Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   05/05/2014

   Schneider Electric, ICSG 2014’te ‘Akıllı Şehir’ çözümlerini tanıtacak!

   Schneider Electric, ICSG Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı’na bu yıl Altın Sponsor olarak destek verecek. 

   Ayrıca Schneider Electric İş Geliştirme Müdürü Gökhan İşbitiren, bu yıl 8-9 Mayıs tarihlerinde WOW Hotel&Convention Center’da gerçekleşecek ICSG 2014’te Dağıtım Yönetim Sistemleri ile ilgili yapacağı konuşmayla tüm katılımcıları bilgilendirecek.

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, ICSG 2014’e evler, binalar, endüstriyel tesisler ve elektrik şebekesi kapsamındaki tüm müşterileri için kurduğu akıllı şebeke çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

   Schneider Electric, ICSG’de bu yıl dünyamızı tehdit eden enerji krizi ve riskleri sebebiyle sunduğu Akıllı Şebeke Çözümleri’ni öne çıkaracak. Schneider Electric’te İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Gökhan İşbitiren’in de konuşmacı olarak katılacağı kongrede, akıllı şebeke uygulamalarında mevcut durum, akıllı şebekelere ilişkin ulusal ve uluslararası mevzuat ve örnek uygulamalar tartışılacak.

   Şehirleri ‘Akıllı Şehir’e dönüştürecek çözümler!

   Schneider Electric enerji verimliliğinin öneminin giderek arttığı çağımızda, endüstriyel, ticari ve konutsal binalarda sunduğu enerji yönetimi çözümleriyle dünyanın nihai enerji tüketiminde %30’a kadar tasarruf sağlayabilen çözümlerini katılımcılara sunacak. Şehirleri birer ‘Akıllı Şehir’ e dönüştürmek için sunacağı çözümlerle acil sorunlara cevap verecek. Şehirlerde enerjiyi daha verimli kullanarak tasarruf etmenin ve ‘Akıllı Şehir’ olmanın önemini

   katılımcılarla paylaşacak. Schneider Electric, enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman kimliğiyle daha fazla verimlilik için entegrasyon imkanı, sürdürülebilir bir gelecek için tüm yenilikçi çözümlerini ICSG’de aktaracak.

   Schneider Elektrik hakkında daha fazla bilgi edinmek için, http://www.schneider-electric.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric; Enerji ve Enerji Altyapısı, Endüstri prosesleri, Bina otomasyonu, Veri merkezleri /Ağlar ve Konut gibi farklı pazar segmentlerinde lider konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 150.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların ‘enerjilerini en iyi şekilde kullanmaları’ taahhüdüyle 2013 yılında 24 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.

   www.schneider-electric.com

    

   Bilgi için: Gözde Torun, Merve Dolapçıoğlu
   Ünite İletişim (212) 272 93 13

   gozde.torun@unite.com.tr; merve.dolapcioglu@unite.com.tr
   www.unite.com.tr