Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   18/04/2014

   Schneider Electric, Türk makine imalatçılarını Almanya’da ağırladı!

   Schneider Electric, üst düzey  makine çözümleri ve robotik teknolojilerinin merkezi olan Almanya’daki global üretim tesisinde Türkiye dahil, dünyanın önde gelen makine imalatçıları, makine otomasyon uzmanları ile ‘The NEXT!’ etkinliğinde  buluştu.

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, 1-3 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdiği ‘The NEXT!’ etkinliğinde  makine imalatı alanında dünya çapında 300 uzman ve yöneticiyi konuk etti. Marktheidenfeld, Wurzburg’da bulunan üretim tesisinde düzenlenen etkinliğe, Türkiye’den 50’nin üzerinde makine imalatçısı ve makine uzmanı katıldı.

   İlk iki gün boyunca çeşitli paralel konferanslar, atölye çalışması ve canlı sunumlar içeren programda konuklar,Schneider Electric uzmanları ile birlikte makine sektörünün nabzını tuttular.

   Ürün ve uygulama uzmanları ile birebir görüşerek, yeni makine teknolojileri ve çözümleri konusunda detaylı bilgi  aldılar. Sunulan çözümlerle,  hızlı  makine  üretme, makine performans ve verimlilik  arttırma, uzaktan erişim ve hızlı/kolay bakım sağlanması gibi faydaların işlerine nasıl katma değerler sağladığını incelediler.  Ayrıca katılımcılar bu etkinlikte yenilikçi çözümlerin entegre edildiği gerçek  makineleri görme imkanı buldular.

   Porsche ve Mercedes müzeleri ziyaret edildi…

   İki günlük bu programın hemen ardından Frankfurt'ta Porsche ve Mercedes müzelerini ziyaret ettiler. Schneider Electric, üç günlük etkinlik kapsamında makine imalatçılarına şu konularda çözümler sundu;

   • Ambalaj makineleri, vinçler, malzeme ( metal, ahşap, cam, plastik...)  işleme, montaj ve pompa sektörüne özel  otomasyon çözümleri
   • Genel basit ve orta seviye makineler için otomasyon çözümü,
   • Basit ve üst seviye  makineler için hareket kontrolü çözümleri,
   • Teknolojik  makineler için etkin mühendislik araçları
   • Makine güvenliği çözümlerini sundu.

   Schneider Electric hakkında daha fazla bilgi edinmek için, http://www.schneider-electric.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com