıldızı ile tanışın: sıradan bir hastanede, hayal gücünün ötesinde güçlere sahip bir elektrik mühendisi.

   • Benzersiz şirket Yalnızca bir tesis yöneticisi misiniz?

    Sizden farklılaşmanızı istiyoruz. Kahraman bir tesis yöneticisinin ve sevimli bir lamanın küçük bir kızın hayallerini gerçeğe dönüştürmek için nasıl birlikte çalıştıklarına bakın.

    ^
    • Teknoloji ve dijital

     Günümüzün teknolojileri, hepimiz için her yerde ve her an bağlantı kurabilme potansiyeline sahiptir. Bu bağlanabilirliği iyileştirmek, insan yaşamına katkıda bulunan ve bunları artıran çözümler yaratmak için gayret gösteriyoruz. Dünyayı daha bağlantılı, verimli, güvenilir, güvenli ve sürdürülebilir hale getiriyoruz.
     • 11.000 AR-GE mühendisi
     • ~10.000 uygulama ve yazılım mühendisi
     • dünya çapında 20.000 aktif ya da başvuru aşamasında olan patent

     Default Alternative Text
    • Teknoloji ve dijital Veriler doğayla buluşuyor

     Green Mountain'ın veri merkezini serinletmek için Norveç'teki bir fiyordun soğuk sularını kullanıyoruz. Doğayla çalışan Schneider Electric, Green Mountain'ın enerji tasarrufu yapmasına ve çevrenin korunmasına yardımcı olarak üçüncü tarafların enerji kullanımının azaltılmasının yolunu açmış oldu.

    • Teknoloji ve dijital Dünyanın en sürdürülebilir ofis binasını sunuyoruz

     Deloitte Hollanda'nın şirket merkezi olan Amsterdam'daki Edge Binası, enerji açısından verimli ticari ofis ortamları için yeni bir küresel referans noktası oluşturdu.

    • Teknoloji ve dijital İnsanların hayvanlarla bağlantı kurmasını sağlamak için teknolojiyi kullanmak

     John G. Shedd Akvaryum Örnek Olay Çalışması - insanların hayvanlarla bağlantı kurduğu ortamlar yaratmak ve muhafaza etmek.

     ^
     • Çeşitlilik ve katılım

      Çeşitliliğin bizi nasıl güçlendirdiğini ve böylece müşterilerimize daha iyi hizmet verebileceğimizi bilerek farka değer veriyoruz. Adil-etik işe alım standartlarımız, sadece iş gücümüzü nasıl işe alacağımızı tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışmaya başladıktan sonra onlara nasıl davranacağımızı da tanımlar. Birbirlerinden farklı ve özgün olan çalışanlarımıza dayalı bir kültürü muhafaza ederek bizi oluşturan çeşitliliği geliştiririz.

      Default Alternative Text
     • Çeşitlilik ve katılım Tanınma ve programlar

      CEO'muz Jean-Pascal Tricoire, cinsiyet eşitliğinin geliştirilmesi konusunda prestijli bir ödüle layık görülmüştür.

      New York'taki Birleşmiş Milletler Merkezinde ödül töreni
      Default Alternative Text
     • Çeşitlilik ve katılım

      Adil-etik işe alım standartlarımız, sadece iş gücümüzü nasıl işe alacağımızı tanımlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışmaya başladıktan sonra onlara nasıl davranacağımızı da tanımlar. Birbirlerinden farklı ve özgün olan çalışanlarımıza dayalı bir kültürü muhafaza ederek bizi oluşturan çeşitliliği geliştiririz.

      Daha fazlasını öğrenin
      Default Alternative Text
     • Çeşitlilik ve katılım Çeşitlilik, bir iş zorunluluğudur

      "Şirketler, cinsiyet eşitliğinin gerçek olduğu bir dünya kurmak için 'değişim katalizörleri' görevi görmek için kilit bir role sahiptir. Bu, bir kararlılık meselesidir. Örnek olmak ve daha fazla insanın bu zorluklar konusunda ilgisini çekmek, benim temel önceliklerimden biri olacak." — Schneider Electric Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Jean-Pascal Tricoire

      Daha fazla bilgi
      ^
      • Well-being

       Fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal olarak bütünsel bir şekilde kucaklayan Well-being ilkesi, Schneider Electric'in 2020 stratejik önceliği olarak tanımlanmıştır. Bizim için Well-being; sağlıklı olmak, mutlu olmak ve enerjinizi iş yerinde ve evde en iyi şekilde kullanmak anlamına gelir.

