Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   14/08/2013

   Şimdi sizin işinize odaklanalım

   Schneider Electric™ Bakım ve Destek Hizmetleri içinizin rahat olmasını sağlar

   Zaman ve maliyet faktörleri genellikle iyi bir endüstriyel ekipman bakım planının yolunu keser. Üretim hedefleriniz yükseldikçe ve pazarın sürdürülebilirlik arayışı artarak devam ettikçe uzun vadeli bakım planlarının üreticilerin öncelik sıralamasında ikinci plana atılması kaçınılmazdır. Ancak bakım olmadan, yaşlanmakta olan tesisleriniz ve endüstriyel kontrol ekipmanları, gelecekteki operasyonlarda başarınızı ve verimliliğinizi sınırlayabilir.

   Schneider Electric™, bu özel ihtiyaca yanıt vermek için tasarlanmış Bakım ve Destek Servisleri sağlar. Hizmet portföyü sizin gibi üreticilere aşağıdaki olanakları tanır:

   • Önleyici bakımla sürücüler, PLC'ler ve SCADA gibi otomasyon sistemlerinde çalışma süresini maksimuma getirin
   • Uzmanlardan ürün tavsiyeleri ve uygulama teknik bilgilerine 24 saat erişim ile hızlı çözümler elde edinSaha
   • destek uzmanlarımız ile proses ve ekipman sorunlarını yerinde teşhis edin ve sorun giderin

   Ek olarak Schneider Electric Bakım ve Destek Hizmetleri, yedek parça yönetimi, değiştirme ve onarım hizmetleri, yazılım güncellemeleri ve destek ve genişletilmiş garanti seçenekleri sunar. Önceden yapılandırılmış paketlerden birini seçin veya kendi benzersiz ihtiyaçlarınızı temel alan bir paket oluşturun. Daha fazla bilgi edinmek amacıyla Bakım ve Destek Hizmetleri videoları için Schneider Electric TV'yi izleyin!