Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

  • Default Alternative Text

   VERİMLİLİĞi yeniden tanımlıyoruz

   Yerel süt kooperatifinden küresel bir endüstri devine dönüşmek cesaret isteyen bir fikirdir. Fonterra, VERİMLİLİĞİNİ Schneider EcoStruxure™ Plant ile optimize ederek Yeni Zelanda'nın süt endüstrisini yeniden tanımladı ve dünyanın en verimli mandıralarından biri haline geldi.

   Şimdi izleyin EcoStruxure'ı Keşfedin
  • Default Alternative Text

   DİJİTAL dünyanın güvenebileceği veriler

   Dünyanın en yüksek yoğunluklu veri merkezlerinin birinden güvenli bulut hizmetleri sağlamak cesur bir amaçtır. Schneider EcoStruxure™'ın BT'si sayesinde Telefónica'nın Alcalá veri merkezi, müşterilerin gittikçe DİJİTALLEŞEN hayatlarına ayak uydurabilmektedir. Üstelik raf başına 14 kW işlem kapasitesinden de ödün vermez.

   Şimdi izleyin EcoStruxure'ı Keşfedin
  • bridge in front of a city with the word digital superimposed on it
   11-12 Ekim, 2018

   Innovation Summit Istanbul

   Innovation Summit Istanbul’a katılarak sektör liderleri arasındaki yerinizi alın, dijital ekonominin gerisinde kalmayın.

   Hemen Başvurun
  • Default Alternative Text

   Satış Desteği

   Zamandan kazanmak için ihtiyacınızı bize iletin ve uzmanımız sizi arasın. Satış ihtiyacınız dışındaki sorularınız için destek merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

   Satış DesteğiDestek Merkezi
  • Default Alternative Text

   Müşteri Hikayesi: Tüprag

   YENİLİKÇİ altın madeni: 6,6kV gücündeki taşınabilir elektrikli makinelerini bir altın madeninde çalıştırmak, cesaret isteyen bir iştir.

   Müşteri hikayemizi okuyun
  • Default Alternative Text

   DİJİTAL HASTANE: MERSİN ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ

   Türkiye’nin kamu – özel sektör işbirliğiyle geliştirilen ilk şehir hastanesi MESK, EcoStruxure for Healthcare çözümümüz ile HIMSS tarafından Dijital Hastane olarak tescillendi.