Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   06/01/2013

   Başka kim Web hizmetlerini kullanarak enerji üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak ister?

   EcoStruxure Web Hizmetlerinin avantajları arasında kolaylaştırılmış sistem entegrasyonu bulunmaktadır

   Benefits of EcoStruxure Web Services   

   Birden fazla enerji yönetim sistemindeki enerji verilerine erişim ve analizin karmaşıklığını azaltmak ister misiniz? Web hizmetleri EcoStruxure sistem entegrasyonunu, enerji ile ilgili bilgileri kurum içinde paylaşabilmeniz için tasarlamıştır.

   EcoStruxure'ın bilindik, kullanımı kolay arabirimi enerji yöneticilerinin,

   • mevcut tüm ağlardaki birden fazla sisteme bağlanmalarına ve bilgi ve işlevleri web hizmetlerini kullanarak güvenli bir şekilde paylaşmalarına;
   • EcoStruxure'ın gerçek zamanlı veritabanını, LON, BACnet ve Modbus gibi eski, sektöre özel haberleşme teknolojileriyle entegre etmelerine;
   • gerçek zamanlı değerler, alarmlar ve geçmiş verilerini diğer sistemlerle değiştirmelerine olanak tanır.

   Web hizmeti teknolojisi BT departmanları tarafından anlaşılmış ve güven kazanmış olduğundan, sistem kurulumu, entegrasyon ve bakımı hızlı ve kolaydır.

   Enerji kullanımı üzerinde kontrol sağlayın ve dünyanın her yerinden, herhangi bir sistemden gelen gerçek zamanlı enerji verilerini kullanarak enerji ile ilgili doğru kararlar alın. Schneider Electric EcoStruxure enerji yönetimi çözümlerindeki web hizmetleri tabanlı işlevlerin, nasıl verimsiz enerji yönetimi ve yüksek enerji maliyetlerinden kurtulmanızı sağladığını öğrenin.