Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   18/07/2013

   Schneider Electric şimdi sadece bir uygulama uzağınızda!

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric’in IOS ve Android işletim sistemleri için geliştirdiği yeni uygulamasıyla, ürünlerine ait fiyat listeleri, kataloglar ve en yakın elektrikçi bilgilerine cep telefonundan kolayca ulaşılabilecek.

   Ev-ve-bina-cozumleri    

   Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric’in günlük yaşamı iyileştiren, ev ve ofisleri daha iyi bir ortama dönüştüren enerji dostu çözümlerine ulaşmak artık çok daha kolay.

   Schneider Electric’in IOS ve Android tabanlı cihazlar için geliştirdiği yeni uygulamasıyla, Schneider Electric ürünlerine ait fiyat listeleri, ürün katalogları ve en yakın elektrikçi bilgilerine cep telefonunuzdan sadece birkaç tuşla ulaşabilirsiniz.

   Apple Store ve Google Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayla Schneider Electric’in hayatı kolaylaştıran enerji çözümlerine bir adım daha yakın olacaksınız.

   https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalfabrika.schneider&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kaWdpdGFsZmFicmlrYS5zY2huZWlkZXIiXQ.. 

   https://itunes.apple.com/tr/app/schneider-electric/id649065438?mt=8


   www.facebook.com/SchneiderElectricTR
   www.facebook.com/SchneiderElectricKariyer
   www.twitter.com/schneidertr

   www.schneider-electric.com