Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   06/04/2015

   Schneider Electric, 178 yıllık tecrübesiyle SolarEx İstanbul’da yerini alacak

   Schneider Electric, Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı’nda

    

   Güneş enerjisi çevirim sistemlerinde dünya lideri olan Schneider Electric, güneş enerjisi santralleri, ticari ve evsel uygulamalar için en yeni ürün ve çözümlerini Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı SolarEx İstanbul’da sergileyecek.

   Enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric, 9-11 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye’nin ilk ve tek güneş enerjisi konulu fuarı olan Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı ‘Solarex İstanbul’da yerini alacak. Ziyaretçileri 9. salon, E03 numaralı standında karşılayacak olan Schneider Electric, en yenilikçi güneş enerjisi ürünlerini ve çözümlerini paylaşacak.

    

   Enerji yönetimindeki uzmanlığını sunduğu güneş enerjisi çözümleriyle yatırım boyutuna taşıyan Schneider Electric, enerji yönetiminde sürdürülebilir enerjinin avantajlarını tüketicilerle tanıştırmaya devam ediyor. Schneider Electric güneş enerjisi santralleri için en yeni ürün ve çözümlerini; katılımcıları arasında kamu kurumları, yatırımcılar, EPC firmaları, üst düzey yöneticiler, ekipman üreticileri, proje ofisleri ve bireysel tüketiciler bulunan SolarEx İstanbul’da tanıtacak.

    

   Schneider Electric’in en yeni güneş enerjisi çözümleri SolarEx’te…

    

   PV Box ST: Maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olan ve daha fazla güvenlik sağlayan yeni PV Box üniteleri, yerel iklim koşullarına göre özelleştirilebiliyor. Yüksek verimlilik için trend analizleri üreten sistem, daha az müdahale gerektirerek, maliyeti en aza indirgiyor. Ayrıca, santral seviyesi kontrol cihazlarıyla en iyi şebeke kodu gereksinimlerinin karşılanması sağlanıyor. PV Box ST, 1MW ile 2MW arası değişen konfigürasyonlarda piyasaya sunuluyor.

   Conext Core XC: %98,9 gibi yüksek bir verimlilikle geliştirilmiş enerji çevrim için tasarlanmış bir merkezi iverter serisi olan Conext Core XC, 680 kVA değerinde güç çıkışı ve gerilimle yapılandırılabilen bir esnekliğe sahip bulunuyor. Conext Core XC merkezi eviriciler 540kW, 630kW ve 680kW seçenekleri ile her türlü panel tipi ve kurulum için uygun çözümler sunuyor ve işletmecilere entegre bir sistem sağlıyor.

   Conext Control İzleme ve Kontrol Sistemi: Sistem performans izleme, kontrol ve yönetim özelliklerini birleştiren bir SCADA çözümü olarak sunulan Conext Control, işletmelerden en yüksek verimi alabilmek adına yatırımcılara her seviyede izleme ve kontrol imkanı verecek şekilde bir tasarıma sahip bulunuyor.

   Conext CL Serisi: Yüksek verimlilik, maksimum esneklik, kolay kurulum ve rahat servis için tasarlanmış yeni bir trifaze dizi inverter serisi olan Conext CL serisi, merkezi olmayan FV güç santralleri, bina uygulamaları ve otopark uygulamaları için %98,4 yüksek verimlilik sağlıyor.

   Conext XW+: Grid-tie özelliği ile tek faz ve üç faz sistemlere uyarlanabilen hibrit evirici olan Conext XW+, hem DC hem AC kuplaj özelliğine sahip bulunuyor. Conext XW+, 102kW’a kadar hibrit uygulamalar için kullanılabiliyor.

   Conext SW: 24VDC ve 48VDC modelleri bulunan Conext SW serisi, off-grid, yedek güç ve öz-tüketim uygulamaları için mükemmel bir hibrit evirici olarak kullanıcılara sunuluyor.

    

   Güneş enerjisi çözümlerinde 178 yıllık bir mirası temel alan Schneider Electric, uzun süreli teknik destek sağlama garantisi sunuyor. Sistem kurulumundan sonra ise izleme ve kontrol sürecinde birlikte kullanılan çözümler, enerji hasadını en üst düzeye çıkarmayı ve yatırım geri dönüşünün optimum hale getirilmesini sağlıyor. Finans gücü ve müşteri memnuniyeti odaklılığı sayesinde Schneider Electric, kullanıcılarının güneş enerjisi tesisatından yatırım geri dönüşü elde etmelerini sağlayarak güvenilir bir iş ortağı olmayı amaçlıyor. Schneider Electric’in güneş enerjisi ürünleri ve çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.sesolar.com adresi ziyaret edilebilirsiniz.       Schneider Electric hakkında
    

   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren, enerji yönetimi ve otomasyon alanında global bir uzman olan Schneider Electric Konut Dışı Binalar ve Konutlar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Kamu Hizmetleri ve Altyapı, Veri Merkezleri ve Şebekelerde liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan Grup’un 170.000'den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına etkin bir şekilde destek olma taahhüdüyle 2014 yılında 25 milyar Euro tutarında gelir elde etmiştir.

    

   www.schneider‑electric.com

    

   Bilgi için:
   Ünite İletişim (212) 272 93 13
    
   Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu

   merve.altay@unite.com.tr; merve.dolapcioglu@unite.com.tr
   www.unite.com.tr