Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   21/06/2016

   Schneider Electric’ten evinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için Easy9 serisi

   Schneider Electric, elektriğin evlerde güvenli şekilde kullanılmasına yönelik alçak gerilim tesisatı koruma ürünleri Easy9 serisini sektöre sundu. Easy9 serisi ile evlerinizin ve sevdiklerinizin güvenliği Schneider Electric’e emanet olacak.

   Yapılan bir araştırmaya göre Avrupa’da 70 milyon hanede elektrik güvenliği yok. Bu durum Türkiye için de geçerli. Tehlike eski bir prizde, kötü yalıtılmış eski bir alette, hasarlı bir kabloda veya ellerinizi kurulamadan tuttuğunuz bir mutfak aletinde gizleniyor olabilir. Evinizde bulunan sigortalar, elektrik tesisatınızı yangın riskine karşı korur, ancak insanları elektrik çarpılmasına karşı koruyamaz. Enerji yönetimi ve otomasyonda global bir uzman olan Schneider Electric, elektrik enerjisini evlerde ve ofislerde güvenli bir şekilde kullanmak üzere Easy9 alçak gerilim tesisatı koruma ürünleri serisini sundu.

   Yüzde 100 Schneider Electric tarafından tasarlanan ve üretilen Easy9 serisi, özellikle elektrik çarpılmalarına karşı koruyan kaçak akım röleleri ile dikkat çekerken otomatik sigortalar, kaçak akım röleleri ve parafudur ile eksiksiz bir seri olarak bulunabiliyor.  Easy9 serisi ayrıca apartmanlardan konutlara, villalardan ofislere ve işyerlerine kadar birçok alanda kullanılabiliyor.

   Yüksek kaliteli, kullanıcı dostu tasarımının yanı sıra uygun fiyat ve yüksek güvenilirlik sunan uluslararası standartlarla uyumlu Schneider Electric Easy9 serisi ürünler ile elektrik çarpmaları, aşırı yükler, kısa devreler ve güç dalgalanmalarına karşı sağladığı koruma ile üst düzey güvenlik sağlıyor.