Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   04/03/2015

   Schneider Electric, entegre raylı ulaşım çözümleri ile Eurasia Rail 2015’te

   Schneider Electric, dünyanın en büyük üçüncü demiryolu fuarı olan Eurasia Rail Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nda bu yıl da yerini alıyor.

    

   Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, demiryollarına özel entegre çözümleriyle Eurasia Rail Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nda yer alacak.

    

   Dünyanın önemli markalarıyla yaptığı işbirliğiyle bünyesine aktardığı teknik donanım ve tecrübeyi Türkiye’deki projelerin hizmetine sunan Schneider Electric, İstanbul Fuar Merkezi’nde 5-7 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Eurasia Rail’de, ekipman tedariğinden sistem kurulumuna kadar entegre çözümlerini tanıtacak.

    

   Schneider Electric’in yenilikçi ve güvenli sistemleri Türkiye’nin hizmetinde…

   2010 yılında Areva’yı satın alarak raylı sistem pazarında önemli bir oyuncu haline gelen, 2011’de bünyesine kattığı Telvent şirketiyle raylı sistemlerde komple çözüm sunabilecek donanıma erişen Schneider Electric, metro ve tramvay projelerinde kullanılan sistemlerini Türkiye’de üretebilen tek şirket konumunda bulunuyor.

    

   Schneider Electric, sunduğu kesintisiz kaliteli enerji güvencesi, yenilikçi ve güvenilir enerji izleme sistemleri, kullanımı geniş ürün gamıyla uluslararası bilgi ve deneyimini Türkiye’ye taşıyor. 

    

   Schneider Electric hakkında

   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; Enerji ve Enerji Altyapısı, Endüstri prosesleri, Bina otomasyonu, Veri merkezleri /Ağlar ve Konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

    

   www.schneider‑electric.com


   Bilgi için:
   Ünite İletişim (212) 272 93 13
    
   Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu

   merve.altay@unite.com.tr, merve.dolapcioglu@unite.com.tr
   www.unite.com.tr