Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   06/11/2013

   Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Konferansı Ana Sponsoru Schneider Electric

   Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Konferansı’nın ana sponsorluğunu üstlendi

   Schneider Electric’ten sürdürülebilir geleceğe destek
    

   Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, sürdürülebilirlik anlayışının tüm tedarik zincirinde benimsenmesini hedefleyen Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Konferansı’na ana sponsor olarak destek veriyor.

   8 Kasım’da Sabancı Center’da gerçekleştirilecek konferansta, Schneider Electric Global Tedarik Zinciri'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mr.Michel Delage da konuşmacı olarak yer alacak ve Schneider Electric’in sürdürülebilirlik anlayışını paylaşacak.

   Enerji yönetimi alanında dünya çapında uzman Schneider Electric, sürdürülebilirliği iş dünyasının önceliği haline getirmek ve bu bilinci tedarik zincirinin bütününe yaymayı hedefleyen Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Konferansı’na ana sponsor olarak destek veriyor.

   8 Kasım 2013 tarihinde Sabancı Center’da gerçekleşecek konferans, dünya çapında ünlü şirketlerin nasıl sürdürülebilirliği iş süreçlerine entegre ettikleri gözler önüne serecek.

    “Vizyon 2050 Türkiye”  mottosuyla iş dünyasını bir araya getirecek olan Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Konferansı’nın konuşmacıları arasında, Schneider Electric Global Tedarik Zinciri'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Michel Delage da yer alıyor. Delage, konferansta Schneider Electric’in sürdürülebilirlik anlayışını katılımcılarla paylaşacak.

   Schneider Electric, iş stratejilerini, sürdürülebilir kalkınma hedefi ve daha iyi bir geleceğe kavuşmanın yolunun enerji verimliliğinden geçtiği öngörüsüyle hazırlıyor. Şirket bir yandan ürün ve sistemleriyle enerji verimliliğini sağlamaya çalışırken, diğer yandan tüm tedarik zincirinde bu konuda farkındalık ve bilinç yaratmak üzere sorumluluk üstleniyor.

   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com