Turkey

Schneider Electric Web Sitesine Hoş Geldiniz

Web sitemize hoş geldiniz.

Mevcut ürünleri görüntülemek için başka bir ülke seçebilir veya şirket bilgilerine göz atmak için Küresel web sitemize gidebilirsiniz.

Başka bir ülke veya bölge seçin

 • Default Alternative Text

  EUREF Kampüsü – GELECEK, bugün burada

  Berlin'deki EUREF Kampüsü, EcoStruxure™ Grid sayesinde GELECEK 2050 sıfır net karbon emisyonu hedefine 30 yıl öncesinden ulaşmıştır.

  EcoStruxure'ı Keşfedin Videoyu izleyin
 • Default Alternative Text

  Otel lüksü ve VERİMLİLİĞİ

  Çin'deki otellerin artan taleplerini karşılarken aynı zamanda enerji tüketimini düşürmek cesur bir istektir. Marriott, sağladığı %10 ila %15 enerji tasarrufunun yanı sıra konuklarına birinci sınıf bir deneyim sunarak Schneider EcoStruxure™ Building ile lüksü ve VERİMLİLİĞİ bir araya getiriyor.

  EcoStruxure'ı Keşfedin Videoyu izleyin
 • Default Alternative Text

  Satış Desteği

  Zamandan kazanmak için ihtiyacınızı bize iletin ve uzmanımız sizi arasın. Satış ihtiyacınız dışındaki sorularınız için destek merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Satış DesteğiDestek Merkezi
 • Default Alternative Text

  Müşteri Hikayesi: Tüprag

  YENİLİKÇİ altın madeni: 6,6kV gücündeki taşınabilir elektrikli makinelerini bir altın madeninde çalıştırmak, cesaret isteyen bir iştir.

  Müşteri hikayemizi okuyun
 • Default Alternative Text

  DİJİTAL HASTANE: MERSİN ENTEGRE SAĞLIK KAMPÜSÜ

  Türkiye’nin kamu – özel sektör işbirliğiyle geliştirilen ilk şehir hastanesi MESK, EcoStruxure for Healthcare çözümümüz ile HIMSS tarafından Dijital Hastane olarak tescillendi.

  Müsteri hikayemizi okuyun