       Default Alternative Text
      • Well-being

       Well-being programımız, dünya çapında bir kitle kaynaklı çalışma girişimiyle bütün çalışanların katılımıyla geliştirildi. Ortaya 5 temel faaliyet alanı çıktı:
       • Sağlık ve Refah: sağlıklı davranışları ve yaşam tarzlarını teşvik etmek 
       • İşyerinde Esneklik: daha iyi bir iş-yaşam entegrasyonu için
       • Harika Tesisler: çekici ve enerji dolu çalışma alanları
       • Liderler: şirketin en iyi refah uygulamaları konusunda eğitim alan en üst düzey 2000 lideri
       • Kültür: DNA'mıza dahil edilen refah

       Default Alternative Text
       ^
       • Yüksek performans

        Çalışanlarımızı dürüst, açık, tutkulu, etkin oldukları ve mevcut duruma meydan okudukları için ödüllendiriyoruz. Güvenilir çözümlerle farklı bir iz bırakarak uzmanlığımız kapsamındaki endüstrileri değiştiriyoruz.

        Default Alternative Text
       • Yüksek performans

        Güvenilir çözümlerle farklı bir iz bırakarak uzmanlığımız kapsamındaki endüstrileri değiştiriyoruz. Peki bu yüksek konumu ve itibarı nasıl koruyoruz? Bizler müşteri odaklıyız. Çalışanlarımız, temel motivasyonları her zaman müşteri olacak şekilde, yenilikçi, hızlı ve yetenekli oldukları için ödüllendiriliyor.

        Default Alternative Text
        ^
        • Güvenilir liderlik

         Liderler büyük işlere ilham olur ve bizler de büyük liderler arıyoruz. Olağanüstü çalışanların sürekli gelişimi, bu kişilerin görevidir. Enerji, verimlilik, sürdürülebilirlik ve otomasyon alanlarında ilerici düşüncelerimiz ve liderliğimiz, bize global sesimizi veren şeyin bir parçasıdır.

         Yönetim Kurulu
         Default Alternative Text
        • Güvenilir liderlik Dünya çapında öncü

         Schneider Electric'in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Jean-Pascal Tricoire, LinkedIn öncülerine katılan 40 CAC şirketinin (dünya çapında 500 şirketin) ilk kurumsal liderlerinden biridir. LinkedIn öncüleri arasında Bill Gates ve Richard Branson yer almaktadır.

         LinkedIn'de CEO'muzu takip edin
         Default Alternative Text
        • Güvenilir liderlik İklim değişikliğiyle mücadele kararlılığı

         Jean-Pascal Tricoire, iklim değişikliğiyle mücadeleye verdiği desteği göstermek üzere Paris'teki 2015 İklim Konferansı'na (COP21) katıldı.

        • Güvenilir liderlik Her Seviyede İnovasyon

         Schneider Electric CEO'su Jean-Pascal Tricoire, elektriğin daha fazla kullanıldığı, daha fazla karbondan arındırılmış, merkezi olmayan ve dijitalleştirilmiş yeni bir enerji dünyası için gücü ve otomasyonu yeniden tanımlayan ve Life Is On stratejisinin her yerde, herkes için ve her zaman var olmasını sağlayan Schneider yeniliklerini her seviyede sundu.

         ^
         • İnsanlara duyulan derin güven

          Geleceğimizi insanlar yönlendiriyor. Bu cesur düşünürler, bu korkusuz öngörülü kişiler için risk alıyoruz. Biz gelişen bir topluluğuz, birlikte büyüyen bir kuruluşuz. Bu başarı, karşılıklı sadakatten geliyor. Çalışanlarımıza onların yeteneklerine güvendiğimiz için imkanlar tanıyoruz ve onlar da şirketimizin kişiliğine farklılık katmayı sürdürüyorlar.

          Default Alternative Text
         • İnsanlara duyulan derin güven Öğrenme ve Gelişme

          Schneider Electric Üniversitesi, kişisel ve profesyonel gelişim için geniş bir program yelpazesi sunmaktadır.
          Erişilmesi kolay öğrenim fırsatları, bireysel ve mesleki ihtiyaçlarla uyumludur ve böylece çalışanlarımızın mevcut ve gelecekteki rollerinde etkin olmalarını sağlar.

          Default Alternative Text
         • İnsanlara duyulan derin güven Enerji Üniversitesi

          Enerji Üniversitesi, profesyoneller için ÜCRETSİZ bir çevrimiçi eğitim kaynağımızdır. Enerji verimliliği ve veri merkezi konularında 200'den fazla kurs sunar. Hemen bugün Enerji Üniversitesi'ne katılın!

          Daha fazlasını öğrenin
          Standart Alternatif Metin
         • İnsanlara duyulan derin güven Marco Polo Programı

          Marco Polo programı; beceri geliştirme, liderlik eğitimi ve kültür alışverişinin bir araya geldiği bir programdır. Bu macera, seçilen çalışanların liderlik rollerine hazır olduklarında yurtdışında yaşama deneyimi kazanmalarına olanak verir.

          Default Alternative Text
          ^