Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   29/12/2014

   Schneider Electric, EVF 2015’te enerji verimliliği çözümlerini tanıtacak

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, 14-17 Ocak’ta 6.’sı düzenlenecek olan Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’na katılıyor.

    

   Schneider Electric, bu yıl İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleştirilecek Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda (EVF 2015), en yenilikçi sürdürülebilir enerji çözümlerini tanıtacak. Schneider Electric yetkilileri, enerji verimliliği ve sürdürülebilir enerji konularıyla ilgili düzenlenecek panellerde konuşmacı olarak yer alacak.

    

   Enerji verimliliği konusunda yenilikçi ürün, teknoloji ve uygulamaların tanıtıldığı bir platform olan fuarda Schneider Electric, sürdürülebilir bir gelecek sağlanmasına hizmet eden Enerji Üniversitesi’ni, enerji verimliliği danışmanlık hizmetlerini (enerji yönetimi ve ISO 50001 danışmanlığı, enerji etüdü, verimlilik artırıcı proje danışmanlığı, enerji servis büro, talep tarafı yönetimi vb.) ve enerji izleme (yerinde ve uzaktan enerji izleme) sistemlerini ziyaretçilerin bilgisine sunacak.

    

   Schneider Electric, enerji verimliliği sağlayan çözümleriyle kullanılan enerjiyi optimize ederek, tüm enerji tüketim noktalarını analiz ediyor ve potansiyel olarak %30’a kadar enerji tasarrufu sağlayabiliyor. Ayrıca enerji yönetimi sistemi ile endüstriyel işletmelerde enerji performansını iyileştiriyor, farklı yöntemlerle enerji yönetimini etkin bir şekilde uygulayarak önemli derecede enerji tasarrufunu mümkün kılıyor.

    

   Schneider Electric hakkında

   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; Enerji ve Enerji Altyapısı, Endüstri prosesleri, Bina otomasyonu, Veri merkezleri /Ağlar ve Konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

    

   www.schneider‑electric.com

   Bilgi için: Ünite İletişim (212) 272 93 13

   Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu

   merve.altay@unite.com.tr; merve.dolapcioglu@unite.com.tr

   www.unite.com.tr