Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   03/11/2014

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, iş ortaklarıyla iletişimde olmak ve onların büyümelerine destek vermek amacıyla yeni "İş Ortağı Portalı"nı hizmete açtı.

   Schneider Electric Yeni İş Ortağı Portalı 

   Schneider Electric, özel olarak hazırlanmış zengin içeriğiyle iş ortaklarının işlerini ve verimliliklerini geliştirebilecekleri yeni İş Ortağı Portalı'nı kullanıma sundu.

   Yeni İş Ortağı Portalı, Schneider Electric’in makine ve pano imalatçıları, sistem entegratörleri, danışmanlık ve proje tasarım firmalarından oluşan ana ortaklarının eğitim, döküman fırsat yönetimi, iş ortağı bulucu gibi faydalı kaynaklara erişmelerini sağlıyor.

   Sisteme ücretsiz olarak kaydolan kullanıcıların yararlanabildiği uygulama, yeni iş fırsatlarıyla daha hızlı büyüme, müşterilerin ihtiyaçlarını daha hızlı yanıtlama ve en yeni pazarlama teklifleriyle daha fazla satış yapılmasını amaçlıyor.

   Schneider Electric fırsatlarını keşfederek işinizi büyütün…

   İş ortakları, portalda yer alan ürün ve çözüm belgeleri, broşürler, referans kılavuzları, teknik belgeler ve gelişmiş arama fonksiyonu gibi temel satış araçlarına, oluşturulan özel bir bölüm sayesinde erişim sağlayabiliyor.

   Schneider Electric, iş ortaklarına potansiyel ve fırsatlar oluşturmak için birçok kaynağa yatırım yapmayı sürdürüyor. İş ortakları, portaldaki "Fırsat Yönetimi" arabirimi aracılığıyla yeni fırsatlar elde edebilecek ve belirledikleri fırsatları kaydedebilecekler. Fırsat Yönetimi arabirimi, satış süreci boyunca güncelleme yapılmasını, durum görüntülemeyi, uyarılar alınmasını ve iş birliği yapılmasını sağlıyor.
   Schneider Electric, portal aracılığıyla iş ortaklarına, müşterilerinin schneider-electric.com.tr adresinden onları konum, uzmanlık gibi kriterlere göre arayabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca potansiyel müşteriler de doğrudan iş ortağı portalından yönlendiriliyor.

   Müşterilerinizin ihtiyacını en hızlı şekilde karşılayın…

   Müşterilerin gereksinimleri için bilgi, donanım ve yetkinliği geliştirmeye olanak tanıyan Schneider Electric, iş ortağı portalından sunduğu eğitimlerle, en zor problemlere çözüm sunmaya yardımcı oluyor. Hızı ve zamanı iş ortakları tarafından belirlenen eğitimlerle; sektör uzmanlarından canlı web konferansları, ödüllü çevrimiçi kurslar ve daha birçok pratik uygulama eğitmen rehberliğinde sunuluyor.

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; Enerji ve Enerji Altyapısı, Endüstri prosesleri, Bina otomasyonu, Veri merkezleri /Ağlar ve Konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

   www.schneider-electric.com

    

   Bilgi için: Merve Altay, Merve Dolapçıoğlu
   Ünite İletişim (212) 272 93 13

   merve.altay@unite.com.tr; merve.dolapcioglu@unite.com.tr
   www.unite.com.tr