Menü içerisinden veya dünya haritası üzerine tıklayarak ülkenizi/bölgenizi seçin *
Country Selector Alternate Image
Haberler

   Bizden Haberler

   14/09/2012

   Schneider Electric’in online uygulaması Mix&Match ile anahtar-priz seçimi artık daha kolay

   Schneider Electric’in İnternet üzerinden ulaşılan Mix&Match uygulamasıyla, eviniz için anahtar-priz seçimi yaparken farklı seçenekleri duvarınızda görebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz!

   Enerji yönetiminde global bir uzman olan Schneider Electric, eviniz için en doğru anahtar ve prizleri seçmeniz için Mix&Match yazılımını geliştirdi. İnternet üzerinden ulaşılan Mix&Match ile Schneider Electric’in geniş ürün ve renk seçenekleri arasından beğendiklerinizi kendi duvarınızın fotoğrafı üzerinde veya seçeceğiniz hazır duvar görselleri üzerinde görebilir ve en doğru kararı verebilirsiniz.

   Uygulama üzerinde anahtar-priz serisi, tarzı ve rengi, duvar kağıdı ve boyasını seçmek mümkün. Seçim sonucunda ortaya çıkan anahtar ve duvar kombinasyonunu ise ister Facebook üzerinden ister e-posta ile yakınlarınızla paylaşılabilir, onların da yorumunu alabilirsiniz. Online çalışan Mix&Match ayrıca, seçilen anahtar serisi ile ilgili kısa bilgileri, duvardaki duruşunu gösteren resmi ve fiyat kademesini de içeren bilgileri sizinle paylaşıyor. Mix&Match ile hem evi için en iyisini isteyenlerin hem de sektör profesyonellerinin işleri kolaylaşıyor, evler kolayca çok daha rahat ve şık hale geliyor.

   Mix&Match yazılımına bu linkten ulaşabilirsiniz:
   http://mixandmatch.schneider-electric.com/v1/flash/show/turkey

   Schneider Electric hakkında
   100'den fazla ülkede faaliyet gösteren ve enerji yönetimi alanında dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, Tesisler ve Altyapılar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Endüstriyel Binalar, Veri Merkezleri ve Konutlarda liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan şirketin 130.000'den fazla çalışanı, bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına aktif bir şekilde yardım etme taahhüdüyle 2011 yılında 22,4 milyar Euro tutarında satış rakamına ulaşmıştır.www.schneider-electric.com